Přejít na obsah

Autoalarmy Magicar


daniel11

Doporučené příspěvky

ono to jde jen se AUX musí napojit přímo na odemykací impulz komfortky a na AUXu nastavíš potřebný čas trvání výstupu

Tohle jsem dřív přehlédnul - ale v O2 přece BSG komunikuje s ŘJ dveří po CANU, takže samostatný vodič tam není.. nebo jo? Který?

Teď mám zamykáníúodemykání (včetně AUXů) napojené až ve dveřích, mezi "mozkem" a zámkem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No přesně tak to mám, napojeno ve dveřích mezi zámkem a ŘJ, přesně podle návodu odemk. i zamk. na stejný vodič, jedna z těch funkcí přes 180 ohm odpor... Alarm normálně odemyká i zamyká. Při zamčení (nastavený dlouhý impuls) dotáhne okna.

AUXy mám napojené na odemykací a zamykací vodiče alarmu. Odemykací AUX nastavený na dlouhý impuls, ale okna se nestáhnou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj. mám magicar M 100AS.Přes víkend mi odešla řemenička na alternátor a tak mi nedobíjelo. Než jsem se dostal do servisu, tak mi klekla baterka. Od té doby když vypínám motor a dám klíček do polohy 0, tak mi cvaknou zámky.Dělá to jenom jak je rezervačný režim. Když dám režim servisný, tak to nedělá. Neví někdo čím to je? Dík

Ahoj, tohle mám vyřešený, no při zamknutí mi nevyjedou okna. nastavoval jsem AUX 1 a2 (0,5s, 3s, )a pořád nejde. Kde by to mohlo být. dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Dobry den pani, rad by som sa pripojil ku vasej diskusii.

Kupil som davnejisie alarm dvojcestny Omega K-9 Eclipse, mozem vsetkych ubezpecit ze alarm namontovat do Octavie I nie je problem. Ja som menil stary nefunkcny alarm za tento, tz. len prekablovat, pripadne nieco dorobit. Montaz tohoto dvojcestneho alarmu s demontazou stareho mi trvala cca 3-4 hodiny.

Ale k veci, mam prosbu potreboval by som chemu, pripadne inforaciu o zapojeni dverovych kontaktov.

Mam ten problem ze pri zatvarani auta mi blika na DO nedovrete dvere. Mam konfortu, z ktorej som pouzil vystup na stropne svetlo ako signal z dveri.

Rad by som to dal do poriadku, som elektrikar, ale nechce sa mi robit kabel z kazdeho zamku.

Vedel by mi niekto poradit, kde by som vedel najist vyvody vsetkych spinacov dveri.

Vopred dakujem za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Ahoj,

potřeboval bych od vás radu.

Autoalarm Magicar 9300 mám ve vozidle Škoda Octavia zabudován cca 2,5 roku a jsem s ním spokojen.

Poslední dobou se mi ale stává že když se venkovní teplota přiblíží k 0˚C spustí se alarm. Pro jistotu jsem vyměnil baterii v ovladači, ale problém přetrvává. Můžete mi prosím poradit co mám ve voze zkontrolovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz to tu padlo, pres diodovy mustek (udelat nebo zakoupit) primo na konektor spinacu dveri...

Tak to citam vsade, no keby si tak aj opsal kde napojit mostík popr diody? Každý tu len mele teoriu a pri tom každeho čo potrebuje pomoc zaujma hlavne system odom/zamk vstupu v aute a celkovo konkretny postup. Chytracke reci co mate poniektorý niekde precitane nikoho nezaujmaju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
Host dhandars

Kluci,,já se s tim je.bal tak dlouho,že jsem to vzdal.Kámoš mi poradil (pro ty co jsou z Prahy) jednu dílnu a pecka.Vše super udělané a moje nervy v pohodě :-D

ceny montáže za alarm 1500kč a alarm + start 2500kč,,jen pro ty co tyto ceny vědí.Normálně tam ale dává za 4500kč lidem co netuší :-)

kdyby někdo měl zájem tak se dohodnout asi s ním...

http://www.autoalarmysroubek.com/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

ahoj panove, asi pred rokom mi zacala blbnut(falosne alarmy+vpn+otrasy) 9000B tak som prote prepol do servisneho modu a od vtedy som to neriesil a pouzival som pager len na otvaranie a zatvaranie dvery. Ale nedavno mi nejaky dobrak chcel prepusovat interier tak som sa dokopal k otmu ze by som mohol znova sprovoznit alarm tak som si rozobral palubku premiestnil som cidlo a dal som ho za climatronic kedze som niekde cital ze to ma byt co najdalej od rele a najlepsie nie pene primontovane na kostru. ked som znizil citlivost tak prvych 24hodin pohoda.

