Přejít na obsah

Garny servis vše okolo


garny

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
nejel si náhodou minulý pondělí přes Turnova? cca v 8 večer? :) projel tu nějakej bílej čmoud s pražskou RZ a bylo to dost podobný tvýmu autí :)

Jo jo jel byl jsem něco zařizovat .... koukám ,že jsem vidět všude... no vidět.. jen chvilku že .. :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opel vectra .. výmněna zadního okna... Takle se baví mládež na pražském sídlišti lužiny..... jen tak bum prásk ... :aggressive:

tahle krabička... pod platem .. je slučovač FM signálu .. anténa na rádio je v zadním okně... signál jde po drátech na výhřev .. :palec2:

post-368-1220904410_thumb.jpg

post-368-1220904454_thumb.jpg

post-368-1220904619_thumb.jpg

post-368-1220904750_thumb.jpg

post-368-1220904802_thumb.jpg

post-368-1220904984_thumb.jpg

post-368-1220905055_thumb.jpg

post-368-1220905105_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych rád Garnymu moc poděkoval za "Poradu po telefonu",myslím,že už jsem ho musel dost štvát.Tak díky.

Jinak asi bych potřeboval pár maličkostí,někdy během příštího týdne.Potřeboval bych vyměnit palivovej filtr a ještě je tam jeden problém,stál jsem doscela dlouho v koloně a auto se docela zahřejvalo,tak nevím čím by to mohlo být

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych rád Garnymu moc poděkoval za "Poradu po telefonu",myslím,že už jsem ho musel dost štvát.Tak díky.

Jinak asi bych potřeboval pár maličkostí,někdy během příštího týdne.Potřeboval bych vyměnit palivovej filtr a ještě je tam jeden problém,stál jsem doscela dlouho v koloně a auto se docela zahřejvalo,tak nevím čím by to mohlo být

ty máš teda věci ... jak to dopadlo akce motor... ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera jsem byl u Petra a pro samý povídání a práci co Petr měl jsme ani nic nevyfotili, ale to neva dělal se olej a měnil se vysokonapěťovej modul, kterej mimochodem vypověděl služby v neděli ráno v sobotu bylo vše OK a v neděli, když jsem jel ke známým zapojit sporák si říkám sakra co to je? Auto klepalo a jelo jen na 3 válce :( ...sakra volám Petrovi a dojed jukneme na to a uvidíme co to je..dojel jsem, napíchli jsme na ntb a vše bylo jasné náhodou měl Petr potřebný modul doma tak mi ji půjčil a včera vyměnil za nový tímto

móóóc děkuju

Editováno: , autor: Hensel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...