Přejít na obsah

RJ vyhrevu sedacek


Luka$

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
v releovem boxu pod volantem. shod dekl, 2torx. ;)

diky mrknu

pozice 5 a 6

nasel jsem. ale co dal?

kdyz ovladacem u spolujezdce dam vice jak jedna tak cvakne relatko. u ridice to necvakne. Kdyz prohodim relatka tak cvaka vzdy jen to na 5 pozici.

bohuzel ale netopi ani jedno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v releovem boxu pod volantem. shod dekl, 2torx. ;)

diky mrknu

pozice 5 a 6

nasel jsem. ale co dal?

kdyz ovladacem u spolujezdce dam vice jak jedna tak cvakne relatko. u ridice to necvakne. Kdyz prohodim relatka tak cvaka vzdy jen to na 5 pozici.

bohuzel ale netopi ani jedno.

Viděl bych to na ovladač výhřevu sedaček, pokud máš možnost, tak si ho do někoho vypůjč, jde poměrně snadno vypáčit šroubovákem

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v releovem boxu pod volantem. shod dekl, 2torx. ;)

diky mrknu

pozice 5 a 6

nasel jsem. ale co dal?

kdyz ovladacem u spolujezdce dam vice jak jedna tak cvakne relatko. u ridice to necvakne. Kdyz prohodim relatka tak cvaka vzdy jen to na 5 pozici.

bohuzel ale netopi ani jedno.

Viděl bych to na ovladač výhřevu sedaček, pokud máš možnost, tak si ho do někoho vypůjč, jde poměrně snadno vypáčit šroubovákem

Taky se často stává... že odejde dečka v sedadčce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S dovolením bych přidal i svůj dotaz:

Dnes jsem za jízdy náhodou zjistil, že mám úplně vřelé ovladače vyhřívání sedaček. Nikdy dřív jsem si toho nevšiml, vyhřívání zapnuté nebylo, teď jsem to byl ještě zkusit u odstaveného auta (stálo ca 1/2 hod.) a ovladače jsou zase studené.

Samozřejmě budu pozorovat nadále, jestli to nebyla jen náhoda, ale přesto se ptám, je to možné? (či dokonce normální?) nebo mám dovnitř radši přikoupit minimax?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Takže žádná náhoda, nic se mi nezdálo, ty ovladače při zapnutém motoru opravdu hřejí (až téměř pálí). Jinak ale vyhřívání funguje u obou sedadel normálně - hřeje, je slyšet cvakání relátka, jak zapíná a vypíná, prostě normálka.

Setkal se s tím už někdo? Je to problém (příp. může to být do budoucna problém?) nebo si toho nemám všímat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže žádná náhoda, nic se mi nezdálo, ty ovladače při zapnutém motoru opravdu hřejí (až téměř pálí). Jinak ale vyhřívání funguje u obou sedadel normálně - hřeje, je slyšet cvakání relátka, jak zapíná a vypíná, prostě normálka.

Setkal se s tím už někdo? Je to problém (příp. může to být do budoucna problém?) nebo si toho nemám všímat.

já bych řekl že ti ty ovladače ohřívá radio.....pod ....:-)))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže zítra bude testovací den, nejdřív nastartuju auto, chvíli počkám, když se nebudou hřát, zapnu rádio a když nebudou hřát ani potom, tak rožnu světla....no jsem zvědavý.

Jen mi kujva nejde do palice - auto mám 4 roky, když je chladno, tak ten výhřev opravdu používám a FAKTICKY jsem si toho nikdy nevšiml...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

byl jsem za známým co dělá ve škodovce a říkal že když si seženu nějaký kabely k vyhřívání, tak k tomu budu potřebovat nějaký ŘJ protože je tam napájení CAN, tak jsem se chtěl zeptat jestli to tak je u všech modelů OI, mám r.v.01, 2,5g, budou mi k tomu stačit jen ty relé, nebo musim mít i právě ty ŘJ. prej by mi to mohlo vyhořet. tak se raději zeptám než tam něco začnu dělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

byl jsem za známým co dělá ve škodovce a říkal že když si seženu nějaký kabely k vyhřívání, tak k tomu budu potřebovat nějaký ŘJ protože je tam napájení CAN, tak jsem se chtěl zeptat jestli to tak je u všech modelů OI, mám r.v.01, 2,5g, budou mi k tomu stačit jen ty relé, nebo musim mít i právě ty ŘJ. prej by mi to mohlo vyhořet. tak se raději zeptám než tam něco začnu dělat.

pokud máš na mysli-

vyhřívání sedadel - tak bud jedna dvojtá ř.j. a nebo dvě jednoduché - s CANem nemají nic společného

vyhřívání zrcátek - řídí bud dveřní jednotka, nebo komfortka (do 2000)

vyhřívání zadního skla - řídí obyčejnej vypínač

vyhřívání (předehřev) vody - dvě relé ovládané ř.j. motoru

víc mě u octy nenapadá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

byl jsem za známým co dělá ve škodovce a říkal že když si seženu nějaký kabely k vyhřívání, tak k tomu budu potřebovat nějaký ŘJ protože je tam napájení CAN, tak jsem se chtěl zeptat jestli to tak je u všech modelů OI, mám r.v.01, 2,5g, budou mi k tomu stačit jen ty relé, nebo musim mít i právě ty ŘJ. prej by mi to mohlo vyhořet. tak se raději zeptám než tam něco začnu dělat.

pokud máš na mysli-

vyhřívání sedadel - tak bud jedna dvojtá ř.j. a nebo dvě jednoduché - s CANem nemají nic společného

vyhřívání zrcátek - řídí bud dveřní jednotka, nebo komfortka (do 2000)

vyhřívání zadního skla - řídí obyčejnej vypínač

vyhřívání (předehřev) vody - dvě relé ovládané ř.j. motoru

víc mě u octy nenapadá

sedaček, takže ta ŘJ je to relé? pochopil jsem to dobře?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

byl jsem za známým co dělá ve škodovce a říkal že když si seženu nějaký kabely k vyhřívání, tak k tomu budu potřebovat nějaký ŘJ protože je tam napájení CAN, tak jsem se chtěl zeptat jestli to tak je u všech modelů OI, mám r.v.01, 2,5g, budou mi k tomu stačit jen ty relé, nebo musim mít i právě ty ŘJ. prej by mi to mohlo vyhořet. tak se raději zeptám než tam něco začnu dělat.

Ani raději nechci myslet co ten známej v tý škodovce dělá-vše,krom sedaček sem teť zabalil do krabice a zítra Ti to posílám. Je to jak píše Vaša,ničeho se neboj,je to jednoduší než to vypadá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

byl jsem za známým co dělá ve škodovce a říkal že když si seženu nějaký kabely k vyhřívání, tak k tomu budu potřebovat nějaký ŘJ protože je tam napájení CAN, tak jsem se chtěl zeptat jestli to tak je u všech modelů OI, mám r.v.01, 2,5g, budou mi k tomu stačit jen ty relé, nebo musim mít i právě ty ŘJ. prej by mi to mohlo vyhořet. tak se raději zeptám než tam něco začnu dělat.

Ani raději nechci myslet co ten známej v tý škodovce dělá-vše,krom sedaček sem teť zabalil do krabice a zítra Ti to posílám. Je to jak píše Vaša,ničeho se neboj,je to jednoduší než to vypadá.

přesně tak, napojíš to na 3 nebo 4 místech do kabeláže auta a už ti bude na zadek a záda hezky teplo :palec2:

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...