Přejít na obsah

Ake pivko vam chuti?


misom

Doporučené příspěvky

V hospodě, pokud je, tak Granáta nebo malý Plzně. Jinak G10, Z11.

Doma si dám lahváče - nejraději Weizenbier :palec2: . myslim že to dělá Primátor.

Tjo, tk to sem myslel, že můj otec je jedinej kdo takový lahváče kupuje. To se mu musím omluvit, jste dva lol .

Unás v hypru to bere otec 100pro jako jedinej :plol

taky toho primátoru kupuju a i fotrovi chutnalo, když byl u nás na návštěvě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A teď by se mohlo téma rozvést na to kdo toho kolik vypije ať je sranda :D

To by sme mohli. Tak já nejsem žádnej přeborník takže maximálně jsem jich dal za večer něco přez 10 kousků.

Jinak spíše okolo 5-6 za večer. -_-:kol-147:

Tak ostatní pochlubte se?

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A teď by se mohlo téma rozvést na to kdo toho kolik vypije ať je sranda :D

To by sme mohli. Tak já nejsem žádnej přeborník takže maximálně jsem jich dal za večer něco přez 10 kousků.

Jinak spíše okolo 5-6 za večer. -_-:kol-147:

Tak ostatní pochlubte se?

tak můj rekord je 16ks za večer (od 5 asi do 4 do rána) ale pak už mi nebylo zrovna okej, tak sem to od tý doby neopakoval lol jinak dávám běžně tak 3-4, jen na chuť a do nálady, nač se opíjet :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A teď by se mohlo téma rozvést na to kdo toho kolik vypije ať je sranda :D

To by sme mohli. Tak já nejsem žádnej přeborník takže maximálně jsem jich dal za večer něco přez 10 kousků.

Jinak spíše okolo 5-6 za večer. -_-:kol-147:

Tak ostatní pochlubte se?

Teď už sem posera a 5 je maximum. Spíš jedu ve víně. Ale v dobách největší slávy (čti studia na TUL) nebyl problém za večer 12,13 za dva dny 25 jako prd a přes den ještě klidně k obědu další, na ubykaci byla vždy na balkóně basička s kuželkama Bráníka 12° (a průběžně se usrkávalo). Pod postelí sem měl lahev rumu (špatně sem tou dobou spal)

Nej bylo, když sme zapadli do hospody, kde nás neznali. Každej dal kolem 13 piv, někdo i víc (měly jsme přeborníky 20 pivový) a vrchní přišel, že musí zavírat, že nám gratuluje za takový výkony. Že když jsme přišli (s báglama z večerní přednášky) tak nás tipoval na dvě piva a budeme vyvádět :D . V klidu jsme se zvedli a šli do jiný hospody pokračovat lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ani echt Deutsche Bier und Weisswurst?

weisen beer(nebo jak se to v chrochro jazyce píše) bylo předešlé dny, tak na to dnes dlabu. Nebejt toho, že pro nás majitel najmul vyhlídkový autobus s pruvodkyní, tak jsem z Berlína viděl prd, krom firmy a restaurací. Když jsem včera po cca 20 letech stanul opět před Brandenburskou bránou, leč tentokráte i z druhé strany, měl jsem dost zvláštní pocit. Tehdy jsme čučeli na zeď za níž jsou ti zlí imperialisté a stateční a odvážní vojáci tam střežili hranici... Tehdy jsem si říkal, co za tou zdí je a nikdy by mně nenapadlo, že nebude trvat moc dlouho a zeď nebude. Tehdejší Fridrichstrasse se s dnešní nedá srovnat. Mimochodem je to dnes asi nejdražší ulice v Berlíně, metr čtvereční údajně stojí 15.000,- Eur. No ale odbočil jsem z tématu, tak už dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A teď by se mohlo téma rozvést na to kdo toho kolik vypije ať je sranda :D

To by sme mohli. Tak já nejsem žádnej přeborník takže maximálně jsem jich dal za večer něco přez 10 kousků.

