Přejít na obsah

Obšití volantu kůží


Miressek

Doporučené příspěvky

Dobří lidé, poraďte, kde v Praze nechat obšít volant? Hodně se o tom mluví, spousta lidí to má, ale ať hledám, jak hledám, nedaří se mi najít odkaz na konkrétní firmu, kde by mi (za rozumnej peníz) pomohli. Nebo mi někdo nabídněte hotovej volant na fábku předfacelift a bude po problému kol5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobří lidé, poraďte, kde v Praze nechat obšít volant? Hodně se o tom mluví, spousta lidí to má, ale ať hledám, jak hledám, nedaří se mi najít odkaz na konkrétní firmu, kde by mi (za rozumnej peníz) pomohli. Nebo mi někdo nabídněte hotovej volant na fábku předfacelift a bude po problému kol5

zkus geltyho, ten to umí, je to ve stabilních nabídkách v bazaru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za odpovědi, ale pořád to není to co bych potřeboval.

Sehnat volant už hotovej by bylo asi nejlepší, ale zatím sem nikde na předfacelift kůži volant nenarazil. A měnit celej volant i s bagem je zas už pálka...

Gelty je z daleka, apos-auto to samý (na jejich nabídku už sem koukal dřív, jestli nevymyslím něco lepšího je to zatím asi nejrozumnější varianta). V tom dredu u oktaviánů se řeší hlavně jakejsi sama-doma koženej potah, taky už sem to pročítal, když sem zkoušel nějaký info prvně pohledat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za odpovědi, ale pořád to není to co bych potřeboval.

Sehnat volant už hotovej by bylo asi nejlepší, ale zatím sem nikde na předfacelift kůži volant nenarazil. A měnit celej volant i s bagem je zas už pálka...

Gelty je z daleka, apos-auto to samý (na jejich nabídku už sem koukal dřív, jestli nevymyslím něco lepšího je to zatím asi nejrozumnější varianta). V tom dredu u oktaviánů se řeší hlavně jakejsi sama-doma koženej potah, taky už sem to pročítal, když sem zkoušel nějaký info prvně pohledat.

jj, bohužel na koženej předfacelift věnec se asi těžko narazí.

opravdu zajímavě vypadá ta cena 1260,- bez DPH od Apos Auto

u toho "samodomo" obšití se mi nelíbí jak to není přes ty 4 příčky, to předpokládám že v Apos Auto by nenastalo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Dobří lidé, poraďte, kde v Praze nechat obšít volant? Hodně se o tom mluví, spousta lidí to má, ale ať hledám, jak hledám, nedaří se mi najít odkaz na konkrétní firmu, kde by mi (za rozumnej peníz) pomohli. Nebo mi někdo nabídněte hotovej volant na fábku předfacelift a bude po problému kol5

Jsem z Uh. Hradiště,V jednom místním obchůdku s autodoplňky jsem si koupil kož

ený potah na volant(sice z polska,ale je o.k.)

.Je to obdélník z černé vepřovice , no konci sešitý v souvislý pás.Ten se nejprv namočí do vody a pak dá na věnec volantu.Je k tomu pevná silná nit a jehla-kúže má po obvodě vyražené díry.Tato sranda mně stála 500,- kč a asi hodinu práce s "našitím".Celkový efekt výborný,volant se velmi dobře drží.doporučuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžeš napsat kde přesně jsi to koupil? Stací i SZ... Díky :)

Dobří lidé, poraďte, kde v Praze nechat obšít volant? Hodně se o tom mluví, spousta lidí to má, ale ať hledám, jak hledám, nedaří se mi najít odkaz na konkrétní firmu, kde by mi (za rozumnej peníz) pomohli. Nebo mi někdo nabídněte hotovej volant na fábku předfacelift a bude po problému kol5

Jsem z Uh. Hradiště,V jednom místním obchůdku s autodoplňky jsem si koupil kož

ený potah na volant(sice z polska,ale je o.k.)

.Je to obdélník z černé vepřovice , no konci sešitý v souvislý pás.Ten se nejprv namočí do vody a pak dá na věnec volantu.Je k tomu pevná silná nit a jehla-kúže má po obvodě vyražené díry.Tato sranda mně stála 500,- kč a asi hodinu práce s "našitím".Celkový efekt výborný,volant se velmi dobře drží.doporučuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
Dobří lidé, poraďte, kde v Praze nechat obšít volant? Hodně se o tom mluví, spousta lidí to má, ale ať hledám, jak hledám, nedaří se mi najít odkaz na konkrétní firmu, kde by mi (za rozumnej peníz) pomohli. Nebo mi někdo nabídněte hotovej volant na fábku předfacelift a bude po problému kol5

Pokud ještě máš zájem o kožený volant tak budu mít k dispozici za cca.dva týdny čtyřramenný origo včetne bagu za nějaké tři tisícovky!Tel.724126356

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobří lidé, poraďte, kde v Praze nechat obšít volant? Hodně se o tom mluví, spousta lidí to má, ale ať hledám, jak hledám, nedaří se mi najít odkaz na konkrétní firmu, kde by mi (za rozumnej peníz) pomohli. Nebo mi někdo nabídněte hotovej volant na fábku předfacelift a bude po problému kol5

zkus geltyho, ten to umí, je to ve stabilních nabídkách v bazaru

Pokud ho ještě nemáš tak budu mít k dispozici origo kožený v četně airbagu za tři tisíce,můžeš se ozvat na tel 724126356 nebo na LASOTAL@SEZNAM.CZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
Dobří lidé, poraďte, kde v Praze nechat obšít volant? Hodně se o tom mluví, spousta lidí to má, ale ať hledám, jak hledám, nedaří se mi najít odkaz na konkrétní firmu, kde by mi (za rozumnej peníz) pomohli. Nebo mi někdo nabídněte hotovej volant na fábku předfacelift a bude po problému kol5

Koukni tady: http://www.volanty.cz/o_nas.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...