Přejít na obsah

Jak rozebrat sedadlo=montáž výhřevů


OloZX6R

Doporučené příspěvky

Další je na řadě největší vychytávka v celý rozborce,,,jedná se o takový tenký drátky, vedou v potahu oěpráku a v podstatě maj za ůkol ha držet napnutej, dole jsou ukotvený v rámu opěráku v dírce a pro jistotu ještě příchytkou. Nikdy se mi jí nepodařilo vyndat zdravou, tak jí rovnou sekám,,, :wallbash:

post-935-1189884668_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potom opět přichází na řadu kovový spojky, tentokrát se musí protáhnout kolem drátu v molitanu, skrz výhřevnou vložku a do plastový lišty v potahu. Výborná zábava a krásně se k tomu může (myšleno ironicky) a ještě se musí zajistit,,,normálně už ty kovový spojky zpátky nedávám, ale zapoměl jsem si koupit bzzz pásky, tak jsem je použít musel,,,je to dost zdržení, s bzzz páskou to jde super rychle :scooter:

post-935-1189885850_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nakonec "jen" shrnout potah zpátky, kovovejma spojkama přidělat dolní plastovou lištu k molitan, zapojit vzadu gumičky s háčkama, ten vyháklej drát a pak se vrhnoutdo napínání potahu těma tenkejma drátkama, co je držely ty příchytky. Až se vám je povede zacvaknout do původních dírek, tak tam dejte jakoukoliv příchytku odpovídající díře, osobně používám N 90911301 (stejná drží plast u stěračůna fabii), no a nakonec jen dole secvaknout ty dvě plastový účka, bohužel jsem tuhle poslední fázi už nefotil, protože jsem byl docela hotovej :dj:

ps: ten kabel od výhřevný vložky většinou protáhnu skrz molitan (udělám díru tam kam vychází od vložky) a pakho vedu pod molitanem ke straně :)

post-935-1189886198_thumb.jpg

Editováno: , autor: OloZX6R
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

este mám jednu otazku na Ola,

pri zatlaceni na sedak vrze...najskor to robilo len ked som zatlacil na mieste ako je spojeny sedak s chrbtovou castou a teraz to uz vrze ked stlacim sedak rukou hoci kde.

Auto je v zaruke zajtra to veziem tym majstrom to servisu nech sa trapia ale ci nahodou nevies co by to mohlo byt?

Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

este mám jednu otazku na Ola,

pri zatlaceni na sedak vrze...najskor to robilo len ked som zatlacil na mieste ako je spojeny sedak s chrbtovou castou a teraz to uz vrze ked stlacim sedak rukou hoci kde.

Auto je v zaruke zajtra to veziem tym majstrom to servisu nech sa trapia ale ci nahodou nevies co by to mohlo byt?

Dakujem

To bude někde v konstrukci, taky to v práci mechanici spravujou, ale nevím jak ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...