Přejít na obsah

Fabia II Scout


George Couser

Doporučené příspěvky

:smich::smich::palec2: neviem načo je ten "Scout" keď to nemá ani 4x4 ani tie Roomstre nie je vidieť

TO není teréní auto, ale praktické auto. Při parkování se nemusíš strachovat, že odřeš lak protože žádný nemáš. U parkování vedle sebe se nemusíš bát, že odřeš dveře.

Na nakládání do kufru je taky ideální ten gumovej nárazník. Takhle to ber prostě více praktičnosti.

Takhle to ber. Navíc je to uděláno tak, že to nevypadá sociálně jako třeba juniory a vypadá to naopak pěkně. :palec2:

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno moc nechápu význam tohoto auta ve výrobním programu, protože teď už Roomstera Scout nebude kupovat vůbec nikdo. Chápal bych to snad jenom kdyby R-Scout byl 4x4, pak by mohla být Fabia s předním náhonem outdoorový model, větší Roomster by byl menší čtyřkolka do terénu a Octa Scout už jako velká a luxusní čtyřkolka . Ale tohle fakt nechápu :feve: -to radši mohli udělat Fabii jako třídvéřový model než tuhle-podle mě zbytečnost!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych to tak viděl, i když Fabia Combi Sport je v ceníku s motorem 1.4 za 345 tis. Tak tipuju cenu Scouta kolem 355 tis. I když uvidíme cenu podle toho co tam nacpou do základní výbavy. té zatím žádné info nejsou. Roomster Scout je za 370 v 1.4, takže tak nějak.Uvidí se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na co oplastovanyho zvysenyho scouta, kdyz to pak budes snizovat? :) To je trochu postup a la Milotec ;)

a/ uz jsem to tu vlastne psal, libi se mi oplastovani z toho duvodu ze opticky snizuje velkou vysku FII ... je mi celkem jedno ze ten model je obecne urcen do lehkeho terenu, jeste jinymi slovy je mi uplne jedno kam marketink to auto zarazuje :-)

b/ predpokladam ze FIIscout na tom bude stejně jako room takže se ptám, jakej zvysenej scout? :-)

samozrejme se to da udelat i obracene, koupi normalni fabinu koupit plastiky a asnizit a opet to auto splni to co bych si pral ... pak by se zas nasel nekdo kdo by rekl " a proc si voe nekoupis rovnou scouta kdyz tam chces plasty?"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě že ten zadní nárazník je povedenej, navazuje na liniku bočních lišt a zvedá ji nahoru :)

Jinak ale stále očklivka jako klasická FII.

jo to me taky napadlo :-) diky tomu to taky trochu z boku jeste ujde ale zezdau uz vubec :-(

me diky tem plastum fakt ta potvurka trochu zkrasnela :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím není to vyloženě ošklivý,ale už je poňěkud přescoutováno,O II 4x4 nebo Rom,budiž to jsou robusní auta,ale F II mi připadá spíš jako Oltcit.

Vlastně taky scout.

Každopádně tomu Oltcitu by označení Scout slušelo víc, protože jeho průjezdnost je podstatně vyšší než u Fabie. Ale to už je opravdu historie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle me se na te FII C Scout vetsine libi hlavne ty kola... dejte to na seriovy kola a uz ty plasty nejsou zadna slava.... podle me mela skoda zustat u OII Scouta tyhle plastaky me prijdou trapny, navic kdyz tomu rikaj stejne Scout jako u OII, ktera si to zaslouzi diky 4x4 ...prijde me to stejny jako davat allroad paket na A2ku nebo ji dokonce pojmenovavat A2 allroad, to by si asi Audi nedovolila..

Skoda by se mela radsi soustredit na Fabii RS a ne tyhle placeboterenaky...

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z mého pohledu je modelova rada Scout hezci jak klasicka O II., R a F II. ;)

a nejhezci auto od Skdovky je O II. Scout v bezovy! lol

jeste jsi zapomnel f benzínu :smich:

Jinak rada cross od VW taky nema 4x4, to same podobna auta jinych znacek a srovnavat A6, ktera stoji 5x tolik s fabii je asi uplne mimo misu ne? Kdyby to 4x4 bylo, tak zas budou vsichni remcat, jak je to drahy, ale je to tu typicka reakce, jak je nejaka novinka, tak je hnusna a na ho*no a vetsina lidi to pozna uz i z maleho obrazku :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Scout by měl být Scout tedy výhradně s pohonem 4x4, takhle si to hraje na něco co to vůbec není. Za chvíli na Fabii 1,2

přišroubují křídlo a hned to bude RS Junior. Celkově se mi Fabia nelíbí model FI mě ani neurazil ani nenadchnul ale model FII jsem dodneška nevydejchal a budu rád až tenhle model nahradí nový, jestli tedy nebude ještě hnusnější.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jeste k zamysleni - chapu a nic proti tomu nemam, ze se vam FII (a pripadne R) nelibi, ale ja vam tady taky nebleju kecy typu tohle a tohle auto je hnusny a je mi z nej :ble

Je tu sekce o novinkach a proto se o ni diskutuje. A pokud je z te novinky nekomu na bliti, ma Ti napsat jak je krasna ? Ne proste je mu nabliti tak napise co si o tom mysli.

Jinak je to kazdopadne zatim nejhezci FII s temadle junior plastama. Jak uz sem psal ... 4x4 a bylo by to jinci kafco ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...