Přejít na obsah

MaxiDOT


kvak

Doporučené příspěvky

Ahoj mám úplně stejný problém ...ale mám to v daleko větším rozsahu. Taky se mi to objevilo po umytí auta a následném zagarážováním a bylo -10 . myslel jsem že to bude taky nějakým odpařováním vody , ale asi ne....tak budu to muset nechat vyměnit.Auto je r.v.12/04

No jeje ... tak podla tvojho MR to bude asi problem starsich modelov - ja mam MR 2006. Alebo ...co je horsie, sa to zacne prejavovat postupne na kazdom aute po 3 rokoch prevadzky :076 . Podla tohoto to bude pravdepodobne niejaky kondenz co to sposobuje . Keby sme v tom 2005tom mali moznost prikupenia zaruky, tak hned do toho idem....bohvie, co ma este caka ..... :rtfm:

P.S.

Poprosim ta , hod sem foto ak mozes. dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jeje ... tak podla tvojho MR to bude asi problem starsich modelov - ja mam MR 2006. Alebo ...co je horsie, sa to zacne prejavovat postupne na kazdom aute po 3 rokoch prevadzky :076 . Podla tohoto to bude pravdepodobne niejaky kondenz co to sposobuje . Keby sme v tom 2005tom mali moznost prikupenia zaruky, tak hned do toho idem....bohvie, co ma este caka ..... :rtfm:

P.S.

Poprosim ta , hod sem foto ak mozes. dik

Jo vyfotím to a dám jsem foto, ale tedka je manželka s autem v práci. No nevím jestli je to tím kondenzátem , ale něco to musí způsobit jen tak se to neudělá samo od sebe. Byl jsem v servise, povolil se mi doraz dveří od řidiče a tak mi to dotahovali a ukazoval jsem to technikovi- to ještě byla ta oranžová pavučina nepatrná.Říkal mi , že se to dá vyměnit tak kolem 10 tis czk , ale co to způsobilo neveděl. Neřešil jsem to bylo to malý a tak jsem si říkal že to třeba zmizí časem. Pak jsem se bavil se ženou a ta mi říkala , že se to rozlezlo přes celý displej. Moc s tím nejezdím tak mi to nevadí,ale když do toho sednu tak se polekám.Právě jsem hledal jestli má někdo taky takový problém a kde se to dá sehnat samozřejmě levněji než v servise. Už před Vánocema jsem dělal velký servis a taky mi ukradli v praze xenony a rozbili okno a tak jsem to musel všechno zaplatit a že to byl ranec a tak doufám , že už nebudu muset na tom dělat nic. S takovou si to auto budu už muset nechat delší dobu to je hrozný co jsem už do něj nacpal peněz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne ako mne z 2mm ciarky to zaplnilo na konci polku displeja . Na tej foto, co som sem dal to je o polovicu mensie ake som to mal ked to uz v servise menili. Ja som cakal cca 1mesiac ,,,,tiez som si myslel, ze to zmizne ...ale houby - nezmizlo. Mam uz 4tu skodovku, a prvy krat som O2 kupil ako novu na ojednavku vyplul som za nu 640 000 Sk- velmi som sklamany z kvality plastov(mal som preliaceny tapac pri okne, olupanu vnut.klucku, rozleptanu bocnu strieb.listu od von.stromceka), v 15000 mi menili vadnu vodnu pumpu, zacala mi pri stahovani piskat LZ stahovacka, odhnil mi kontakt -pin v medzidveri pod krycou gumou, stale mi vypadava kraj zadnej sedacky. DOST NIE na 3 ROCNE AUTO, ZE ????? . S presvedcenim viem , ze dalsie auto co si kupim nebude SKODA, to viem na 150% uz teraz , a je mi to luto, fandil som tejto znacke coho dokazom je aj kopec mojich rad a prispevkov(toto je 100) ....ale pohar vody uz pretiekol .... beiem to uz ako fakt s ktorym sa musim niejako zmierit :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne ako mne z 2mm ciarky to zaplnilo na konci polku displeja . Na tej foto, co som sem dal to je o polovicu mensie ake som to mal ked to uz v servise menili. Ja som cakal cca 1mesiac ,,,,tiez som si myslel, ze to zmizne ...ale houby - nezmizlo. Mam uz 4tu skodovku, a prvy krat som O2 kupil ako novu na ojednavku vyplul som za nu 640 000 Sk- velmi som sklamany z kvality plastov(mal som preliaceny tapac pri okne, olupanu vnut.klucku, rozleptanu bocnu strieb.listu od von.stromceka), v 15000 mi menili vadnu vodnu pumpu, zacala mi pri stahovani piskat LZ stahovacka, odhnil mi kontakt -pin v medzidveri pod krycou gumou, stale mi vypadava kraj zadnej sedacky. DOST NIE na 3 ROCNE AUTO, ZE ????? . S presvedcenim viem , ze dalsie auto co si kupim nebude SKODA, to viem na 150% uz teraz , a je mi to luto, fandil som tejto znacke coho dokazom je aj kopec mojich rad a prispevkov(toto je 100) ....ale pohar vody uz pretiekol .... beiem to uz ako fakt s ktorym sa musim niejako zmierit :(

