Přejít na obsah

Garny servis vše okolo


garny

Doporučené příspěvky

Super Garny, autíčko zas šlape jak má :palec2: a když mu dám místo jarový vody pořádnou naftu, je to ještě lepší..... :smich::)

no jo to víš pořádné palivo je základ.... :palec2: jinak nedávno jsem si zpomněl .. byl u mně jeden zákazník a ten mi povídal ,že má bratrance co má nějaké tdi a ,že našel někde na chatě cca 300 litrů nafty z roku nebreč .. tak cca po 200 litrech odešlo čerpadlo a střiky... tak si drbal trochu chlavu.... zamrzí.. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jedno tdi PD na rozvody.. samé červené značky ??? ne moje.. .. oprava 4x4 a další peripetie.. .. michal asi ví.... :smich: jinak jsem toho moc nefotil .. tyhle běžné servisi už moc nefotím .. jen něco málo pro mojí potřebu.. :palec2:

Tak konecne vim o cem si mluvil - to muselo byt fakt prase :D A skoda, ze ten haldex si vic nenafotil hlavne ten konektor me zajimal.

BTW dalsi velorex uz je opraven nechces do klubu? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...