Přejít na obsah

Maxidot - dodělání


kenny1

Doporučené příspěvky

to by podle mě problém byl

jak chceš udělat spínání jednotlivých stupnů ?

jak je chceš převést na CAN ? aby to budíky pochopily?

Videl som na felde spravene zobrazovanie zaradeneho prevodoveho stupna tak, ze dal okolo paky pole fototranzistorov a lediek.

Keby mal pristup k infoskam ako jeneburg, moze spravit komunikaciu a "emulovat" RJ automatickej prevodovky.

Na druhej strane, chcem vidiet, ako to niekto dotiahne do zdarneho konca, nie je to malo prace... :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

post-18821-1212720906_thumb.jpg

Podle vseho CANBUS komulikace frci mezi ABS a motorem

tohle by taky asi slo pouzit na konverzi analogu na CAN pro spotrebu:

http://www.accuratetechnologies.com/en/pro...er-266-263.html

ale chteji za to $880 :((( to si radeji bud sezenu neco na ebay nebo si to postavim sam na MCP2551

Uz jsem psal par lidem , co ten interface na ebay prodavali. Treba to nekdo jeste ma.

Editováno: , autor: dolezelk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CASTECNE VYRESENO !!!!

Vzal jsem klic z Golfa IV (immo2) z toho tycinku a s tim se mi to podarilo rozjet.

Mam naadaptovanej jeden klic , Budiky nejsou sparovany s r.j. motoru , ale auto normalne jezdi !!!!!!!! JAK JE TOHLE MOZNY ????

Dalsi poznatek: GOLF nejezdi :))) immo klic nebere, takze se neco zapsalo do klice :o

Editováno: , autor: dolezelk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...