Přejít na obsah

Octavia II - Facelift


radek_m

Doporučené příspěvky

nárazník je tam trošku jinej, ale jinak je to velice vydařený ... ty světla budou opravdu takhle ;-) .. ještě předělat vnější zpětná zrcátka a je to :) ..

takže jak jsem psal..a jak mi psal druhý zkušený, ta světla bych měl napasovat na tu první fotomontáž a bude to OK ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dle slov onoho člověta půjde o takovou (údajně hnusnou) nudli,připomínající Sonatu-pokud je tvar vážně podobný Sonatě, půjde to..ale bude-li tvar podobný Epice, je to v.... :feve:

Editováno: , autor: Jirik.DC
Necitovat předchozí příspěvek..viz pravidla!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám z toho rozpačitý dojem :(

Asi tak ;) ..pochybuju že by OII takto dokurv....... ...u OII si na to podle mě daj sakra majzla když je tak oblíbená ve světě a tak dobře se prodává......U SII si to lajsnout mohly..prodej SI nebyl nikdy nic moc.....ale že by nějak zkurvily OII se mi nezdá...

Abych pravdu řekl a bez urážky....já tu nevěřim ani jedné z těch montáží........

Už určitě nebude dloho trvat a ona někde vykoukne na silnici až jí budou prohánět borci z MB.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi tak ;) ..pochybuju že by OII takto dokurv....... ...u OII si na to podle mě daj sakra majzla když je tak oblíbená ve světě a tak dobře se prodává......U SII si to lajsnout mohly..prodej SI nebyl nikdy nic moc.....ale že by nějak zkurvily OII se mi nezdá...

Abych pravdu řekl a bez urážky....já tu nevěřim ani jedné z těch montáží........

Už určitě nebude dloho trvat a ona někde vykoukne na silnici až jí budou prohánět borci z MB.......

jim je to úplně jedno,neb statistické údaje jasně vypovídají,že 90% všech octávií je služebních...(ani se nedivím,neb je strašně předražená, vč. náhradních dílů, v mnohých směrech dost zaostává, má až příliš konzervativní design, je to stále jen "blbá" škodovka a je za každým rohem)..jinak je to takřka neprodejné auto..firmám je to fuk, neb si to auto buďto pořídí v levném základu, nebo se škodovkou spolupracují, proto mají např. zvýhodněné ceny-proto i kdyby dostala světla ze Scanie, prodejní čísla by to mohlo ovlivnit opravdu jen minimálně.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To tedy až si říkám, že se po takovém rozboru někdo designem aut vůbec zabývá.. A že by 90% OII bylo služebních? tak to mi nepřijde ani náhodou..a to, že by to byla zaostalá blbá škodovka, to je taky hodně dobrý :palec2: Až se divím, že sis ji kupoval, neměli zrovna na krámě laciného korejce, o kterém bys mohl pět jen samé superlativy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ten zrovna vubec nekupoval, akorat pomahal tatinkovi ve vyberu, vid Deny? ;) Nebudem tady znova roztacet tu nechutnou spiralu, ze ne?

ne..naše Octavia patří k těm 90%..je jasné,že si každý brání své a brát vám to nebudu - pouze je průkazné, že neberu-li příšerný design a malý kufr Focuse, co do jízdních vlastností, základní výbavy a ceny je na tom mnohem líp,než škodovka (ve své třídě, neberu-li BMW a spol. je nejlepší)..Jednou věcí je to, že to auto není mé, druhou věcí je to, že o tom něco vím a slepě si nejdu svou cestičkou toho, co máme :rolleyes:

PS: ohledně těch korejců: beru-li poměr cena/kvalita/výkon, Kia C'eed je na tom neporovnatelně líp! (možná i když vynechám tu pasáž "cena")

Editováno: , autor: Deny.Kr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...slepě si nejdu svou cestičkou toho, co máme :rolleyes:

K tomu na závěr: Předpokládám, že OII není pro většinu lidí snad nějaké východisko z nouze, jak ta tvá věta působí. Mně osobně zcela vyhovuje, proto ji mám, a nechválím ji jen proto, že ji mám!!

Jinak je to už dost OT, takže zpět k věci ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomu na závěr: Předpokládám, že OII není pro většinu lidí snad nějaké východisko z nouze, jak ta tvá věta působí. Mně osobně zcela vyhovuje, proto ji mám, a nechválím ji jen proto, že ji mám!!

Jinak je to už dost OT, takže zpět k věci ;)

aby to tedy někdo špatně nepochopil: já nic nemám proti Octavii, je to super auto a fakt mě s**ou lidi,kteří o tom nic neví a kdákají,že Škodovka je krám :aggressive: ..jen jsem tvrdil, že už jsou i auta s lepším poměrem...avšak to neznamená,že až si budu pořiovat auto,nebude to právě Octavia..tímto se omlouvám za OT a souhlasím, že to sem nepatří..čili kdyžtak delete :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...