Přejít na obsah

A mám po....


Humanic

Doporučené příspěvky

Chce to klídek a nedoufat že někoho lapnou.Mě vykradli auto celkem 5krát a nejnižší škoda 30 000,-.Po druhé mě to ještě sralo protože to bylo měsíc po prvním vybrání a dovezení ze servisu.Potřetí už jsem si z policajty tykal a dali mi číslo přímo na jejich kancelář abych nemusel volat přes 158 (A TO SE VYPLATILO) při dalším vykradení se dostavili rychleji.Parkuji ve městě přímo pod policejní kamerou a na můj dotaz jestli se podívali na nahrávky tak se jen smáli.A ještě taková perlička.Při druhé krádeži mi vzali novou rezervu kterou jsem hlásil do protokolu.Po roce mi volali že chytli nějakou partičku a že jim zabavili i mou rezervu.Na PČR jsem si pak prohlédl tři fotky kol v počítači,až nato že to byly 13 a ještě na nich znak Lancia,Audi.Tak nespoléhejte že to pčr vyřeší pokud do nich ti zloději přímo nenabourají a hned se nepřiznají.TAKŽE CHCE TO BRÁT S REZERVOU (( TI HAJZLI ))

Editováno: , autor: Bagimar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak toto je už úbohe od ľudí keď musia kradnúť auta tým čo si na to poctivo zarobia, ja by som ich zato ihneď vešal a je jedno či ukradol čapičku z ventilku či cele auto zato by mali platiť svojim životom grazli jedný, človek maká ako blbec šetri ako vôl a daký parchant pride a zmárni cele dielo, a keď ho nakoniec chitnú tak mu nič nezrobia dajú mu len podmienku a môže kradnúť ďalej, mali by nato urobiť nový zákon ty naši funkcionary vo vláde. Inač úprimnou sústrasť, a dúfam že sa ti auto najde a že tých parchantov povesia do luftu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz uz se bavite o tech kradezich tak asi pred tydnem sem v Brne zaparkovala svou Octavku vedle nadherne RSky a sla domu. Kdyz rano prijdu k autu tak kolem policajti atd atd tak se ptam typka co se stalo a on ze mu pres noc tu Octavku ukradli... Ja sem mela akorat poskrabany zamek... takze o myho vracka se asi taky snazili... bohudik neuspesne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Jednou se mi s kamaradem podarilo chytit frajera co se v noci u nas na sidlisti vloupal do OI, pani tam nechala mobil.. "pán" byl malej.. Kamarad ma 80kg a je hooodne agrasivní a ja mam 105kg a pro ranu take nejdu daleko.. Mel, zlone prsty na ruce, jak jsem po ni dupal, zlony nos, tri zebra a holení kost.. chtel vybehnout z auta, dal nohu do dverí, ale ja jsme na ne v plny rychlosti skocil... Policie byla na miste asi 8 min po zavolaní a mel v kapse nuz, tak se napsalo do protokolu, že nas napadl a tak jsme se branili :-)).. 14 dnu predtim prave tomu kamaradovi nekdo vybral OI pres kufr, stejne jako to udelal tenhle, takze jsme mu to vratili.. Byl to tak uzasny pocit.. Pral bych Vám to zazit.. Super!!!! Od pani jsme dostali lahev Jamesona, od policie pochvalu, i kdyz pry jsme mohli byt jemnějsí, ale ze jsme ho vubec chytli.. No proste parada..

Editováno: , autor: MOTIF
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednou se mi s kamaradem podarilo chytit frajera co se v noci u nas na sidlisti vloupal do OI, pani tam nechala mobil.. "pán" byl malej.. Kamarad ma 80kg a je hooodne agrasivní a ja mam 105kg a pro ranu take nejdu daleko.. Mel, zlone prsty na ruce, jak jsem po ni dupal, zlony nos, tri zebra a holení kost.. chtel vybehnout z auta, dal nohu do dverí, ale ja jsme na ne v plny rychlosti skocil... Policie byla na miste asi 8 min po zavolaní a mel v kapse nuz, tak se napsalo do protokolu, že nas napadl a tak jsme se branili :-)).. 14 dnu predtim prave tomu kamaradovi nekdo vybral OI pres kufr, stejne jako to udelal tenhle, takze jsme mu to vratili.. Byl to tak uzasny pocit.. Pral bych Vám to zazit.. Super!!!! Od pani jsme dostali lahev Jamesona, od policie pochvalu, i kdyz pry jsme mohli byt jemnějsí, ale ze jsme ho vubec chytli.. No proste parada..

