Přejít na obsah

Garny servis vše okolo


garny

Doporučené příspěvky

Moc pěkné....taky jsem pár vteřin o takovémto voze uvažoval, dokonce nejsou ani tak drahé jak se zdá, ale praktičnost je nulová...nebavím se o servise a náhr. dílech, to bude asi laskomina.Prostě to bylo jen zasnění a rychle jsem se probral... :D

Jj, je tomu asi rok a půl, co jeden člověk uvažoval o dovozu z USA. Ptal jsem se kolik, říkal že včetně proslení = pořizovací cena+doprava+pojištění+clo+dph=cca 650-700tis.

Ojeté nebo předváděčka, to nevím přesně, ale to bylo okolo 400tis.

Ceny v Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

seat toledo ... 1.9 tdi oprava turba ... naklápění lopatek .. k.o. ... ;) oprava se povedla a auto jezdí jako nové .... :p

Prosim te.

Koukam ze pouzivas medenku.Mas ji ve spreji ? Od jake znacky?

Ja ji jendou pouzil na vyfuk,auto ujelo par km a sroubky nesly povolit.Jakou mas ty zkusenost ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, je tomu asi rok a půl, co jeden člověk uvažoval o dovozu z USA. Ptal jsem se kolik, říkal že včetně proslení = pořizovací cena+doprava+pojištění+clo+dph=cca 650-700tis.

Ojeté nebo předváděčka, to nevím přesně, ale to bylo okolo 400tis.

Ceny v Kč

Jo jo jak říká pavel auto se dá sehnat za relativně přijatelnou cenu k vozu ... ale praktičnost vozu je tak trochu na draka... a to nemluvím o spotřebě ... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) aha.... :) ale ja to myslel pozitivne!! ... ja jen doufam, ze long, i presto, ze je v pouzivani pritelkyne a ditete, nebude muset zase brzo do servisu :) jinak s praci Garnyho jsem byl samo spokojen...

Děkuji pane... no snad všechno bude v pohodě.... kdyby cokoli tak dej vědět .. dělám veškerej servis... zatím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosim te.

Koukam ze pouzivas medenku.Mas ji ve spreji ? Od jake znacky?

Ja ji jendou pouzil na vyfuk,auto ujelo par km a sroubky nesly povolit.Jakou mas ty zkusenost ?

Hmm tak to je divné ta měděná je právě na to aby to povolit šlo , ale samo když to nějak hodně utáhneš tak to povolit jde hůř ... a ohnivý klíč je třeba... :p jinak na značce až tak nezáleží nápln je stejná... ( berner, wurt, momentálně PM ) ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...