Přejít na obsah

Garny servis vše okolo


garny

Doporučené příspěvky

Zdarvím všechny,

tak dnešním dnem rozšiřuji řady velmi spokojených zákazníků Garnyho servisu.

Vše naprosto perfektní a rychle provedeno.

Jsem rád že jsem našel servis do kterého se člověk nebojí svěřit své auto.

děkuju moc Petře

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi jako chceš Petře říci, že moje Líza stála bokem, kvůli nějaké Fabii??? Ccsssss :help:

:smich:;)

no, mám takový dojem, že nejenom kvůli Fábii... :smich:

jinak Garny, z chladiče oleje zatím nic neteče, najel jsem tak cca 100km od soboty.... ;)

pro změnu mi zas stříkala nafta ze vstřikovače(povolený šroub) a prasknul držkák vstřikovače, obojí dnes vyřešeno...

nějak mi různý kapaliny všude tečou... :kuk::)

Editováno: , autor: JimTDI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj na Petra se můžu také spolehnout pokud je třeba a nic v tom nebrání pomůže kdykoli, ale zase ho moc nechvalte ať mu nezačne růst nos na horu, aby se pak s náma ještě bavil :smich: :smich:

no správně to píšeš ... pro kamarády vše ... noo a jak píšeš s tebou se už asi bavit nebudu ... :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, mám takový dojem, že nejenom kvůli Fábii... :smich:

jinak Garny, z chladiče oleje zatím nic neteče, najel jsem tak cca 100km od soboty.... ;)

pro změnu mi zas stříkala nafta ze vstřikovače(povolený šroub) a prasknul držkák vstřikovače, obojí dnes vyřešeno...

nějak mi různý kapaliny všude tečou... :kuk::)

hmm to víš ..už jsou tam všude pěkný tlaky... proč myslíš ,že byl umaštenej ten plast kryt rozvodů ... když jsem chtěl dolít trochu oleje jak jsem ti říkal .. tak mně to pěkně ohodilo .. s toho víčka to chrlelo jak sopka... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...