Přejít na obsah

Kontrolka otevřených dveří


Bart246

Doporučené příspěvky

tak tak uz sem tu taky mel takovou zavadu nejen ze mikrospinac kdyz odejde tak nesignalizuje otevrene dvere ale kdyz uvnitr praskne to perko tak ten plisek tam jen tak planda a udela zkrat jako kdyz jsou neustale ote´vrene dvere.Takze zamek ven a vymen mikrospinac

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zdravím. Mám dotaz. OC1 1.6 75kw r.v.02. Když odpojim a znovu zapojim baterku, tak se mi normálně na budíkách rozsvítí kontrolka otevřených dveří. Normálně funguje jak má, ale jen do tý doby než otočim klíčkem. Jak otočim klíčkem, tak zhasne a už se nerozsvítí. Znova se rozsvítí až když zase odpojim a zapojim baterku. Nevíte někdo? Předem děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dělá mi přesně to samé ... 1.9tdi r.v.01 ..... mikrospínačema to není, ani zámkama ..... stačí vyndat jednu pojistku (myslím budíky..ale nejsem si teď vůbec jist .... řešil jsem to zhruba před rokem a stejně nevyřešil) ale jakmile se otočí klíčkem tak je konec ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Mám dotaz. OC1 1.6 75kw r.v.02. Když odpojim a znovu zapojim baterku, tak se mi normálně na budíkách rozsvítí kontrolka otevřených dveří. Normálně funguje jak má, ale jen do tý doby než otočim klíčkem. Jak otočim klíčkem, tak zhasne a už se nerozsvítí. Znova se rozsvítí až když zase odpojim a zapojim baterku. Nevíte někdo? Předem děkuji

Aku mas vybavu auta??? Classic?? Mas tam central s d.o.???

Bud v aute nemas komfortnu jednotku alebo tvoja komfortna jednotka nepodporuje tu to funkciu. :)

Editováno: , autor: PROCHY603
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ten stejný problém řeším i já.Po vytažení a následném zandaní pojistky budíků,kontrolka otevřených dveří funguje jak má.Ovšem,jak se zapne zapalování,kontrolka zhasne a přestane fungovat,až do dalšího vytažení pojistky.Jinak vše funguje bez problémů /koncáky ve dveřích,v pátých dveří,v kapotě,vnitřní osvětlení/-prostě vše,jen ta kontrolka.Díky za všechny názory.Mahony

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Dnes sem na O1 1.9TDI rv 2002 vymenil Originalni radio za Sonaka. Pripojil sem ho pouze na stale napeti , takze klicek na to nema vliv. Hacek je v tom ze ted mi porad sviti kontrolka otevrenych dveri . Má to nejakou spojitost ? A dalsi vec ze auto se zamika samo po cca 20 sec , mám to dva dny tak nwm esi to tak ma byt.

Diky za tip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, ale předpokládám, že měl na mysli i když otevře dveře.

Ale teď na tím tak uvažuji, že mu to svítí furt, tj. že signalizuje pořád otevřené. To by mu nemělo dovolit ani zamknout.

Divné.

Nicméně bude v tom mít prsty některý mikrospínač, pravděpodobně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ale nes sem se hrabal v tom radii tak to slo norm..

A kdys to auto nechate tak 5 minut v klidu tak ta kontrolka zhasne a pak muzete zkusit secky dvere a kontrolka ukazuje jak ma ,ale jak otocite klicek tak zase potom sviti porad.

To automaticky zamikani asi tak ma bejt dela to jen pri zavrenych dverich po otverenim dalkacem, me spis slo o tu dobu ze se to zamkne tak po kratke dobe.

Jinak auto de zamykat i odemikat normalne

Takze abych to shrnul:

-Kdyz po ranu prijdu k autu odemknu dalkou tak to nesviti (pokud sou zavrene dvere)

-Kdys otevru a zavru tak to to funguje spravne vsechny 4 dvere

-Ted ta zajimava cast otocim klickem a us to sviti furt ale co sem si vsim tak zadne svetla nesviti.

Editováno: , autor: Wojnar
Necituj poslední příspěvek!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cos všechno dělal kolem rádia?

Pouze vyměnil, přepinovával, co?

Zkus to vrátit zpátky.

I když v konektorech rádia není jediný drát, který by měl vliv na centrál, tak pro jistotu.

No, k "originál" rádiím bývá přiveden drát K-line. Je to pin č. 3 černého ISO konektoru. Třeba ten Soňák tam něco má co blbne datovou sběrnici.

Ale to by zas blblo víc věcí než pouze kontrolka dveří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No prvne sem to zkousel zapojit pres klicek ale to se mi porad vypinalo tak sem to zapojil pouze na stale napeti.

Hodne dratu z toho origo radia je ted odpojenych. A krome iso konektoru tam byla este takova mala kosticka se 2 dratky co nevim na co je to je tez odpojene.

Zkusim to vratit do puvodniho stavu a uvidim.

Este sem se vrtal v zamcich kapoty a kufru ale to asi nema vliv.

Editováno: , autor: mr.biker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...