Přejít na obsah

spínač na spojkovym pedálu


Návštěvník

Doporučené příspěvky

  • o 2 roky později...

Já mám fabii SDI a dodělávám tempomat, při rozdělání plastu nad pedálama jsem zjistil, že spínač spojky je utrženej(někdo ho přidělal tavnou pistolí a stejně se to utrhlo) tak jsem ho zkusil přilepit izolepou aby seděl tam kde má být, pak jsem jel na testovací projížďku a vždycky při přeřazení na vyšší rychlost mi vylítli otáčky pak to auto daleko rychlejc zareagovalo na další stupeň a otáčky se zase ustálili(dokonce bych řekl že vystřelilo.. ale je to SDI :D) když jsem ho zase odlepil, tak už mi tento problém nedělá (je utržený ten držák) tak jsem dnes objednal nový.. uvidíme, co bude dělat ten :) každopádně tempomat mám zapojenej nakódovanej ale když dám on tak se prostě nezapne ať mačkám co mačkám.. tak mě právě napadlo že by to mohlo být i tím spínačem a objednal jsem ho z vrakáče (59,-) :D pokud by jste chtěli někdo vědět, co to bude dělat po výměně tak pište

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

.....

Kdyz sme u toho, taky by me neco zajimalo. Kdyz auto stoji s neutralem a zmackne se brzda a plyn najednou, otacky vyletej a pak pomalu spadnou cca na 1300ot. Potom, kdyz pustim plyn a brzdu tak otacky hoodne pomalu klesaj k volnobeznym... Na co je tohle? :-)

je to pojistka - kdyby se ti posral pedál plynu (rozuměj zůstal by třeba v pozici "plný kotel") tak tím, že brzdíš se motor odreguluje do volnoběhu... a přežiješ :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...