Přejít na obsah

repro do octy


Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

...netvrdím apriori, že tyDexon budou špatný, ale bude tam problém s velikostí magnetu.Za reproduktorem je omezený prostor co do šířky.U reproduktorů s větším magnetem je řešením úprava plechu u úchytu stahovačky předního okna.Rožek je nutné odstranit.Tato úprava je omezená...stahovačka by už neměla na čem držet.

Bez této úpravy tam vejdou tyto reproduktory....oboje k dodání....1990,- a 1790,-

post-845-1201111463_thumb.jpg

post-845-1201111503_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...netvrdím apriori, že tyDexon budou špatný, ale bude tam problém s velikostí magnetu.Za reproduktorem je omezený prostor co do šířky.U reproduktorů s větším magnetem je řešením úprava plechu u úchytu stahovačky předního okna.Rožek je nutné odstranit.Tato úprava je omezená...stahovačka by už neměla na čem držet.

Bez této úpravy tam vejdou tyto reproduktory....oboje k dodání....1990,- a 1790,-

Jaké mají rozměry magnetu ty co pišeš ? (Pioneer TS-G171C)

A taky kdesi jsem se dočetl že idealni velikoot je 16cm dopředu, tyhle mají 17 cm, aby se tam vlezly ? (nevim kolik se tam vleze) zas ty co jsem si vybral u Dexonu maji vnější rozměr 18 cm :-(

Jo a nevíš jak je to s výškama ? Jak velké výškáče se vlezou pod ten original plast na dveřích nahoře u zrcatka ? Diky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, mám rádio Sony GT616U a hraje mi katastrofálně do výšek, nedá se to téměř vůbec poslouchat. Může mi někdo poradit, kdo má zkušenost se Sony jaké repro k tomu autorádiu pasují, co se týká zvukové stránky? Kdo to má nějak odzkoušené? Repro od Sony?

Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, mám rádio Sony GT616U a hraje mi katastrofálně do výšek, nedá se to téměř vůbec poslouchat. Může mi někdo poradit, kdo má zkušenost se Sony jaké repro k tomu autorádiu pasují, co se týká zvukové stránky? Kdo to má nějak odzkoušené? Repro od Sony?

Díky moc.

...záleží co tam teď máš za repro.Autoirádia Sony hrají do výšek a vyšších středů.Sony repro bych nedoporučoval.Spíše komponentní reproduktory u kterých má vyhybka možnost nastavení útlumu výškového reproduktoru.

Výsledný zvuk je také ale otázkou nastavení vlastních korekcí.Výšky nedávej na nejvyšší úroveň a opatrně s funkcí DSO.

Reproduktory s možností nastavení útlumu bych měl Hifonics ZXi6.5C za 3490,- zapojení je v pravo na vyhybce...

post-845-1201433186_thumb.jpg

Editováno: , autor: fancarhifi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...záleží co tam teď máš za repro.Autoirádia Sony hrají do výšek a vyšších středů.Sony repro bych nedoporučoval.Spíše komponentní reproduktory u kterých má vyhybka možnost nastavení útlumu výškového reproduktoru.

Výsledný zvuk je také ale otázkou nastavení vlastních korekcí.Výšky nedávej na nejvyšší úroveň a opatrně s funkcí DSO.

Reproduktory s možností nastavení útlumu bych měl Hifonics ZXi6.5C za 3490,- zapojení je v pravo na vyhybce...

Pepro nevím, asi půvpdní od výroby, je to Octavia I.

Ok, takže jinými slovy Sony autorádio bude hrát v 90ti procentech případů do výšek? No to mám fakt radost (

Jestě by mě zajímalo, proč zrovna repro od Sony né? Není přece možné, že Sony dělá své autorádia a repro tak, aby ve výsledku hrály do výšek?

Editováno: , autor: jezecek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pepro nevím, asi půvpdní od výroby, je to Octavia I.

Ok, takže jinými slovy Sony autorádio bude hrát v 90ti procentech případů do výšek? No to mám fakt radost (

Jestě by mě zajímalo, proč zrovna repro od Sony né? Není přece možné, že Sony dělá své autorádia a repro tak, aby ve výsledku hrály do výšek?

...repro Sony ti budou hrát syrově...chybí jim čistota i dynamika

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A taky kdesi jsem se dočetl že idealni velikoot je 16cm dopředu, tyhle mají 17 cm, aby se tam vlezly ? (nevim kolik se tam vleze) zas ty co jsem si vybral u Dexonu maji vnější rozměr 18 cm :-(

Jo a nevíš jak je to s výškama ? Jak velké výškáče se vlezou pod ten original plast na dveřích nahoře u zrcatka ? Diky moc.

Pokud by měl Dexon průměr koše 180 tak nazdar. To do tapecu nevejde. Respektivě nepůjde nasadit origo mřížka. Koš repro nesmí mít víc jako 176 mm. Samozřejmě, že by to šlo řešit - udělal bych na zakázku extra "sníženou" MDF podložku. Pomohl bych si tím, že bych repro dal až pod tapec. Pak ale zase záleží na hloubce repro, aby nám zase vešla po sklo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pepro nevím, asi půvpdní od výroby, je to Octavia I.

Ok, takže jinými slovy Sony autorádio bude hrát v 90ti procentech případů do výšek? No to mám fakt radost (

Jestě by mě zajímalo, proč zrovna repro od Sony né? Není přece možné, že Sony dělá své autorádia a repro tak, aby ve výsledku hrály do výšek?

Sony nebrat vlastní skušenost autorádio Sony + repro sony = nahovno musel jsem je vyměnit.

Nedalo se to moc poslouchat bylo to syrové a hodně výšek žádný basy.

Takže si nech poradit radí ti tu dobře

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pepro nevím, asi půvpdní od výroby, je to Octavia I.

Ok, takže jinými slovy Sony autorádio bude hrát v 90ti procentech případů do výšek? No to mám fakt radost (

Jestě by mě zajímalo, proč zrovna repro od Sony né? Není přece možné, že Sony dělá své autorádia a repro tak, aby ve výsledku hrály do výšek?

Jo mám skoro to samy kromě gt616 mam gt610 bo tak nějak.. menši display jenom .... no a slyšim bassy jenom mírně ale nic si s toho nedělám. Předtím jsem měl gt-212 v VW Golf2 a k tomu subwofer v kufru a byl to ideál, takže kupuju k tomu tedka i ten subač, na 100% a vim že to bude zase nádhera :):palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud by měl Dexon průměr koše 180 tak nazdar. To do tapecu nevejde. Respektivě nepůjde nasadit origo mřížka. Koš repro nesmí mít víc jako 176 mm. Samozřejmě, že by to šlo řešit - udělal bych na zakázku extra "sníženou" MDF podložku. Pomohl bych si tím, že bych repro dal až pod tapec. Pak ale zase záleží na hloubce repro, aby nám zase vešla po sklo.

Bohužel ty Dexony maji 180mm montážní průměr a hloubku 67mm takže to je asi hodně velky (v VW Golf2 jsem je narval proti sobě doprostřed do palubky :))

A co takhle 161mm prum. montaž , hloubka 55mm ?

Bohužel mám zkušenost pouze s Dexony tak zatím hledám pouze u nich.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někde se mi válí od Sony walkman, naštěstí doma nic jiného od této firmy nemám.

Firma perfektně zvládá marketing a to je tak asi vše. fuck

Za tu cenu myslím dobré rádio! S předchozím jsem měl problem max. že se brutálně zahřívalo. Ale neomezovalo to výkon.

Ovšem reproduktory si od nich asi nekoupím ...!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...