Přejít na obsah

Poraďte odkud to proboha vypadlo


Octavinek

Doporučené příspěvky

Díky Octavinku.

Já jsem to tušil, že to bude ono, ale jistý jsem si nebyl. Jak se tak dívám, pokud to má sloužit jako úchyt na tu pružinu ( u mě zatím nezvěstnou ), tak ten materiál na výrobu mohl navrhnou jenom DEBIL. Ta věc je už před montáží odkázána k zániku.

Ani pekař, nebo cukrář by to v tomto rozměru nevyrobil z té slitiny, natož odborníci.

Ještě mě zajímá jak se dostanu k té pružině, předpokládám, že je potřeba ten bok sedačky odplastovat, pokud ano tak jsem zvědavý jestli to jde odšroubovat nebo jestli je potřeba páčit nějaký plast, nebo krytky šroubů atp.

NESNÁŠÍM pohled na rýpance v plastech po šroubováku a jiné stopy páčení plastů a je mi jedno jestli je ta věc moje nebo cizí.

Ještě jednou dík.

Editováno: , autor: Liboro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to je on. Vyskytuje se pouze u výškově stavitelného sedadla a neexistuje jako samostatný díl. Výškové nastavení bude fungovat i bez pružiny. Ale trošku tíž :feve: Pružina slouží k ulehčení zvedání sedadla. Pokud se bude zvedat někdo kdo má 50kg i s postelí, tak absenci pružiny ani nezaregistruje. Někdo kolem metráku by měl vystoupit, zvednou sedák a teprve potom na něj usednout ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...