Jinak spíše okolo 5-6 za večer. -_-:kol-147:

Tak ostatní pochlubte se?

Teď už sem posera a 5 je maximum. Spíš jedu ve víně. Ale v dobách největší slávy (čti studia na TUL) nebyl problém za večer 12,13 za dva dny 25 jako prd a přes den ještě klidně k obědu další, na ubykaci byla vždy na balkóně basička s kuželkama Bráníka 12° (a průběžně se usrkávalo). Pod postelí sem měl lahev rumu (špatně sem tou dobou spal)

Nej bylo, když sme zapadli do hospody, kde nás neznali. Každej dal kolem 13 piv, někdo i víc (měly jsme přeborníky 20 pivový) a vrchní přišel, že musí zavírat, že nám gratuluje za takový výkony. Že když jsme přišli (s báglama z večerní přednášky) tak nás tipoval na dvě piva a budeme vyvádět :D . V klidu jsme se zvedli a šli do jiný hospody pokračovat lol

woe ty se nezdáš :help:;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Do 5 je to o chuti, potom co uz clovek vydrzi..:D jinak zazil jsem ze v restaracich (nikoli v hospodach) zprasili i Plzen i Budvara ze se to do huby vzit nedalo kol9 Proste kdyz je vetsi vytoc tak to hned jede jinak... Ale jinak G, Svijany jak kde a Budvarek... Pilsner to je dortik ..:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Nastro Azurro,dobré pivo.

Jinak sobota a neděle byly u nás ve Štramberku pivní slavnosti,druhů piv 3prdele,zkoušel jsem vanilkové a taky dobré.myslel jsem si,že bude mít chu´t jako vanilka,ale skutek utek,jen nádech vůně,jinak dobré pivo.U nás vaří trubače,klasické,švestové,višňové a ja nevím co ještě- http://www.find-restaurant.com/pivovar.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Piju Bernard kvasnicové světlé, tmavé, hlavně z flašky. Točené pak Svijany když jsem někde, kde mají (tu nejsou), Staropramen 12, Ostravar 12 (rapidní vzrůst kvality za poslední dobu, náhrada za nepoživatelný Radek z oboru hořkých), černý Kozel. Z ostatních pak Hoegaarden Das, nebo černý Duvel je naprosto fascinující pivko, vůbec belgická piva. Občas vezmu lahvičku Guinesse na přeslazení.

Přestal jsem pít Plzeň 12 (rapidní pokles kvality během dvou let), Radek 10 (to se nedá skoro už pít, dvanáctka ještě jo), šílené europiva.

Nejvíc sem vypil asi 20 piv za večer, bylo to ovšem ze 0,7 zavařovačky.

Chci si vařit pivo sám doma, poslední dobou piju víc víno. Na pivo jenom vyjímečně (v jedné zahrádce mají černého Kozla), jinak tady je to samá Holba nebo G, totální patoky.

Editováno: , autor: flames
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Fire: Na smetišti dějin lol

Dal jsem si ho před rokem na veletrhu. Stačil jeden lok a letělo do koše!

A o tom že stálo 35,- nemluvě.........

Vínko a slivka je na Moravě OK ale pivo je fakt Czech product :)

Jinak G10, Burvárek, Plzenička...... Jo a když za volantem tak max. Radegast Birell -_-

Editováno: , autor: Dodo-Kolín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

kua to jsou mi věci... 40% těch piv neznam a dalších 40% se neda pit..a 10% tu chybí a 10% nepiju... :smich:

když pivo tak točenej Zubr nebo Gambáč lol ...a jak se tu kdosi zmínil..Starobrno je blaf...a když vidim tu reklamu v televizi tak se musím smat.. prej.."nejlepší pivo na celé moravě" :smich: :smich: nebo Branik...takovej lahváč za 6,- :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...