Přejít na obsah

Fabia II Scout


George Couser

Doporučené příspěvky

To bylo jen na okraj...Psat, ze je krasna nemusi - jak jsem psal, chapu, ze se nemusi libit, ale o jidle se taky nerika, ze je hnusny ;)

P.S.: ale jestli ma nekdo tu potrebu mi napsat, ze je krasna, tak muze :smich:

Editováno: , autor: PMA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne se to libi. rozhodne nesouhlasim s tim, ze by si to nejak extra konkurovalo s R. FII a R jsou velmi rozdilna auta, byt maji predek shodny. do mesta je to prakticky a v okoli se to nekolika lidem libi.

trochu sem si prohlizel reakce a opet se potvrdilo - nejkritictejsi jsou uzivatele desetiletych nalestenych kousku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se FII ve scoutu líbí, ačkoliv tak trochu souhlasím s Melmanem. Trochu proto, že si myslím, že příplatek za Scouta oproti obyč, je trochu dost vysokej, nato, že se jedná o pár plastů, který v reálu stojej pár Kč. Pokud Scout, měla by být 4x4 verze alespoň na výběr. K čemu my je, že mám ochranný plasty, když se budu chtít jet podívat např. do lesa, zda mi někdo nekrade dřevo, když to je do kopce, po vyjetejch koleích a za morka už bohužel předokolka nestačí, ta pouze za sucha. Tzv. k ničemu. A na chalupu či jiný obyč výlety do přírody, se snad ani nevyplatí za plasty a těch pár drobností připlácet, to už radši zvolím třeba ten silnější motor. OII Scout ve 4x4, tomu to označení schvaluju. Ale možná jsou lidi, co by rádi ušetřili a spokojili by se s totožným autem jako OII Scout 4x4, jen o třídu méně a s motorem třeba 1,4 TDI nebo 1,6.

Editováno: , autor: Tangerín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že 4x4 by bola zabitá kvôli cene - veď sa stačí pozrieť, čo stojí taká Panda 4x4, alebo Fiat Sedici/Suzuki SX4 4x4. Rozdiel v cene pri rovnakej výbave a motore robí cez 20-25% ceny auta, čo sa patrične odráža aj na počte predajov prevedení 4x4.

Neviem, prečo vás rozčuľuje to oplastovanie, aj keď sa jedná o dvojkolku. Škoda rozhodne nie je prvá ani posledná, len tak z hlavy ma napadá napr. Fiat Stilo MW Uproad, Peugeot 207 SW Outdoor, Suzuki SX4 je v rámci nejakej akciek dispozícii s offroad paketom aj pre dvojkolku.

A bez urážky - ale považovať OII Scout za skvelé auto do terénu... Toto môžu tvrdiť len majitelia Octavií, nikto iný :doh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já třeba nemusím FII Combi, ale krátká verze se mi celkem líbí.

Dovedl bych si ji představit do rodiny, ale verze Scout mě nijak nenadchla.

I když musím uznat, že pro první fotky vybrali dobrou barvu a kola.

Každému se líbí něco jiného a vvvv vo tom to je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nevím, na kolik by se 4x4 odrazilo na ceně, ale kdyby finální cena byla +- cca 400t, věřím, že kupce by si našla. Za tyto peníze se prodával před dvouma rokama FI ve skoro plné výbavě v 1,2 HTP a kolik se jich prodalo. Navíc vzhledem k dneší ceně OI Tour, to už by stálo za úvahu, jestli koupi OI combi, nebo radši FII combi scout s 4x4. Pro Škoda by o peníze nepřišla, ale pro kupující pěknej brouk do hlavy a navíc možnost o něco lepšího výběru...Ale toť jen taková úvaha, vím, že otcovi se OI 4x4 moc líbí a vždycky jí chtěl, ale tenkrát moc peněz, ale jestli bude kupovat auto tak za dva roky, místo Feldy kombi, věřím že taková FII by byla rozhodně na seznamu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidé bďete ! lol

Tohle auto je i image-ovka. Obyčejná Fabie není moc hezká, a proto jsme přišli se Scoutem. Mladým se tohle bude líbit víc.

Kamrád dělá prodejce škodovek a říká, že novou Fabii si nekoupí v 90% lidi pod 40 let (neberu fleety) ...

Stála u nich na sálonu dlouho žlutá, tu duchny nechtěli a minule co jsem u něj byl, tak říkal, že si to koupil nějakej mladej párek (kluk a holka nee uzenina :D)

Jen se podívejte do Němec, tam aby je mladej prodali, musejí to polepovat Milotecem, folii, snižovat a rvát na to mega-kola :kol-48:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mi se ten výslednej zadek libí víc než studie, na studii ten plast nemá žádnou linii a je tam nalepenej jako kdyby to byl kus černé izolačky, tady to aspoň má logickou návaznost a tvoří to jakýsi celek. A že to není 4x4, z toho bych si hlavu nedělal, sice to je defakto k ničemu, ale věřím, že kupce si to najde, páč lidi mají tendenci se odlišit a to u škodovky dlouhá léta (až na výjimky) chybělo.

Je to stejná situace jako v případě pseudosporťáků, vždyť takovej sportpaket na obyčejné oktě taky koníky nepřidá a o "parodii" typu fábia sport se styling kitem za 20k a HTPéčkem pod kapotou se radši ani zmiňovat nebudu. Ale na druhou stranu proč ne?? BMW taky nabízí M-paket na obyčejný krabice a nikomu to nevadí a lidi to kupujou, tak by byli sami proti sobě, kdyby jim to nenabídli. Holt doba, kdy všechno se slovem "sport" v názvu bylo in se mění na dobu, kdy fríkulíni letí na "drsnější offroad style" ;)

Editováno: , autor: SKAJA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenze u BMW je i obycejna krabice sportovnejs naladena, jak podvozek, tak motory ;) Ale je jasny, ze jde o to, nabidnout to, co se bude prodavat, at je to sebevosklivejsi. U FII je to pruser a Skodovka to vi, tak neco vymyslet musi. Je to presne jak pises, sport je pryc, ted leti offroud a frikulini jakehokoli veku na to slysi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě napadá, že můžeme být rádi za "nesmyslnej" výbavovej stupeň u šáde, některý značky to dotáhly tak daleko, že vyvinuly zcela "nesmyslnej" model, viz báwo a jejich X6ka, která má bejt jakejsi hybrid mezi SUVčkem a kupečkem a ve finále to není ani teréňák a zároveň ani hračka na okruh, tak k čemu takový auto?? ...nakonec s tím bude jezdit kravaťák z jednoho konce města kde má kancl na druhej konec města do banky :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že 4x4 by bola zabitá kvôli cene - veď sa stačí pozrieť, čo stojí taká Panda 4x4, alebo Fiat Sedici/Suzuki SX4 4x4. Rozdiel v cene pri rovnakej výbave a motore robí cez 20-25% ceny auta, čo sa patrične odráža aj na počte predajov prevedení 4x4.

To stale tvrdim, ze je to nezmysel do Fabie, nikto by to za tu cenu nechcel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenze u BMW je i obycejna krabice sportovnejs naladena, jak podvozek, tak motory ;) Ale je jasny, ze jde o to, nabidnout to, co se bude prodavat, at je to sebevosklivejsi. U FII je to pruser a Skodovka to vi, tak neco vymyslet musi. Je to presne jak pises, sport je pryc, ted leti offroud a frikulini jakehokoli veku na to slysi

Az bude krabice oktavka zacinat na sedmi kilech, tak bude taky sportovneji ladena :smich: :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...