Přejít na obsah

Octavia II - Facelift


radek_m

Doporučené příspěvky

dnes viděn černý facelift combi u Svitav směr Olomouc, hrnul to slušně a někdo za nim jel jako ďas (asi lovec fotek). Jinak zadek je změna jen světla a chromové lišty. Předek už tu několikrát byl, je to hoodně jak SII a to foto, jak je v příspěvku vejš od DenyhoKR

tak OK, mi se to jeví docela fajn...ta první verze s nižšími světly byla lepší, ale je to hezčí, než stávající OII - ta už je až moc hranatá a "vysoko posazená"... :)

Editováno: , autor: Deny.Kr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi, já si zjišťoval informace, dal jsem si práci a udělal fotomontáž, na které je toho dost poznat (řekl bych)..od zasvěcených bych žádal naoplátku jednu službičku (chtějí-li dotyční zůstat v anonymitě, tak přes SZ): docela hodně potřebuji vědět, jakými motory bude oplývat OII Facelift 4x4 - především: dostane 4x4 i 1,4 TSI?! Čím dříve se to dozvím, tím dříve se dá domlouvat ve firmě - čekat na oficiální představení nejde, neb v té době bude auto objednáno (půjde-li to). Díky moc předem :palec2:

Editováno: , autor: Deny.Kr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

docela hodně potřebuji vědět, jakými motory bude oplývat OII Facelift 4x4 - především: dostane 4x4 i 1,4 TSI?!

Nie, 1.4 TSI pre 4x4 nie je plánovaná. Bude jedine 1.8 TSI 118kw, od 45KT (informácia je potvrdená), kedy skončí 2.0 FSI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...