Přejít na obsah

Dekorace do prolisu madla ovládání přední sedačky


Doli

Doporučené příspěvky

Nikdo uz nema zajem?

ahoj chlape jsem tu novy amel bych zajem s napisem octavia ale jsem ze severu moravy jestli to neni problem

muj email je SvobodaVaclav@seznam.cz

Já jsem taky ze severní Moravy....ale poště to problém nečiní :p nevím, teď už tady byla jedna "objednávací akce", takže teď už to asi nevyjde...kdyztak si ti můžeš objednat sám na www.superskoda.com...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
ahoj chlape jsem tu novy amel bych zajem s napisem octavia ale jsem ze severu moravy jestli to neni problem

muj email je SvobodaVaclav@seznam.cz

Já jsem taky ze severní Moravy....ale poště to problém nečiní :p nevím, teď už tady byla jedna "objednávací akce", takže teď už to asi nevyjde...kdyztak si ti můžeš objednat sám na www.superskoda.com...

TAK KDO CHCE DEKOR DO PROLISU JAKO MÁM JÁ NENÍ PROBLÉM OBJEDNAT PŘÍMO U VÝROBCE....MÁM TO KOUSEK OD BARÁKU (pošlou poštou) cena je nějak 90Kč

MOJE FOTKY: jsou na tom už super lepenky a odmašťovací ubrousek

1557009,predek.jpg 1557007,zadek.jpg

1557024,dekor.jpg

Editováno: , autor: palmexman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TAK KDO CHCE DEKOR DO PROLISU JAKO MÁM JÁ NENÍ PROBLÉM OBJEDNAT PŘÍMO U VÝROBCE....MÁM TO KOUSEK OD BARÁKU (pošlou poštou) cena je nějak 90Kč

MOJE FOTKY: jsou na tom už super lepenky a odmašťovací ubrousek

1557009,predek.jpg 1557007,zadek.jpg

1557024,dekor.jpg

Čau, měl bych o tyto prolisy zájem. Napíšu ti SZ. díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TAK KDO CHCE DEKOR DO PROLISU JAKO MÁM JÁ NENÍ PROBLÉM OBJEDNAT PŘÍMO U VÝROBCE....MÁM TO KOUSEK OD BARÁKU (pošlou poštou) cena je nějak 90Kč

MOJE FOTKY: jsou na tom už super lepenky a odmašťovací ubrousek

1557009,predek.jpg 1557007,zadek.jpg

1557024,dekor.jpg

diky za reakci ale uz jsem si naježil celou sadu pod stromek fakt jsou super :palec2::palec2:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TAK KDO CHCE DEKOR DO PROLISU JAKO MÁM JÁ NENÍ PROBLÉM OBJEDNAT PŘÍMO U VÝROBCE....MÁM TO KOUSEK OD BARÁKU (pošlou poštou) cena je nějak 90Kč

MOJE FOTKY: jsou na tom už super lepenky a odmašťovací ubrousek

1557009,predek.jpg 1557007,zadek.jpg

1557024,dekor.jpg

Chcem sa spytat, kolko stoja tie dekory do prolisu, ci nahodou nemaju aj RS prolisy, a este ci nahodou nevies kolko stoji ochranna listy na prahy dveri??? Dik, lebo to neviem nikde zohnat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chcem sa spytat, kolko stoja tie dekory do prolisu, ci nahodou nemaju aj RS prolisy, a este ci nahodou nevies kolko stoji ochranna listy na prahy dveri??? Dik, lebo to neviem nikde zohnat.

Staci prolistovat tema a zjistis ze se vyrabi jak RS tak i SCOUT a vcetne OCTAVIA napisu. Cena ze jednu sadu je 95,20Kc s DPH. Prahove listy s napisem OCTAVIA stoji 1101.80Kc s DPH. Staci se podivat na stranky www.pajr.cz vybrat z jejich produktu a napsat email s objednavkou. Zbozi ti prijde na dobirku. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...