Přejít na obsah

Hliníkový dekor pro výdechy ventilace


Deny.Kr

Doporučené příspěvky

Zdrawím lidi...potřebuju pomoc,co se týče obložení interiéru..hledám kompletní hliníkovou(nebo napodobeninu) sadu pro středový výdech,boční dva výdechy + kliky dveří..nehledám žádnou fólii,ale kompletní obložení imitace hliníku,či nerezu na tyto části..pokud budete vědět,hoďte mi prosím tip,či link na danou firmu dělající něco podobného..protože ať jsem zkusil jakýkoli sprej,je vidět,že to není hliník,když jsem koupil drahou hliníkovou fólii za 900,nedala se jednak lepit a jednak mi bez bublin a odlepování vydržela si 3 dny..čili budu vděčný za každou pomoc...děkuju předem..PS: neházejte mi link na Milotec.net,tam nemají kompletní sadu,jakou hledám... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdrawím lidi...potřebuju pomoc,co se týče obložení interiéru..hledám kompletní hliníkovou(nebo napodobeninu) sadu pro středový výdech,boční dva výdechy + kliky dveří..nehledám žádnou fólii,ale kompletní obložení imitace hliníku,či nerezu na tyto části..pokud budete vědět,hoďte mi prosím tip,či link na danou firmu dělající něco podobného..protože ať jsem zkusil jakýkoli sprej,je vidět,že to není hliník,když jsem koupil drahou hliníkovou fólii za 900,nedala se jednak lepit a jednak mi bez bublin a odlepování vydržela si 3 dny..čili budu vděčný za každou pomoc...děkuju předem..PS: neházejte mi link na Milotec.net,tam nemají kompletní sadu,jakou hledám... ;)

Zkus tohle. Možná ti to pomůže

http://www.auto.asp2.cz/octavia-2-interier.aspx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdrawím lidi...potřebuju pomoc,co se týče obložení interiéru..hledám kompletní hliníkovou(nebo napodobeninu) sadu pro středový výdech,boční dva výdechy + kliky dveří..nehledám žádnou fólii,ale kompletní obložení imitace hliníku,či nerezu na tyto části..pokud budete vědět,hoďte mi prosím tip,či link na danou firmu dělající něco podobného..protože ať jsem zkusil jakýkoli sprej,je vidět,že to není hliník,když jsem koupil drahou hliníkovou fólii za 900,nedala se jednak lepit a jednak mi bez bublin a odlepování vydržela si 3 dny..čili budu vděčný za každou pomoc...děkuju předem..PS: neházejte mi link na Milotec.net,tam nemají kompletní sadu,jakou hledám... ;)

Zkus tohle. Možná ti to pomůže

http://www.auto.asp2.cz/octavia-2-interier.aspx

Děkuju,ale přesně tento odkaz jsem dostal vzkazem..poněvadž mám už téměř hotový středový výdech s výklopnou navigací,nemůžu si dovolit vše měnit..proto hledám nějaký polep...i když hledám...spíše jsem se už skoro rozhodl,že to do 3-tice nastříkám světle stříbrnou metalízou na styl Fabie..a uvidím no..ale každopádně..děkuju za projevený zájem a snahu! ;):palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Středový výdech s výklopnou navigací? Pochlub se, co řešíš..

pochlubím..od samotného počátku dělám fotky..až to dokončím,hodím sem vše..zatím vydrž.. ;) ..ale troufnu si říct,že to mám vymakanější,než ty.. :help: ..já to s tou samou navigací,jakou máš ty(mio) můžu jak vyklopit,tak zaklopit..ale detaily neřeším...to si musíš počkat.. :p:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Středový výdech s výklopnou navigací? Pochlub se, co řešíš..

pochlubím..od samotného počátku dělám fotky..až to dokončím,hodím sem vše..zatím vydrž.. ;) ..ale troufnu si říct,že to mám vymakanější,než ty.. :help: ..já to s tou samou navigací,jakou máš ty(mio) můžu jak vyklopit,tak zaklopit..ale detaily neřeším...to si musíš počkat.. :p:)

