Přejít na obsah

Blow off ventil


Dragonetti

Doporučené příspěvky

tak dnes som kupil tento http://tuning.autodoplnky.cz/blow-off-vent...-chrom-s1868445 a stalo sa mi najvecsie nestastie ake sa mi len stat mohlo. Celi nateseny som ho isiel zapojit a ked som chcel odpojit tu podtlakovu hadicku od tej ciernej veci tak sa mi proste rozpadla v ruke, no je to mozne? take nestastie? Kde ju kupim???? staci tam dat niaku podobnu??? alebo treba presne hentu???? kolko asi stoji???? co mam potom spravit s tou ciernou vecou do ktorej su tie hadicky zapojene teras???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak uz to fuguje :palec2: je to brutalita ty kokso, este som ti nikdy nepocul nazivo ale toto je parada :) Len sa tak ludia otacaju :palec2::palec2::palec2::palec2:

[/quot]

A co mas za rok O1? A cos tam dal az BOV? dik (kdyby si chtel nahrat nejaky video tak bych urcite nebyl sam proti :-) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
to bude good, podla mna zbytocne drahy, mne ten moj odfukuje a som max spokojny,

Mě to taky připadá docela drahý,ale chtěl jsem něco lepšího, aby to nedělalo neplechu.A hlavně aby to šlo pěkně slyšet.A kde jsi ho kupoval ty?Nemáš nějakej odkaz? díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to taky připadá docela drahý,ale chtěl jsem něco lepšího, aby to nedělalo neplechu.A hlavně aby to šlo pěkně slyšet.A kde jsi ho kupoval ty?Nemáš nějakej odkaz? díky.

podivej se na www.saabtuning.cz , tam mají slušný výběr za slušný peníz. Konkrétně http://www.saabtuning.cz/tdilys7.htm

Editováno: , autor: Alegro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

A co je to presne za ventil, nejlepe hod link nebo jmeno toho modelu. Ja koupil na www.autodoplnky.cz nejakej asi za 1000 Kč a proste to neslo kloudne nastavit, porad to hazelo na vagu chyby co se tyce turbodmychadla apod. a stejne kdyz se to sestelovalo a ze sme si s tim ve trech lidech hrali cele odpoledne tak to auto nejlelo tak jak ma, nekde to asi podfukovalo a nechtelo jet vic jak 210 km/h a i na trojku ctyrku uz bylo znat, ze to nema takovou silu.. Mel si to pripojeny potom na vagu? Nehazi ti to taky nejaky chyby?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ked brzdim motorom, napriklad dole z kopca ze mam zaradenu trojku a nepridavam tak sa mi ten ventil otvory a fuciii az kym nepridam alebo nevyradim rychlost alebo nestlacim spojku. Ja som myslel ze motor vytvara podlak iba chvilku kym klesaju otacky. ako to mate vy?????

tak to mas spatne nastaveny, utika ti to, a by ho to chtelo vic zavrit (dotahnout)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...