Přejít na obsah

Několik rad, prosím..


PeeDeeO1

Doporučené příspěvky

Ahoj, měl bych pár dotazů.

1. Moje Octa byla kdysi nabouraná a jdou mi špatně zavírat zadní dveře. Nejprve se musí pořádně zabrat za kliku a při zabouchnutí víc přitlačit. Je ještě nějaká možnost, že by to šlo doštelovat?

2. Pak jsem zjistil, že mi tam ve značkovym servisu nedali na přední a zadní dveře tu spodní těsnící gumu a takovej ten kovovej váleček. Myslel jsem si, že to je tyčka, která mačká v té díře spínač int. světla, ale světlo reaguje na dveře i bez něj. K čemu to teda je a kolik tady ty srandy tak stojí?

3. na kolik mě tak zhruba v servise vyjde výměna všech filtrů, kontrola tlumičů, čepů a seřízení světel?

4. a co může způsobovat to, že mi motor při volnoběhu (krom standartního zvuku) ještě jakoby cvrdliká?

jinak mi auto kolikrát začně škubat, pak to přejde a v servisech mi tvrdí, že je vše ok:(

Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, měl bych pár dotazů.

1. Moje Octa byla kdysi nabouraná a jdou mi špatně zavírat zadní dveře. Nejprve se musí pořádně zabrat za kliku a při zabouchnutí víc přitlačit. Je ještě nějaká možnost, že by to šlo doštelovat?

2. Pak jsem zjistil, že mi tam ve značkovym servisu nedali na přední a zadní dveře tu spodní těsnící gumu a takovej ten kovovej váleček. Myslel jsem si, že to je tyčka, která mačká v té díře spínač int. světla, ale světlo reaguje na dveře i bez něj. K čemu to teda je a kolik tady ty srandy tak stojí?

3. na kolik mě tak zhruba v servise vyjde výměna všech filtrů, kontrola tlumičů, čepů a seřízení světel?

4. a co může způsobovat to, že mi motor při volnoběhu (krom standartního zvuku) ještě jakoby cvrdliká?

jinak mi auto kolikrát začně škubat, pak to přejde a v servisech mi tvrdí, že je vše ok:(

Díky za rady

1. možnost je, jestli nebudeš ani měnit sám filtry, zajed k mechanikovi

2.kolik ve dveřích je kvůli karanbolu až to navalíš, aby tě někdo dostal ven, a tu gumu mi také jaksi v sevise zapomněli dát-koukám je to asi jaksi nemoc, kupoval jsem ji lehce přes 100 kus a měli ji skladem

3.cenu nevím-záleží kam to dáš, ale s tlumiči doporučuji spíše servis Barum, servisy Škoda...no raději nemluvit o tom jak jim to funguje

4. udej motorizaci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky.. je to 1.8T

Ad 4. Nejpravděpodobnější je černá hranatá nádržka s hadičkama u nádržky na chladící kapalinu. V té cvakává velmi často a je to nádobka s aktivním uhlím která odvětrává nádrž.

no dobre, taky myslim ze mi tam trochu cvaka...ma to cvaka, nebo je to chyba, případně..co s tim??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...