Přejít na obsah

Autoalarmy Magicar


daniel11

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
Taky bych se to rád dozvěděl mě se zas valí na polici.

a ještě jak a kam napijit mikrovlný čidlo

Mikrovlnný čidlo je napojený paralelně k čidlu otřesovému, možná je to přes diody, nejsem si jist, možná nejsou potřeba. Stejně tak mám k nim i náklonové čidlo a všecko funguje, jak má. Odladit dvouzonovou mikrovlnu je vážně neskutečná piplačka, hlavně to neustálé rozebírání a skládání částí interieru je hrůza.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Čau pánové, naistaloval jsem si nový Magicar 100AS, ale mám problém s odemykáním auta, je tam sice ještě škodováckej alarm, ale při deaktivaci Magicaru se mi většinou neodemkne auto a pokud se odemkne, tak se nedeaktivuje původní alarm a auto řve jak utržený. Mam podezření na vadnou komfortní jednotku, co si o tom myslíte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alarm nemá, jak deaktivovat původní alarm v autě. Asi jde nějak deaktivovat přes VAG, ale já to tak deaktivované taky nemám. Mám odpojenou původní sirénu a blinkry od alarmu, takže i když relátko cvaká, nic nebliká ani neřve. No, ono to beztak moc neřvalo ani když to bylo aktivované, ale je jasné, že nastupovat do pomňoukávajícího auta budí zbytečnou pozornost. Vadnou komfortku tedy určitě nemáš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alarm nemá, jak deaktivovat původní alarm v autě. Asi jde nějak deaktivovat přes VAG, ale já to tak deaktivované taky nemám. Mám odpojenou původní sirénu a blinkry od alarmu, takže i když relátko cvaká, nic nebliká ani neřve. No, ono to beztak moc neřvalo ani když to bylo aktivované, ale je jasné, že nastupovat do pomňoukávajícího auta budí zbytečnou pozornost. Vadnou komfortku tedy určitě nemáš...

Bavil jsem se o odpojení sirény a blinkrů od origo alarmu, ale bylo mi řečeno, že přestane fungovat dálka, jelikož je to tažené přes komfortku. Tak to asi nechám, jak to je... Ale hlavní problém je s tím, že se mi někdy neodemkne auto po impulsu od Magicaru... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bavil jsem se o odpojení sirény a blinkrů od origo alarmu, ale bylo mi řečeno, že přestane fungovat dálka, jelikož je to tažené přes komfortku. Tak to asi nechám, jak to je... Ale hlavní problém je s tím, že se mi někdy neodemkne auto po impulsu od Magicaru... :feve:

A mě behaj oba i když používám -magicar tak se deaktivuje i ten origo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím,

mám M100AS a při dálkovém nastartování mám vyplý klimatronic... Co s tím? co je špatně? V magicaru me řekli že mám připojit bílý silový vodič z alarmu na černo-červený vodič ze spínací skříňky vozu. Rozebral jsem to a zjistil, že tohle zapojené je. Fčil babo raď... Zapojoval mě to znamý...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám M100AS v O1, startuje bez problémů, nevidím důvod, proč by nešel 9000B v O2, způsob připojení bude stejný.

ty už jsi dělal O II ??? rozhodně to není podobný

Alarm nemá, jak deaktivovat původní alarm v autě. Asi jde nějak deaktivovat přes VAG, ale já to tak deaktivované taky nemám. Mám odpojenou původní sirénu a blinkry od alarmu, takže i když relátko cvaká, nic nebliká ani neřve. No, ono to beztak moc neřvalo ani když to bylo aktivované, ale je jasné, že nastupovat do pomňoukávajícího auta budí zbytečnou pozornost. Vadnou komfortku tedy určitě nemáš...

originál alarm VAGem nejde deaktivovat

Bavil jsem se o odpojení sirény a blinkrů od origo alarmu, ale bylo mi řečeno, že přestane fungovat dálka, jelikož je to tažené přes komfortku. Tak to asi nechám, jak to je... Ale hlavní problém je s tím, že se mi někdy neodemkne auto po impulsu od Magicaru... :feve:

DO bude fungovat i bez blinkrů a sirény

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravim vsechny,

jako novy clen bych chtel pozadat o radu zkusenejsi z vas.

