Přejít na obsah

Dekorace do prolisu madla ovládání přední sedačky


Doli

Doporučené příspěvky

Moc pěkný!...a kolik že bude celková cena?

Pro mě prej grátis :p

Už jsi to poslal dolíku?

Mě volal ve 12:30, že se u mě staví v Bechyni, až pojede kolem a dá mi to do osobně, aby nemusel posílat a už se neozval, ani nebere móbil, asi to nestihnul. :feve:

Ahoj, promin ze jsem nedorazil. Premyslim jak to Tobe a Mischickovi dorucit, tak to asi zitra poslu postou (doporucene) a penize mi date na srazu nebo na ucet. Poslal bych i zbozi pro Mischicku a on by se pro to pres tyden u Tebe stavil? Muze byt? Tak mi prosim posli adresu pres SZ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc pěkný!...a kolik že bude celková cena?

Pro mě prej grátis :p

Už jsi to poslal dolíku?

Mě volal ve 12:30, že se u mě staví v Bechyni, až pojede kolem a dá mi to do osobně, aby nemusel posílat a už se neozval, ani nebere móbil, asi to nestihnul. :feve:

Ahoj, promin ze jsem nedorazil. Premyslim jak to Tobe a Mischickovi dorucit, tak to asi zitra poslu postou (doporucene) a penize mi date na srazu nebo na ucet. Poslal bych i zbozi pro Mischicku a on by se pro to pres tyden u Tebe stavil? Muze byt? Tak mi prosim posli adresu pres SZ...

Dobrý Zdendo, nic se neděje pošli to poštou a my se s myschkou někde sejdem na pivu příští tejden (píšu SZ i myschkovi) :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...