Přejít na obsah

Blow off ventil


Dragonetti

Doporučené příspěvky

Já mám tenhle už 2 roky a maká super ( rok a půl byl na RSku a teď je na 1,8 t ) - za ty 2 roky jsem na něj nešáhnul - turbo mi tlačí okolo 1,7 a krásně odfukuje.

Kubo co je to za ventil co mas?Vypada jako Bidrin MKIII,ale asi to neni on,ne?A koukam,ze je to klasicky BOV otevreny a ne twinprot,nebo se pletu? ;)

Editováno: , autor: Martyp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám tenhle už 2 roky a maká super ( rok a půl byl na RSku a teď je na 1,8 t ) - za ty 2 roky jsem na něj nešáhnul - turbo mi tlačí okolo 1,7 a krásně odfukuje.

Kubo co je to za ventil co mas?Vypada jako Bidrin MKIII,ale asi to neni on,ne?A koukam,ze je to klasicky BOV otevreny a ne twinprot,nebo se pletu? ;)

Jo tak to nemám tušení - prostě se mi líbil - masivní, stříbrnej a maká super. Koukni na www.tuning-centrum.cz tam jsem ho kupoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam AGU ... Mam tam Bidrina MKIV (big boy) tlak 1,2 Bar a odfukuje paradne 8)

S tim 1,2 bar....to jsi menil turbo ? klasicke dava 0,8bar, ne ?

Jestli se nepletu,tak tlak turba se nastavit i chipem,ne?

2Dave0401: Prave ze ty mas AGU,tak muzes mit big boye... :D Je to tezky,klido bych koupil otevrenej,ale nechci,aby mi pak jednotka hazela chyby...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj.. to je absolutni pravda .. ja diky "staremu" typu motoru muzu mit toho dost hlasiteho big boye.. ;)

ten tlak je po upravach a i chipu.. ;)

Tohle je prave na AGU co se tohohle tyce,dobry.... :D Ale jak rikam,v bidrinu dali i MKII na RS a prej taky v pohode..Tak nevim.. :o

Kolik ze bys tam ted mas HP?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
jj.. to je absolutni pravda .. ja diky "staremu" typu motoru muzu mit toho dost hlasiteho big boye.. ;)

ten tlak je po upravach a i chipu.. ;)

Tohle je prave na AGU co se tohohle tyce,dobry.... :D Ale jak rikam,v bidrinu dali i MKII na RS a prej taky v pohode..Tak nevim.. :o

mam BOV MKII z nulte serie na sve RS už asi 3 roky...a naprosta pohoda...nehlasi žadnou chybu nic...jednou za rok ho kompletne rozeberu..vycistim a zase pak složim..fotky z instalace na Bidrinových strankach...

http://www.bidrin.cz/instalace1.php?id=2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Nemate nekdo navod jak spravne seridit BOV MkII Twin Port? At uz ten co je snim dodavenej nebo jinej, dik

Pokud nemas nejakej ten meric tlaku turba, tak je v navodu receno, ze je treba to v neutralu to tocit do 4tis (plyn na podlahu)a poslouchat, jak odfukuje. Utahoval jsem pruzinu dokud to pri 4tis odfukovalo, pak uz jen projizdka a zkusit plnej tlak na plnej plyn. Kdyz ti to pojede stejne jak pred montazi, tak je vse ok :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemate nekdo navod jak spravne seridit BOV MkII Twin Port? At uz ten co je snim dodavenej nebo jinej, dik

Pokud nemas nejakej ten meric tlaku turba, tak je v navodu receno, ze je treba to v neutralu to tocit do 4tis (plyn na podlahu)a poslouchat, jak odfukuje. Utahoval jsem pruzinu dokud to pri 4tis odfukovalo, pak uz jen projizdka a zkusit plnej tlak na plnej plyn. Kdyz ti to pojede stejne jak pred montazi, tak je vse ok :D

Nejak to mam strach serizovat jen podle sluchu, prece jen je lepsi kdyz clovek vidi jestli si turbo nejak nepriskrtil. Zkusim nekde sehnat nejakej manometr. Jo a jake jsou tve dojmy po instalaci? Stoji to za to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, to prvni se montuje pouze na naftaky.

Ja ti nevim covece, ta cena ja nejak moc nizka a patrne se odrazi v kvalite, ale muzu se samozrejme plest.

Hele, ja osobne kupoval od Bidrin (www.bidrin.cz), tyhle kluci uz nejakou dobu BOV delaj a neustale vylepsujou a ja jsem na ne slysel jen chvalu. Ja ho tam mam namontovanej uz pres rok a jediny co delam, ze jednou za uherak sesteluju pruzinu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Tak ja nevim kluci, ted sem to cely procet a sem z toho jelen. Mam O1, 2001, chip na 200 poniku. Chtel bych tam BOV, aby to bylo poradne slyset ale taky aby ta elektronika nedelala problemy. Tak poradte co tam dat, kdyztak hodte odkaz. Diky

Zdravím vás. Mě by taky zajímalo jakej ten ventil tam mám dát. jestli ten BOV nebo něco jiného. Mám ten stejnej typ auta a 200koní. vím že tady toho je dost popsanýho ale jsem z toho taky jelen. Mluvil jsem s předešlým majitelem mýho RSka, ten si tam ventil dal ale po několika ujetých kilometrech mu to přestalo fungovat. tak to vrátil zpět. Ten co mu to tam montoval říkal, že to může dělat to že je to čipovaný na horní hranici. tak nevím. prosím poradte mi. Taky bych ho tam chtěl mít a aby šel slyšet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja nevim kluci, ted sem to cely procet a sem z toho jelen. Mam O1, 2001, chip na 200 poniku. Chtel bych tam BOV, aby to bylo poradne slyset ale taky aby ta elektronika nedelala problemy. Tak poradte co tam dat, kdyztak hodte odkaz. Diky

Zdravím vás. Mě by taky zajímalo jakej ten ventil tam mám dát. jestli ten BOV nebo něco jiného. Mám ten stejnej typ auta a 200koní. vím že tady toho je dost popsanýho ale jsem z toho taky jelen. Mluvil jsem s předešlým majitelem mýho RSka, ten si tam ventil dal ale po několika ujetých kilometrech mu to přestalo fungovat. tak to vrátil zpět. Ten co mu to tam montoval říkal, že to může dělat to že je to čipovaný na horní hranici. tak nevím. prosím poradte mi. Taky bych ho tam chtěl mít a aby šel slyšet.

To si myslim, ze je nesmysl. 200 koni neni maxim co ten motor umi. Spis to byl BOV co uz neumel tolik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...