Přejít na obsah

Jména našich miláčků


Janina

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Můj mazel se jmenuje Bobík (podle reklamy, někam jsem odjížděl a doma řekl, ať se mi postarají o Bobíka, zrovna byla v televizi a já jim dával klíče).

Bobík je křtěnej (sloupkama) a má dokonce vlastního kmotra (Fidelek).

Předchozí auto Felicia Sportline červená se jmenovala Karkulka a Favorit předtím byl prostě jen Fáčko.

Otcovo zelená Octavia je Lahváč. Bratrovo je nepojmenovaná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Já mám svýho miláčka pojmenovanýho jako Joye kol5 Když jsem nevěděl, jaký bude mít ještě jméno a ukazoval jsem ho přátelům, tak jsem říkal: "Táák, seznamte se, tohle je...." a pak mě napadlo Joe a stal se z něj Joye :o) Nemluvě o tom, že by Joe Black a já jsem taky Black, tak se to hodilo k sobě :) Favouška jsem měl Žabáka - taky zelenýho ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsme měli 130tku GLS, tak jsme jí říkali TAŠUNKA, protože se stále sypala ( ale hlavně že měla děravé opěrky hlavy - ty byly v té době děsně khůl :palec2: , jinak praktičnost 0 ) a potom jsme měli feldu v takové ošklivé zelené metalíze a té jsme říkali FROGGY ( ta barva byla opravdu žabí...) lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no moje první byla Felicie a ta byla klasika - Felda

pak jsem měl na stavbu Trabanta a ten byl Bizon lol ; chtěl jsem mu dokonce namalovat rozzuřenýho býka na kapotu, ale osud tomu chtěl, že mu chudákovi upadlo kolečko, tak sešlo z plánů :)

posléze byl Ford Orion a temu se říkalo Forďák sice nevím proč, ale říkalo se mu tak (svojí kvalitou si takový oslovení vůbec nezasloužil :-) )

potom jsem měl svýho miláčka Opel Tigra a to byla Tigi,

tohoto mýho miláčka nyní vystřídala Fabia a ta je teďka prostě jednoduše Fazola kol5:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...