ale dnes sa mi dva krat pocas jazdy spustil "otrasovy" poplach. neviete cim to je?

v jednom z for som sa docital ze by to mohli byt studenace a korozia na plosaku... nemate nejake rady?

uprimne hovorim ze nie som ziaden radio amatera pajkovanie som vzdy neznasal pretoze studenaky to ja viem ;)

PS: instalovane to uz mam asik ~5rokov do oct model 2001

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zdravim vas pani.Nedavno som si namontoval do svojej octavii 2002 alarm MAGICAR 9000.Chcel by som sa opitat ci by ste mi nevedeli poradit ako by sa dalo pripojit cez AUX ze by mi svietili napr.hmlove svetla na nejakych 30 sec. ako to maju novsie octavie COMING HOME.Dalo by sa to vobec cez ten AUX?Ak ano ako by som to mohol napojit.Vopred vdaka :help:;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Ahojte

omlouvam se pokud pisu jinam nez bych mel

chtel bych poprosit zda nekdo netusi kde by mohl byt problem, nebo zda se jedna o banalitu ci nutna navsteva servisu:

Mam Octavia I. (rv. 12/2000 model ale uz 2001)

namontovany MAGICAR M870AS

auto jsem jiz tak zakoupil - mam ho pres pul roku, majitel predtim ktery magicar zakoupil ho mel rok.

doted vse OK..

najednou se to vsak zblaznilo.

normalne jsem zastavil, zamknul, odesel, po 3 hodinach prijdu, odemknu, nastartuju..chci se rozjet a najednou vse zhasne - tzn. system si mysli ze je vypnuty motor - zhasnou svetla, nejdou blinkry,nejdou sterace atd..jen radio hraje a parkovacky jdou. pritom ale motor bezi! zkousenim vseho mozneho jsem vypatral ze pokud seslapnu nozni brzdu, vse se nahodi..najednou se svetla rozsviti atd.. to same pokud zatahnu rucni brzdu, jakmile ale pustim, vse "zhasne" (svetla,blinkry,sterace).

Tzn. v momente kdy nemackam nozni brzdu nebo nemam zatazenou rucni brzdu si MAGICAR mysli ze mam vypnuty motor - ackoliv mam nastartovano a muzu klidne jezdit jak chci (ale bez blinkru,steracu a svetel to moc nejde :(:)

Dalkovy start obcas pouzivam, turbo rezim pouzivam neustale. doposud zadny problem. V normalnim stavu nozni brzda motor v turborezimu vypina a bez zatazene rucni brzdy nejde turborezim ani rezervacni rezim.

Nouzove reseni je pokud ovladac prepnu do servisniho rezimu - tzn odstavim vsechny funkce - pak auto normalne reaguje.

Ma nekdo jakykoliv napad cim by to mohlo byt nebo jak vazna zavada je? nebo cokoliv? diky

Editováno: , autor: Shelminator
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Tie mikrospinace vo dverach zaujimaju aj mna.Mam to na stropnu lampu,ale nejde znovuzamknutie.Kto ste to uz robili priamo na spinace tak napiste na ktory kablik na spinacoch a kam anoda,katoda...zla by nebola ani strucna schemicka nakreslena. :palec2:

Dik za vsetkych komu sa to bude hodit smile.gif

Chlapi vsak to sem niekto nakreslite! kol-32.gif

Editováno: , autor: sensej1984
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj. Mam Superba r.v.2003 a mam v nom aj fabricky alarm aj MAGICAR 9000 A alebo B proste ma dialkovy start.

Problem je prave ten ze ked aktivujem dialkovy start tak sa auto pokusi 3x nastartovat a nic ...postup na nachystanie auta do rezervacneho rezimu poznam naspamat a viem cely alarm aj programovat (dialkovy start som softverovo odstavil pokial nefunguje ,aby mi zhasinal motor normalne ked vypnem kluc) ..,ale nevyznam sa do origo instalacie. Jedine co viem je ze ten fabricky alarm ho nejako blokuje aj ked transporder nemam ,ale immo mam prilepeny na spinacke priamo (vo firme CONVEX povedali ze to je este lepsie a transporder neni treba aj ked som im ho daval nech to odskusaju snim).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Ahoj,

mám dotaz,mám autoalarm magicar a chtěl bych na jeho aux připojit na jeden,rožnutí mlhovek(něco na způsob coming home,ikdyž budu muset pořád mačkat tlačítko),a na druhý otevření všech oken.Doted alarm funguje a po zamknutí se všechny okna zavřou.Návod jak zprovoznit mlhovky jsem našel,ale nikde nemůžu najít co a jak a kam napojit,abych mohl stáhnout všechna okýnka.

Předem moc díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...