Přejít na obsah

Hands free


mr.pecoun

Doporučené příspěvky

dnes sem se pustil do montaze BT>Parrot CK 3200,no nicmene to mam skoro hotovy jen sem zjistil ze ze tam na radiu nejsou iso konektory ale OEM konektory tak sem patral na netu a nesel koncovku. no doufam ze pride uz v utery potom dam foto jak to vse v aute vypada....

post-8-1180287341_thumb.jpg

Editováno: , autor: mr.pecoun
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, také jsem řešil před nákupem, co s HF. Nakonec jsem koupil rádio SONY MEX-BT5000 a jsem zatím moc spokojený - netřeba další přístroj (a hlavně demontáž plastů v palubce) a jediná obava, jak se bude chovat integrovaný mikrofon, se rozplynula - volající mě slyší dobře.

Samozřejmě ovládání není tak vymazlené jako u Parrota, zejména práce se seznamem (neumí se synchronizovat, lze pouze naimportovat 50 čísel), ale rychlé volby jsou použitelné - a já ve většině případů stejně vybírám číslo přímo ze seznamu telefonu (je to rychlejší, než se tam dotočit kolečkem).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
porad spekuluju, v cem je lepsi ten barevnej parot o proti monochromatockymu. ve sluzebni OII mam barevnyho, ale vlastne to k nicemu neni.

No, já zjistil jednu výhodu v tom, že přes BT si do té barevné můžeš nahrát pozadí z telefonu :-) I když...taková malá fičurka za 2.000,- navíc. No nevim. Asi bych šel taky do té černobílé :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

porad spekuluju, v cem je lepsi ten barevnej parot o proti monochromatockymu. ve sluzebni OII mam barevnyho, ale vlastne to k nicemu neni.

No, já zjistil jednu výhodu v tom, že přes BT si do té barevné můžeš nahrát pozadí z telefonu :-) I když...taková malá fičurka za 2.000,- navíc. No nevim. Asi bych šel taky do té černobílé :-)

presne tak., navic., je CB mansi a lepe se na palubku vejde., lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
No, já zjistil jednu výhodu v tom, že přes BT si do té barevné můžeš nahrát pozadí z telefonu :-) I když...taková malá fičurka za 2.000,- navíc. No nevim. Asi bych šel taky do té černobílé :-)

presne tak., navic., je CB mansi a lepe se na palubku vejde., lol

Myslim že by to mělo ukazovat gzichty když jsou ve founu přiřazený foto k číslu,nebo to uměla jiná HF....?

Jinak je to moc pěkně namontnutý,nějak tak bych to chtěl taky,čeká mě to.

Editováno: , autor: Thomas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
Já to pořešil rovnou Parrot rádiem a nemůžu si vynachválit. Zvuk super a na palubce není nic navíc (mám tam rád čisto :-) ). Jedniné, co mi trochu vadí je, že se rádio nepromítá na maxidot, ale to už bych chtěl asi moc :-)

Já ho měl taky a za 8 měsíců odešlo.Vybilo to baterku a v servise mi řekly že je to u Parrotu normální že se tam něco spálí. Takže rádio šlo, přijmat telefony šlo, jen jsem nic neslyšel a seznam nefunkční. Koupil jsem to od Batistuty ušetřil v danou chvíly pár korun a ve finále jsem s tím mrdl do hajzlu. Technik mi řekl Parrot rádia nebrat!! ( a už vůbec ne bez papíru!!)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...