Přejít na obsah

Opět cvakání při akceleraci.matice to nejsou!!!


parkan

Doporučené příspěvky

Chlapi pomozte!!! nevíte čím to je opět mě začalo cvakat při akceleraci.Je to takové divné cvaknutí.....je to slyšet z přední části! jako od nápravy.Matice jsou kovové né plechové ty to nedělaj!!!!

Má taky někdo tento problém? Dělá to jen když jde auto do záběru......jen to cvakne.....Poradtě co kde utáhnout..nebo čím to může bejt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi pomozte!!! nevíte čím to je opět mě začalo cvakat při akceleraci.Je to takové divné cvaknutí.....je to slyšet z přední části! jako od nápravy.Matice jsou kovové né plechové ty to nedělaj!!!!

Má taky někdo tento problém? Dělá to jen když jde auto do záběru......jen to cvakne.....Poradtě co kde utáhnout..nebo čím to může bejt.

A co přední brzdy...?Jsou o.k....?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem tenhle problém řešil před dvěma měsíci a poblém zmizel po výměně vnějšího homokinetického kloubu.Taky sem napřed zkoušel matice a nepomohlo to.V servisu by měli přijít na to kterej (na který straně) je v háji.Cena kloubu 1100-2000 podle značky a obchodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Možno je to kravina, ale čo diferenciál? Aká ma byť vôla na zuboch diferáku. Ja som bol nedávno v servise s riadením (už som to u riešil) a mechanici náhodne začali točiť kolesami dopredu a dozadu a v diferáku klop klop. Že to sú ozubené kolieska (mam automatickú prevodovku) ale diferék by mal byť taký istý. Nemôže ti to robiť to. Mimochodom akú m,ate vôlu na diferáku? Koľko stupňov (aký uhol približne). Mne sa zdá že tam mám veľkú vôlu. Moja bývala 130ka takú vôlu nemala, a v servise vedia prd! Tak ako to mate vy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Možno je to kravina, ale čo diferenciál? Aká ma byť vôla na zuboch diferáku. Ja som bol nedávno v servise s riadením (už som to u riešil) a mechanici náhodne začali točiť kolesami dopredu a dozadu a v diferáku klop klop. Že to sú ozubené kolieska (mam automatickú prevodovku) ale diferék by mal byť taký istý. Nemôže ti to robiť to. Mimochodom akú m,ate vôlu na diferáku? Koľko stupňov (aký uhol približne). Mne sa zdá že tam mám veľkú vôlu. Moja bývala 130ka takú vôlu nemala, a v servise vedia prd! Tak ako to mate vy?

Videl bych to spise na ty homokinetaky. Vymenit a je po prde... Ale s tim diferencialem by mne to taky zajimalo. Jak pises, kdyz potocim s jednim z prednich kol, je slyset kovove cvakani z prevodovky. Neco uz jsem o tom tematu zjistoval, ale bezvysledne. JJ to jsou auta nad 200 000km...

Editováno: , autor: radarek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Videl bych to spise na ty homokinetaky. Vymenit a je po prde... Ale s tim diferencialem by mne to taky zajimalo. Jak pises, kdyz potocim s jednim z prednich kol, je slyset kovove cvakani z prevodovky. Neco uz jsem o tom tematu zjistoval, ale bezvysledne. JJ to jsou auta nad 200 000km...

Ahoj mám stejný problém.Při přeřazení mi to cvaká a je tam vůle.Také pátram čím to je .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...