Já se potýkám taky s problémam, ale jsou takovýho běžného rázu co se musí dělat při serviskách....ale vždy se to vyšplhá hodně vysoko.(čepy, ložiska, destičky..atd)Ten kraj mi taky vypadnul 2x na zadní sedačce a plast ve dveřích při ovaldačích na okna jsou celé podrápané od nehtů...taky špatný plast a rádio mám taky poškozené od vůně..roztekla se vůně a zanechalo to stopu..takovou slzu..ale to se stalo i známému na MONDEU od Forda. Řadící páka v kůži -automat- taky se opotřebovala je taková ošoupaná na jedný straně...ale co už

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stálo mě to necelých 1200 Kč komplet práce. Tempomat tu koupíš za 1000 CZK a montáž je za pár set.. víc si snad nevezmou.. mnohem levněji ovšem vyjde svěřit to někomu z fora ;) A když se povede (budíky tuším MR2005 víše) dočkáte se i krásné ikonky tempomatu :palec2:

Editováno: , autor: dadacek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stálo mě to necelých 1200 Kč komplet práce. Tempomat tu koupíš za 1000 CZK a montáž je za pár set.. víc si snad nevezmou.. mnohem levněji ovšem vyjde svěřit to někomu z fora ;) A když se povede (budíky tuším MR2005 víše) dočkáte se i krásné ikonky tempomatu :palec2:

Dík ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 rok později...

Potřeboval bych poradit, resp. potvrdit mou domněnku. Mám novou O2 Prima původně bez pal. PC. Nechal jsem si dodělat MaxiDot. Ten teď normálně funguje, ale jen jako klasická palubní počítač. Funkce nastavení se týkají jen jeho nastavení. Chybí mi zde nastavení auto zamykání apod. (to co jsem vyčetl z manuálu). Prohledla jsem spoustu příspěvků a myslím si, že to nejde, protože nemám "komfortní jednotku". Myslíte si, že je to tím? Jde to dodělat? Taky se mi nezobrazuje info z rádia Bolero. Díky za Vaše rady. Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

To bude asi nějaký adaptér(jednotka) , který načítá hodnoty z CANu a umí je poslat na maxidot.

Něco takového myslím nabízí Kufatec.

http://www.kufatec.de/shop/product_info.php/info/p1329_E-MFA-DIS-Add-On---Display-Boost--Oil--Battery.html

zabere to adresu 77, takže se nedá současně v autě použít originál BT HF sada.

Editováno: , autor: j0ska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyzerá to zaujímavo, ale zabratie adresy 77 je dosť nepríjemné. A neviem si dobre predstaviť, kam sa dáva ten tretí, malý konektor. Na to, aby dosiahol spoza rádia až k prístrojovému štítu je dosť krátky. Navyše neviem, či by to bolo na štíte kam zapichnúť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...