Přejít na obsah

Bliká kontrolka žhavení


tomiee

Doporučené příspěvky

  • o 3 měsíce později...
V 5. 4. 2006 na 12:06, tomiee napsal:

zdravim mam dotaz, vcera sem jel po praze, nalozenej v 5ti lidech v kolone a jeste k tomu do kopce a najednou mi zacala blikat kontrolka zhaveni......pak se kolaona rozjela a kontrolka prestala blikat...jinak zadnej problem ze zhavenim nikdy nebyl ani kdyz bylo -15...vse ok....jo a pak jsem jeste najel tak 80 km a nic... nevite co to mohlo bejt a jestli to ma na leto cenu resit? stejne to v lete nezhavi....

startuje naormalne...

diky za vsechny odpovedi

jo jinak TDI 01 rok 81Kw najeto 133000km

Mal som podobny problem ked bol motor teply auto bolo v servise a boli poskodene kable k vstrekovacom a skratovali cize to posielalo zly signal oprava z diagnostikou a vymena kablou 92 eur a oprava trvala chvíľu 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Zdravím, koupil jsem Octavii 1 1.9tdi 66kw a lámu si hlavu s blikajícím žhavení. Nefungovali brzdová světla a tak jsem vyměnil spínač pod pedálem. Nyní brzdová světla fungují, ale žhavení bliká dál. Třetí brzdové světlo svítí jen z poloviny nevím zda může dělat to blikání. Každopádně po startu když je auto studený tak je nepravidelný volnoběh. (800-950 otáček) po minutě si to sedne, ale žhavení stále bliká. Po napichnuti na vag píše chybu 

17970 - quantity adjuster n146

P1562 upper limit reached

Davkovac paliva v cerpadle se normálně hýbe a hodnota množství paliva na válec se pohybuje okolo 4mg.

Nemá někdo zkusenost co s tím? 

 

Díky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...