Tak na ně na sr..e :aggressive::aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednou se mi s kamaradem podarilo chytit frajera co se v noci u nas na sidlisti vloupal do OI, pani tam nechala mobil.. "pán" byl malej.. Kamarad ma 80kg a je hooodne agrasivní a ja mam 105kg a pro ranu take nejdu daleko.. Mel, zlone prsty na ruce, jak jsem po ni dupal, zlony nos, tri zebra a holení kost.. chtel vybehnout z auta, dal nohu do dverí, ale ja jsme na ne v plny rychlosti skocil... Policie byla na miste asi 8 min po zavolaní a mel v kapse nuz, tak se napsalo do protokolu, že nas napadl a tak jsme se branili :-)).. 14 dnu predtim prave tomu kamaradovi nekdo vybral OI pres kufr, stejne jako to udelal tenhle, takze jsme mu to vratili.. Byl to tak uzasny pocit.. Pral bych Vám to zazit.. Super!!!! Od pani jsme dostali lahev Jamesona, od policie pochvalu, i kdyz pry jsme mohli byt jemnějsí, ale ze jsme ho vubec chytli.. No proste parada..

Dobrá práce. :palec2: Jenže boreček je stejně venku a krade dál díky našemu debilnímu soudnímu systému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrá práce. :palec2: Jenže boreček je stejně venku a krade dál díky našemu debilnímu soudnímu systému.

Bohuzel mas pravdu.. Jeste jsme se tam byl parkrat projit a uz jsem ho tam nevidel.. Asi se poucil :-)) My jsme kecali v kamaradově O a videli typka v černym s kapucou jak chodi mezi autama.. Tak jsem ho sledovali asi dve hodky nez do toho auta vlezl.. No mela to byla luxusni.. A jak prosil, že ma rodinu.. Police prijela a rekla "znamy pripad" :-)) tak jsme se ptali jeste mi deti, jestli o nem neco vedi "je sam a je to nechutna fetka"..Vyhrozoval, že me zabije, ale ja se bohuzel odstehoval, takze se uz nic nedelo :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohuzel mas pravdu.. Jeste jsme se tam byl parkrat projit a uz jsem ho tam nevidel.. Asi se poucil :-)) My jsme kecali v kamaradově O a videli typka v černym s kapucou jak chodi mezi autama.. Tak jsem ho sledovali asi dve hodky nez do toho auta vlezl.. No mela to byla luxusni.. A jak prosil, že ma rodinu.. Police prijela a rekla "znamy pripad" :-)) tak jsme se ptali jeste mi deti, jestli o nem neco vedi "je sam a je to nechutna fetka"..Vyhrozoval, že me zabije, ale ja se bohuzel odstehoval, takze se uz nic nedelo :-)

Nejhorší je že takovejch tu běhá spousta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož zatim furt bydlim v paneláku tak sem to parkoval normálně venku na parkovišti,skoro 2,5 roku mi to vycházelo.

Pojistku jsem měl kompletní,jak na havarii tak na odcizení a platil sem za rok 21000kč i s poviným ručením.Uzavíral sem to přesně tak ňák před rokem a čtvrt takže sem jim toho moc nedal.Doufám že oni budou štědřejší,byla pojištěná na 400 000kč mínus 10% spoluučast.no,jelikoz jsem ted kupoval a pojistoval svoji octu tak jsem se na vsechno zeptal a zjistil jsem,ze nezalezi na tom na kolik mas auto pojistene,ale na tom jakou ma hodnotu podle tabulky pojistovny.moji tdi 2002 odhadli na 200tisic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Minulej tejden mi konečně přišel papír od policie,samozřejmě případ odložen,nikdo nic neviděl ani neslyšel.Od pojištovny mi přišel asi 7 stránkovej dotazník typu,kde sem parkoval,proč sem tam parkoval,kolik sem měl nafty v nádrži, atd atd.pořád dokola.Tak sem to vyplnil a teďka v pondělí odeslal doporučeně na pojištovnu.No a teďka budu čekat zase na jejich vyjádření.

Podle těch tabulek to maji to je jasný,ale když mi to pojistily na 400 000kč s 10% spoučastí(podle jejich tabulek),tak vlastně platíš každej rok pojistku na těch 400 000kč,jinak by ti musely přece každej rok to pojištěný zlevnit vzhledem ktomu že cena auta klesá.Jedem máminy známej co děla u allianzu řikal že by měli vyplatit tu častku na kterou semnou uzavíraly smlouvu.Tak uvidíme,nechám se překvapit.(Aspoň že ty čtyřkolky se furt držej celkem vysoko,tak ikdyž mi něco strhnou tak by to nemělo bejt tak hrozný)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Minulej tejden mi konečně přišel papír od policie,samozřejmě případ odložen,nikdo nic neviděl ani neslyšel.Od pojištovny mi přišel asi 7 stránkovej dotazník typu,kde sem parkoval,proč sem tam parkoval,kolik sem měl nafty v nádrži, atd atd.pořád dokola.Tak sem to vyplnil a teďka v pondělí odeslal doporučeně na pojištovnu.No a teďka budu čekat zase na jejich vyjádření.

