Přejít na obsah

repro do octy


Doporučené příspěvky

Tak už mám celé téma přečtené dvakrát, a nakonec se rozhoduju mezi Alpine SXE-1750S a Renegade RX6.2C (víc zlaťáku není ;) ) + mdf podložky. Tak mi poradte co mám vzít :help: , nebudu nic tlumit a mám origo symphony. Díky za rady.

Editováno: , autor: maxik10
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak, ako vravíš, že sú nič moc, tak teda ich nekúpim. Pôvodne som ich chcel kúpiť, lebo tak celkom dobre o nich píšu, ale tak zrejme nie všetko je také, ako sa zdá.

Tak potom pozerám na tieto: http://www.prohifi.c.../powerbass-s-6c

Mám je odzkoušené a za tu cenu hrajou luxusně, ať si tady kdo chce co chce říká...Pravdou je, že jsem pod nima topil zesilovačem, jen tak na rádio nemůžu soudit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim všechny. Mám octavii I combi, vpředu original repra ve dveřích a sloupkách, vzadu taky malý, výškový ve dveřích a origa v tech plastech vedle plata. Dále mam zesilovač Toxic 500W 2-kanál a subwoofer Magnat 400W. Můžete mi poradit nějaké vhodné repra místo těch originál? a ještě se chci zeptat zda je pak lepší zapojit ty repra taky do toho zesilovače nebo jen na radio a do zesiku jen woofer. díky moc za rady.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, ako vravíš, že sú nič moc, tak teda ich nekúpim. Pôvodne som ich chcel kúpiť, lebo tak celkom dobre o nich píšu, ale tak zrejme nie všetko je také, ako sa zdá.

Tak potom pozerám na tieto: http://www.prohifi.cz/reproduktory-do-auta/powerbass-s-6c

Našli bychom jako protinázor pár set zákazníků, kteří je zase hodně chválí.

Hodně záleží na montáži - zda byly správně (a zda vůbec byly) vytlumeny dveře, jaký je zdroj signálu, kam a jak jsou umístěné výškové reproduktory atd. Jen tak nějaký výrobek je velmi jednoduché.

2 Honza zvejka: Pošli sem prosím nějaké fotky montáže, jak máš přesně uchycené a namontované reproduktory a jaký je zbytek... Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se taky rozhodl tlumit a měnit repra vpředu. Pořád jsem laboroval, jestli stahovačky ven nebo ne. Když jsem zjistil, jak málo místa mi tam zbyde, když tam ty stahovačky nechám, rozhodl jsem se, že půjdou ven. Můžete mi někdo napsat, jak se vyndavají? Nějaký postup, jak s motorkem, jak s lyžinami, jak se odpojí od okna, jestli sklo ven nebo ho tam nechat a vytáhnout jen stahovačku, .... A taky, jestli se musí sklo potom nějak vystředit, aby nejezdilo nakřivo. Zatím prší, nechce se mi do toho a jen přemýšlím, jak to budu dělat :) Díky

Editováno: , autor: Berry
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Foto bohužel nemám, ale přijdeš na to sám, je potřeba ohnout nebo odříznout ten růžek stahovačky aby se ti vešel magnet do dveří. A asi bych ho radši odříznul než ohnul, je to hrozná prasárna to ohybat.

Editováno: , autor: TonyRS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...