Přejít na obsah

Sraz Fabia clubu


Janina

Doporučené příspěvky

Hmm takže na tom čerňáku kde teda??NA střeše před kinem nebo někde za Globusem nebo co to tam je za krám.. :D

strana šest uprostřed - mapka, http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...3846&st=125

dnes jsem umyl auto, vyčistil a vysál interiér, se těším na vás všechny, budu na černáku okolo 14.30 :):palec2:

JO jo to ja uz mam vylesteno od vcerejska ale interier nevim nevim nechce se mi do toho. Jinak uz se taky moc tesim az vas potkam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to snad abych taky umyl auto.... luxovat to nebudu.... neluxoval jsem to sice už asi 2 měsíce ale fakt se mi to nechce luxovat.... ono se mi to teda nechce ani koupat přemýšlím kde mají papírovou myčku ale tady na Mělníku asi nikde...

se mě taky nechtělo, obzvlášť teď, když mám nějaký bolavý záda a chodím jako dědeček hříbeček, ale ten bordel co jsem natahal do auta tento a minulý týden už byl fakt hnůj a navíc to nesnáším a mám vytápěnou garáž :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já garáž vytápěnou nemám ale dobrý je že aspon nějaká je.... nicméně v ní mám tolik místa že bych to stejně luxoval venku... ale dnes jsem měnil žárovky v dálkových světlech.... zdálo se mi že svítí nějak málo... asi jsem si moc nepomohl... no a zmrzlej jak psí ho*no, neumím si představit se ráchat ve vodě... zítra mám celej den program a tak leda v neděli dopolko...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na drifty nevím, ale nikde sem cenu nenašel. Mělo by to snad být zadáčo a jestli ne, tak bych to viděl na nějakou symboliku.

Sinius: Od baráku budu vyrážet cca těch půl jedný. Dakie psal, že by jel také dřív.

Dakie, Janina: 12:30 SEČ z MB tzn v PHA na STRH 13:30 SEČ tam pokouk 1 hod a odjzd 14:30 SEČ na BBTP tzn na CČM 15:00 jako prd :D a t vš dál tem Kobr11 lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm takže na tom čerňáku kde teda??NA střeše před kinem nebo někde za Globusem nebo co to tam je za krám.. :D

strana šest uprostřed - mapka, http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...3846&st=125

dnes jsem umyl auto, vyčistil a vysál interiér, se těším na vás všechny, budu na černáku okolo 14.30 :):palec2:

Já se na to chystám v sobotu ale po cestě do prahy to bude stejně na .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na drifty nevím, ale nikde sem cenu nenašel. Mělo by to snad být zadáčo a jestli ne, tak bych to viděl na nějakou symboliku.

Sinius: Od baráku budu vyrážet cca těch půl jedný. Dakie psal, že by jel také dřív.

Dakie, Janina: 12:30 SEČ z MB tzn v PHA na STRH 13:30 SEČ tam pokouk 1 hod a odjzd 14:30 SEČ na BBTP tzn na CČM 15:00 jako prd :D a t vš dál tem Kobr11 lol

No tak to potom jooooo, Já myslela jako nakolikátou chcete přijet tam. Uvidíme jestli to stihnem, já doufám že jo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

počítám 14:30 na Strahově. Pojedeme od Letňan přes Holešovice na Letnou a po Miladě na Strahov (tam takové šikmé parkoviště)

jí jedu hnědou Fábií

A myslíš, že to jako do 15 stihnete na čerňák jo?Když v pul přijedete

nojoo, taky na to koukám :kuk:

Dakie: Když už tady všichni tak povídaj co komu přinesou, už s tebou mluvil Najmis? :):p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už i já snad vím kde to je...Tak snad nějak dorazím...Ale auto nemyju ani nevysávám...V těch srač...kách venku to nemá stejně smysl...třeba budu mít nejšpinavější.:D

No to mi to asi umyjem, ale vysávání rozhodně neeee. Teď to vezmem jentak hopem, na jaře pujde na čištění interiéru. Jak zatejkalo střešní okno, máme flekatý sedačky, ale teď to čistit nebudem :angry::wacko:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...