Tissot

Kód pro originální rádio

30 příspěvků k tomuto tématu

Klid ferdo, jeho nově založené téma jsem mu smazal a když má pocit, že nečtením a ptaním se získá odpověď, je to jeho problém...

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
Já si myslím, že tohle téma je komplet k smáznutí...Copak nikdo není schopnej si přečíst návod k té navigaci...

Tak píšou tam:

Že pokud je navi zablokovaná odblokuje se až po 60 minutách při zapnutém zapalování...

to je složitost, hlavně, že se tady maže kde co a pak je tady takovéhle téma úplně o ničem a je to OK...

odkaz na manuál:

http://ws.skoda-auto.com/download/CZE/docu...on/Nexus_A5.pdf

strana 5

Ps. Těch 60 minut neurychlí nic ani servis...pokud se k tomu postaví jako správnej servis tak to je hodina práce mechanika... :palec2::palec2::palec2:

dnes som bol v servise tak mi ho tam odblokovali.

čo sa týka tých 60-minút,áno máš pravdu ale v manuáli nie je napísané že musia byť kľúče v zapalovaní.

keby som to vedel včera,tak som nemusel dnes cvakať v servise 30eur.(asi tá hodina mechanika)

ale aj tak som rád že to rádio ide.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

JE to maximalne neseriozne si myslim !!! ak si kupis auto, kupujes si s nim aj radio !! je to tvoj majetok kod ti maju dat na nejakej karticke ! alebo zadarmo vycitat a nema sa platit nic !! odo mna dnes pytali 40 EUR !!!! je to s prepacenim svinstvo !!! jaka ochrana pred kradezou... hlavne zarobkova cinnost je to !

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Prosim vas nemožem nasjt kod na Sypmhony 1U0035156E    SKZAZ7D1605998   Made in Germany    Made by Technisat

Poradte prosimmm

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zajeď do autorizovaného servisu, tam ti kód řeknou.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se