Přejít na obsah

Poraďte odkud to proboha vypadlo


Octavinek

Doporučené příspěvky

Dnes je opravdu pátek 13.! Dnes jsem měl menší kolizi, nějaký víkendový jezdec nevěděl kam chce jet a tak si vymyslel že mě vytlačí z ven ze silnice, shodou okolností to bylo před semaforem! Jak jsem se věnoval onomu jezdci a uhýbal mu, nevšiml jsem si že naskočila pomalu červená a maník přede mnou to zadupl, naštěstí rychlost nebyla veliká, a ABS udělalo taky své! Výsledek - odnesla to SPZ po nárazu do vozíku taženého autem přede mnou ! No a dostávám se konečně k tomu co chci řešit, na koberečku se mi ocitla nějakým způsobem pružina (na obrázku)! Můžete poradit odkud to probůh vypadlo?

post-3282-1184348352_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes je opravdu pátek 13.! Dnes jsem měl menší kolizi, nějaký víkendový jezdec nevěděl kam chce jet a tak si vymyslel že mě vytlačí z ven ze silnice, shodou okolností to bylo před semaforem! Jak jsem se věnoval onomu jezdci a uhýbal mu, nevšiml jsem si že naskočila pomalu červená a maník přede mnou to zadupl, naštěstí rychlost nebyla veliká, a ABS udělalo taky své! Výsledek - odnesla to SPZ po nárazu do vozíku taženého autem přede mnou ! No a dostávám se konečně k tomu co chci řešit, na koberečku se mi ocitla nějakým způsobem pružina (na obrázku)! Můžete poradit odkud to probůh vypadlo?

je to ze sedačky, jsou tam ještě dvě až tři. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TAK SE TAKY HLÁSÍM DO RODINY BEZPRUŽINÁŘŮ,PO USEDNUTÍ MANŽELKY DO SEDADLA SPOLUJEZDCE (A TO MÁ 50KG I SPOSTELÍ) SE OZVALA RÁNA JAKO Z DĚLA ŽE JSEM ZASTAVIL A ŠEL SE PODÍVAT JESTLI MI NEUPADNUL VÝFUK,NO A ONA SE ULOMILA TA PACKA CO DRŽÍ TU DLOUHOU PRUŽINU U DVEŘÍ,FAKT MAZEC,CHUDÁK ŠPATNĚ SLYŠÍ JEŠTĚ JÍ TO MĚLO VYSTŘELIT OKO A MĚL JSEM IDEÁLNÍ ŽENU,r.v 2001-BOŽE CO MĚ ČEKÁ PŘÍŠTĚ.... :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje pružina opět zaujala pozici v sedačce. Asi jako všem ostatním vám praskl ten váleče, který procházím kovovým dílem sedačky a má v sobě dírku právě pro konec pružiny. Já sem koneci pružiny (tomu háčku) trošku zvětšil poloměr a tím hootevřel a prostrčil sem ho přímo tou dírkou, kde byl one

 prasklý váleček. Tím se pružina pootočí o 90° vůči své původní pružině a pokud 

e má zaháknout na druhé straně, musí se zase o 90° pootočit, takže se vlastně ja

oby předepne. Takže pružina je zpátky a já mám radost že je sedačka kompletní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Mno myslim si ze ta pruzina tam ma hlavne podpurny efekt pro mechanizmus zvedani sedacky. Protoze pokud ma ten pakovy mechanizmus dat sedacku niz, pomaha mu vaha ridice, ale pokud ma jit sedacka vys, tak ta pruzina tam pusobi jako treba protizavazi kabiny vytahu, takze pusobi proti vaze ridice, aby se ten mechanizmu tak nepremahal, takze opodstatneni tam ta pruzina ma. vytvari pribliznou rovnovahu sil mezi zvedanim a klesanim sedacky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nadruhou stranu , kolikrát člověk zvedá nebo snižuje sedačku že. Zatím to nechám být a až zas budu uklízet interier a sedačky pujdou ven pokusím se je vrátit zpátky podle návodu Matrixe :palec2: A když to nepůjde tak to bude asi chyba Matrixu. :smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Zdar hoši.

Já jsem nenašel pod sedačkou pružinu, ale takový malý "bazmek" z nějaké slitiny hliníku. Není to náhodou ten "čurament" za který je zaháklá ta "Vaše" ( moje je zatím nezvěstná ) pružina?

Pokud ano v kterých místech se to má nacházet, já jsem v katalogu sedačky nebyl schopen určit to místo původu.

Díky

post-2708-1197147987_thumb.jpgpost-2708-1197147980_thumb.jpgpost-2708-1197147971_thumb.jpgpost-2708-1197147959_thumb.jpgpost-2708-1197147952_thumb.jpg[attac

hment=50887:PC080013.jpg]post-2708-1197147938_thumb.jpgpost-2708-1197147632_thumb.jpg

post-2708-1197147943_thumb.jpg

Editováno: , autor: Liboro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...