Zkus třeba přes SZ..jen mně to zajímá..předělávat už to nebudu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Středový výdech s výklopnou navigací? Pochlub se, co řešíš..

pochlubím..od samotného počátku dělám fotky..až to dokončím,hodím sem vše..zatím vydrž.. ;) ..ale troufnu si říct,že to mám vymakanější,než ty.. :help: ..já to s tou samou navigací,jakou máš ty(mio) můžu jak vyklopit,tak zaklopit..ale detaily neřeším...to si musíš počkat.. :p:)

Zkus třeba přes SZ..jen mně to zajímá..předělávat už to nebudu :)

SZ?.. :kuk: jsem asik mimo mísu..máš namysli něco na způsob mejlu či tak něčeho,jak ti to poslat jo?...byl bys z toho jen zklamaný..zatím se pracuje na estetických úpravách a fotky mám jen s "funkčním vzhledem"..;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Středový výdech s výklopnou navigací? Pochlub se, co řešíš..

pochlubím..od samotného počátku dělám fotky..až to dokončím,hodím sem vše..zatím vydrž.. ;) ..ale troufnu si říct,že to mám vymakanější,než ty.. :help: ..já to s tou samou navigací,jakou máš ty(mio) můžu jak vyklopit,tak zaklopit..ale detaily neřeším...to si musíš počkat.. :p:)

Zkus třeba přes SZ..jen mně to zajímá..předělávat už to nebudu :)

SZ?.. :kuk: jsem asik mimo mísu..máš namysli něco na způsob mejlu či tak něčeho,jak ti to poslat jo?...byl bys z toho jen zklamaný..zatím se pracuje na estetických úpravách a fotky mám jen s "funkčním vzhledem"..;)

No právě...spíš by mně zajímalo, jak ses do toho prostoru vešel..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Středový výdech s výklopnou navigací? Pochlub se, co řešíš..

pochlubím..od samotného počátku dělám fotky..až to dokončím,hodím sem vše..zatím vydrž.. ;) ..ale troufnu si říct,že to mám vymakanější,než ty.. :help: ..já to s tou samou navigací,jakou máš ty(mio) můžu jak vyklopit,tak zaklopit..ale detaily neřeším...to si musíš počkat.. :p:)

Zkus třeba přes SZ..jen mně to zajímá..předělávat už to nebudu :)

SZ?.. :kuk: jsem asik mimo mísu..máš namysli něco na způsob mejlu či tak něčeho,jak ti to poslat jo?...byl bys z toho jen zklamaný..zatím se pracuje na estetických úpravách a fotky mám jen s "funkčním vzhledem"..;)

No právě...spíš by mně zajímalo, jak ses do toho prostoru vešel..

řeknu ti-hódně složitě..prakticky vše musí být na milimetr přesně uloženo a našroubováno,aby to fungovalo..už jsem to málem vzdával,ale nakonec se to povedlo..teď pracuju na oplastování,lakování..a konečných úpravách,než to však dám do auta,musím to ještě kolem dát do té stříbrné...čili minimálně 14 dní to ještě bude..ne-li víc..už na tom makám měsíc a pár dní a to na tom pracuji prakticky denně x,y hodin..zatím nemám nafoceno nic,kde by bylo přesně viděl uložení navigace ve "sklopeném stavu",to vše chci dofotit až na závěr,ale mám nafocený postup práce...a jedna poslední fotka je momentální(a snad konečnou) podobou toho vrchního víka s T-čkem..spodek se ještě musí nalakovat a upravit..čili..pokud oželíš to,že k tomu nebudeš mít žádné vysvětlivky,které hodlám napsat ke každé fotce tehdy,až to sem dám ,pokud slíbíš,že to předem nebudeš roznášet dál a pokud oželíš,že to není zatím hotové a na konečné podobě a fotkách ukazujících vše se popracuje až časem,můžeš mi napsat mejl..(klidně vzkazem) a ty fotky(od úplných začátků) ti můžu poslat...ale předem upozorňuju,ať se mě na nic moc zatím neptáš,protože to sem jednou dám,vše podstatné popíšu a nerad bych to psal 2x.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...