Přejít na obsah

MaxiDOT


kvak

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

No jelikož mi teď z nějakého neznámého důvodu začalo praskat sklo na budících, jel jsem s tím do servisu. Samozřejmě si myslí, že jsem do toho nějak vrtal (nevrtal) a teď si prý hrozně korespondují s boleslaví. Nicméně předpokládám, že mi to vymění, tak jsem jim navrhl, že by mi tam mohli dát zrovna MaxiDot a že bych ten rozdíl jenom doplatil. Takovou hrůzu v hlase servisáka jsem ještě neslyšel. Prvně to tak prý vůbec nejde udělat z důvodu reklamace (ok) ale navíc, MaxiDot je možné namontovat pouze ve výrobě a do toho by oni vůbec nešli, protože by se to muselo určitě nějak pájet atd. No...už jsem od nich chtěl udělat i parkovák, ale ten prý nejde napojit na stream (ověřoval jsem si to u nich 3x) - teď ho tedy mám doma a brzy si ho nechám namontovat jedním ochotným a schopným členem octavia clubu. Proč to vlastně všechno píšu - vcelku dost mě štve neschopnost servisů. Jaktože takovéto vychytávky je schopný udělat jen nadšenec a samouk? Za to bych jim všem sebral licenci servisů. Jak si potom můžu být jistý, že když jim to dám na garančku, tak mi to ještě víc nesprasí? :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jelikož mi teď z nějakého neznámého důvodu začalo praskat sklo na budících, jel jsem s tím do servisu. Samozřejmě si myslí, že jsem do toho nějak vrtal (nevrtal) a teď si prý hrozně korespondují s boleslaví. Nicméně předpokládám, že mi to vymění, tak jsem jim navrhl, že by mi tam mohli dát zrovna MaxiDot a že bych ten rozdíl jenom doplatil. Takovou hrůzu v hlase servisáka jsem ještě neslyšel. Prvně to tak prý vůbec nejde udělat z důvodu reklamace (ok) ale navíc, MaxiDot je možné namontovat pouze ve výrobě a do toho by oni vůbec nešli, protože by se to muselo určitě nějak pájet atd. No...už jsem od nich chtěl udělat i parkovák, ale ten prý nejde napojit na stream (ověřoval jsem si to u nich 3x) - teď ho tedy mám doma a brzy si ho nechám namontovat jedním ochotným a schopným členem octavia clubu. Proč to vlastně všechno píšu - vcelku dost mě štve neschopnost servisů. Jaktože takovéto vychytávky je schopný udělat jen nadšenec a samouk? Za to bych jim všem sebral licenci servisů. Jak si potom můžu být jistý, že když jim to dám na garančku, tak mi to ještě víc nesprasí? :feve:

Na ten MaxiDot jsem se taky ptal, a zrovna kladnou odpověď jsem nedostal. Prý že se musí sundat celá palubka či co. Ale podle servisní knížky se prý jenom sklopí volant, sunda ta ozdobná lišta, povolí nějaké šrouby, budíky se vysunou, odpojí a hotovo. Montáž se provede opačným způsobem + nakodování. Tak nevím jestli se jim do toho nechce nebo nemůžou. Podle mě je to úplna "banalita" oproti například parkovaciho asistentu nebo HF, kdy se rozebere celé auto. Jo do toho by šli celkem ochotně.

Editováno: , autor: Petin..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...