Podle těch tabulek to maji to je jasný,ale když mi to pojistily na 400 000kč s 10% spoučastí(podle jejich tabulek),tak vlastně platíš každej rok pojistku na těch 400 000kč,jinak by ti musely přece každej rok to pojištěný zlevnit vzhledem ktomu že cena auta klesá.Jedem máminy známej co děla u allianzu řikal že by měli vyplatit tu častku na kterou semnou uzavíraly smlouvu.Tak uvidíme,nechám se překvapit.(Aspoň že ty čtyřkolky se furt držej celkem vysoko,tak ikdyž mi něco strhnou tak by to nemělo bejt tak hrozný)

dostaneš tržní cenu (cenu na trhu ojetin za tvůj model a výbavu podle VIN nebo podle fotek při sjednání pojištění)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak to je kdyz ja si to treba daval u CPP a tam si davas pribliznou cenu vozidla sam kterou chces ...

už to že sis to dal sám ti musí být jasný že to určitě nedostaneš

tu vysokou cenu ti mohou vyplatit ale musel bys mít pojištění do plné ceny vozu (nevím jak se služba přesně jmenuje)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pojišťovny jsou hajzly fuck . Vyplatí se uzavírat každý rok novou pojistku a uzavírat to na částku dle jejich tabulkové hodnoty. Já jsem to zjistl loni a pojistka mi po úpravě ceny vozidla klesla z 15 tis. kč( cena vozu cca 330 tis kč ) na 7,5 tis. kč ( nyní dle pojišťovny cca 130 tis. kč ). Jsou to hajzly. Platíš jak kokot a oni ti pak řeknou že cen aje 130 tis místo 330 tis. Musí si z něčeho urvat love na nové auta a baráky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak hoši je to 14dní co mi přišli prachy od pojišťovny,ale až teďka jsem se odhodlal napsat kolik mi ty hajzli dali penízek.

Je to přesně 232 808Kč.Samozřejmě že hnedka jak sem otevřel doporučenej dopis a tam byla nápsána tato částka neváhal jsem a ihned volal tomu slavnýmu likvidátorovi no a ten mi klidným hlasem řekl že mu to takhle prostě vyšlo a jestli chci tak si můžu podat odvolání k přeskoumání k nezávislímu odborníkovy.Tak sem to tam poslal a zase čekám co znich vyleze,prej mám ještě nějákou šanci že něco přihoděj ale nic závratnýho to určitě nebude.

Atak si jedu ve středu udělat radost do německa,už tam mám zamluvený BMW 330XD (204PS) 2004 v plný palbě kromě kůže.

Těšim se jak malej kluk,od prosince co mi ukradli octu sem se vlastně pořádně neprojel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hoši je to 14dní co mi přišli prachy od pojišťovny,ale až teďka jsem se odhodlal napsat kolik mi ty hajzli dali penízek.

Je to přesně 232 808Kč.Samozřejmě že hnedka jak sem otevřel doporučenej dopis a tam byla nápsána tato částka neváhal jsem a ihned volal tomu slavnýmu likvidátorovi no a ten mi klidným hlasem řekl že mu to takhle prostě vyšlo a jestli chci tak si můžu podat odvolání k přeskoumání k nezávislímu odborníkovy.Tak sem to tam poslal a zase čekám co znich vyleze,prej mám ještě nějákou šanci že něco přihoděj ale nic závratnýho to určitě nebude.

Atak si jedu ve středu udělat radost do německa,už tam mám zamluvený BMW 330XD (204PS) 2004 v plný palbě kromě kůže.

Těšim se jak malej kluk,od prosince co mi ukradli octu sem se vlastně pořádně neprojel.

Tak ať dobře pořídíš a jak to přivezeš tak si nech namontit nějaké zabezpečení ať už mechanické a nebo elektronické :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hoši je to 14dní co mi přišli prachy od pojišťovny,ale až teďka jsem se odhodlal napsat kolik mi ty hajzli dali penízek.

Je to přesně 232 808Kč.Samozřejmě že hnedka jak sem otevřel doporučenej dopis a tam byla nápsána tato částka neváhal jsem a ihned volal tomu slavnýmu likvidátorovi no a ten mi klidným hlasem řekl že mu to takhle prostě vyšlo a jestli chci tak si můžu podat odvolání k přeskoumání k nezávislímu odborníkovy.Tak sem to tam poslal a zase čekám co znich vyleze,prej mám ještě nějákou šanci že něco přihoděj ale nic závratnýho to určitě nebude.

Atak si jedu ve středu udělat radost do německa,už tam mám zamluvený BMW 330XD (204PS) 2004 v plný palbě kromě kůže.

Těšim se jak malej kluk,od prosince co mi ukradli octu sem se vlastně pořádně neprojel.

Tak at ti slouzi!Baff je taky moc moc pekny,kdyz tak to bleskni a pochlub se! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...