Mam VW Golf III a vnem jiz tretim rokem Magicar 9000A (tusim). Montaz byla provadena odborne a alarm stopro fungoval az do vcerejska. Rozhodl jsem se po dlouhe dobe proverit fce alarmu,takze jsem zkousel vsechna cidla pohybem vozu z vnejsku a odemceni zamku bez odblokace - vsechno se alarmu povedlo bez potizi zaregistrovat a vyhodnotit jako poplach.

Pak jsem se uzamkl uvnitr a pokousel startovat motor. Pri aktivnim alarmu a zapnuti klice ve spinacce na ON se jednotka alarmu jakoby "rozezvuci"...Je to normalni? Motor tedy toci, ale nenaskoci.To je v poho,celkem jsem to cekal :)

Cosi se ovsem prihodilo, a od tohoto pokusu a testu cinnosti alarmu se mi prestal po jizde vypinat motor.

Nemam aktivni ani Turbo rezim, ani dalkovy start (ten funguje ok) a presto po jizde vytahnu klic ze spinacky a motor vesele frci dal. Po dvou minutach se ale vypne,jakoby v Turbo-rezimu.

Resetoval jsem obe programovaci menu, ale nepomohlo to. Alarm je spolehlivy,ale asi doslouzil ovladac,nebo jednotka v aute. Kdyz zapnu servisni Zzz,tak se motor normalne vypina...

Zazil to uz nekdo?

Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem pročetl celé vlákno a stejně jsem nenašel odpověď na můj problém: mám M100AS a když dálkově nastartuji, tak se nesepne klimatronic. Co s tím? co je špatně? Nemá být klima zapojená na aux? prosím poraďte co k čemu připojit. info o octe v podpisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže hotovo.

Vážení, komu se přihodí tahle nečekaná událost s MAGICAREM,jako mě, vězte, v manuálu žádný takový postup není!!

Motor se po vypnutí zapalování z ničehož nic přestal vypínat, jak jsem zjistil,vypínal se přesně po čtyřech minutách. Domníval jsem se,že se nějakým způsobem musel aktivovat režim LPG (i když jej ve voze nemám) a pletl jsem se.

V manuálu se píše, že je možné prodloužit zhasnutí motoru tím, že se přes menu programování DO namísto tlač.I stiskne tlač.IV. Nevím,zda jde o chybu v manuálu, ale mne k deaktivaci funkce prodlouženého zhasnutí motoru pomohlo v tomto režimu tlačítko II.!

A problém se vyřešil.

Horší je, že neznám příčinu,ale pouze následek.

Snad se Vám tato informace bude někdy hodit.

Michal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim vsechny uzivatele fora, procet sem myslim celou diskuzi, ale reseni sem nenasel, problem se tyka M100AS, nemuzu za boha rozchodit dalkovy start. Rezervacni rezim v poradku nastavim, pri pokusu o start nabehnou budiky, IMMO zhasne, alarm ceka ty cca 3 vteriny a misto toho, aby startoval tak zase chcipne. Kabelaz jepodle me v poradku, kontroloval sem to i se znamym technikem v servisu. I podle nej "by to melo" fungovat. Nesetkali ste se nekdo s necim podobnym? Uz nevim co vyzkouset, jinou jednotku alarmu nemam moznost zkusit. :-(

Krome dalkovyho startu funguje vsechno v poradku.

knx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim vsechny uzivatele fora, procet sem myslim celou diskuzi, ale reseni sem nenasel, problem se tyka M100AS, nemuzu za boha rozchodit dalkovy start. Rezervacni rezim v poradku nastavim, pri pokusu o start nabehnou budiky, IMMO zhasne, alarm ceka ty cca 3 vteriny a misto toho, aby startoval tak zase chcipne. Kabelaz jepodle me v poradku, kontroloval sem to i se znamym technikem v servisu. I podle nej "by to melo" fungovat. Nesetkali ste se nekdo s necim podobnym? Uz nevim co vyzkouset, jinou jednotku alarmu nemam moznost zkusit. :-(

Krome dalkovyho startu funguje vsechno v poradku.

knx

A bay pas si použil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bypass samozdrejme mam, bez nej porad blika immo, kdyz ho zapojim, po chvilince zhasne.

Starter se prave neroztoci, v momente, kdy by mel zabrat, zhasnou budiky a hned nasleduje dalsi pokus o start (rozsviti budiky a ceka 3 vteriny), takhle vzdycky trikrat - to by melo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...