Jump to content

Rada ohledně koupě auta


Luke112

Recommended Posts

Zdravím ve spolek.

 

aktuálně řešíme koupi ojetého SUV pro naši rodinu. Jde o to, že máme dilema co vybrat...Objevily se zde dvě auta, mezi kterými se nemůžeme rozhodnout. Tím prvním je Kodiaq ve verzi L&K nebo Sportline (předfacelift) a MercedesBenz GLC (2015). Cenově se pohybuje okolo hranice 650 000 - 750 000 Kč. Jde mi o to, co z hlediska komfortu, hlavně servisu a prostoru je lepší... Má někdo případně zkušenost s tím, kolik stojí servis u MB oproti Škodě?

 

Prozatím děkuji za případné odpovědi

Link to comment
Share on other sites

Před koupí Kodiaqa jsem o GLC uvažoval, ale po prohlídce jsem vzal Kodiaqa hlavně z důvodu prostoru na zadních sedačkách, velikosti kufru (kočárek) a levnější příplatkové výbavy. GLC je prostě "malý" a má malý kufr (oproti Kodiaqu). Na druhou stranu co se týče zpracování tak tam má jasně MB navrch a Kodiaq je prostě auto, které si na komfort jen hraje.  Servis bude u MB dražší, ale u Kodiaqa je už taky hodinová sazba jinde než třeba u Octávie. 

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Ahojte, píšem tu znovu na fórum po X rokoch asi. Plánujem sa vrátiť k Škode a asi Kodiaq. Chcem sa opýtať kde v Čechách by ste mi odporučili nejaké webstranky poprípade predajcov. A druhá dilema či mám ísť do Sportline 147kw, alebo RS. Jazdím momentálne cca 60% mesto/satelit do 50km denne, zvyšok 30% diaľnice a 10% okresný. Ďakujem za odpovede a ešte raz pozdravujem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...