Přejít na obsah

Airbag


Tomm

Doporučené příspěvky

Čaute.Nevíte kde najdu u Octavie řídící jednotku airbagu? A za kolik se dá sehnat?

Je tam jak už ti tu popsali, jen je rozdíl jestli je na 1,2 nebo 4bagy, za nějakou dobu budu mít jednu jednotku na 2 bagy volnou, ale až si svoje předělám na 4 bagy.

taky ještě záleží, jestli má 50 nebo 75 pinovou bagovku,

to stihačka jestli jí máš origo, tak máš 50pin.

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaute.Nevíte kde najdu u Octavie řídící jednotku airbagu? A za kolik se dá sehnat?

Je tam jak už ti tu popsali, jen je rozdíl jestli je na 1,2 nebo 4bagy, za nějakou dobu budu mít jednu jednotku na 2 bagy volnou, ale až si svoje předělám na 4 bagy.

taky ještě záleží, jestli má 50 nebo 75 pinovou bagovku,

to stihačka jestli jí máš origo, tak máš 50pin.

Taky ještě s CANem nebo bez

Editováno: , autor: Pepa007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaute.Nevíte kde najdu u Octavie řídící jednotku airbagu? A za kolik se dá sehnat?

Je tam jak už ti tu popsali, jen je rozdíl jestli je na 1,2 nebo 4bagy, za nějakou dobu budu mít jednu jednotku na 2 bagy volnou, ale až si svoje předělám na 4 bagy.

taky ještě záleží, jestli má 50 nebo 75 pinovou bagovku,

to stihačka jestli jí máš origo, tak máš 50pin.

Taky ještě s CANem nebo bez

To mi nedošlo, takže ta moje je 2 bagová origo 50 pin, bez CANu.

EDIT: Tak jste mě dostali s těma 50 a 75 pinama, koupil jsem od Cosbyho kabeláž na 4 bagy, jednotku mám 50pin a kabeláž 75, takže koukám, že to můžu zahodit...

Editováno: , autor: stihacka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaute.Nevíte kde najdu u Octavie řídící jednotku airbagu? A za kolik se dá sehnat?

Je tam jak už ti tu popsali, jen je rozdíl jestli je na 1,2 nebo 4bagy, za nějakou dobu budu mít jednu jednotku na 2 bagy volnou, ale až si svoje předělám na 4 bagy.

taky ještě záleží, jestli má 50 nebo 75 pinovou bagovku,

to stihačka jestli jí máš origo, tak máš 50pin.

Taky ještě s CANem nebo bez

To mi nedošlo, takže ta moje je 2 bagová origo 50 pin, bez CANu.

EDIT: Tak jste mě dostali s těma 50 a 75 pinama, koupil jsem od Cosbyho kabeláž na 4 bagy, jednotku mám 50pin a kabeláž 75, takže koukám, že to můžu zahodit...

Nemusíš, Jelikož máš MR97, tak jsi bez CANu a jelikož jsi koupil 4 bagovku 50 pin, což je na tvé MR správné, tak stačí, když tu kabeláž na 4 bagy přepinuješ do toho svého 50pin konektoru. 4 bagovka 50pin se dělala do 1,6/55 až do roku 01, jelikož 1,6/55 nikdy neměla CAN.

Nebo druhé řešení, koupit 75pin bagovku, natáhnout can vedení od diagnostiky k budíkům a pak k bagovce, dát budíky s canem - maxík, vyměnit zámky kvůli immu. překopat komfort na 3. gen a máš z toho absolutně vymazlenou elektroniku :)

Chtěl jsem to taky předělávat, al evydlábnul jsem se na to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaute.Nevíte kde najdu u Octavie řídící jednotku airbagu? A za kolik se dá sehnat?

Je tam jak už ti tu popsali, jen je rozdíl jestli je na 1,2 nebo 4bagy, za nějakou dobu budu mít jednu jednotku na 2 bagy volnou, ale až si svoje předělám na 4 bagy.

taky ještě záleží, jestli má 50 nebo 75 pinovou bagovku,

to stihačka jestli jí máš origo, tak máš 50pin.

Taky ještě s CANem nebo bez

To mi nedošlo, takže ta moje je 2 bagová origo 50 pin, bez CANu.

EDIT: Tak jste mě dostali s těma 50 a 75 pinama, koupil jsem od Cosbyho kabeláž na 4 bagy, jednotku mám 50pin a kabeláž 75, takže koukám, že to můžu zahodit...

Nemusíš, Jelikož máš MR97, tak jsi bez CANu a jelikož jsi koupil 4 bagovku 50 pin, což je na tvé MR správné, tak stačí, když tu kabeláž na 4 bagy přepinuješ do toho svého 50pin konektoru. 4 bagovka 50pin se dělala do 1,6/55 až do roku 01, jelikož 1,6/55 nikdy neměla CAN.

Nebo druhé řešení, koupit 75pin bagovku, natáhnout can vedení od diagnostiky k budíkům a pak k bagovce, dát budíky s canem - maxík, vyměnit zámky kvůli immu. překopat komfort na 3. gen a máš z toho absolutně vymazlenou elektroniku :)

Chtěl jsem to taky předělávat, al evydlábnul jsem se na to

Jen pro přesnost, mám 1,6/74kW(ale to stejně nic nemění), první řešení je určitě lepší, ale teď ještě sehnat nějaký schéma co kam zapojit, budu vlastně do původní svorkovnice jen přidávat kabely od bočních čidel a kabely k bagům v sedačkách, nemáte někdo to schéma? Druhý řešení je sice hezký, ale na to se můžu taky vydlábnout, maxík je mi k ničemu a na 3.generaci nevidím nic až tak zajímavýho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...