Přejít na obsah

A mám po....


Humanic

Doporučené příspěvky

Podle těch tabulek to maji to je jasný,ale když mi to pojistily na 400 000kč s 10% spoučastí(podle jejich tabulek),tak vlastně platíš každej rok pojistku na těch 400 000kč,jinak by ti musely přece každej rok to pojištěný zlevnit vzhledem ktomu že cena auta klesá.Jedem máminy známej co děla u allianzu řikal že by měli vyplatit tu častku na kterou semnou uzavíraly smlouvu.Tak uvidíme,nechám se překvapit.(Aspoň že ty čtyřkolky se furt držej celkem vysoko,tak ikdyž mi něco strhnou tak by to nemělo bejt tak hrozný)

To si máš právě každej rok napsat znova aby ti tu smlouvu změnili na aktuální cenu vozidla a pak platíš méně. Ale automaticky to neudělají bo sou kurvy a chtějí abys jim platil co nejvíce.

A kdyby ti měli dát částku těch 400kolíků tak by bylo hrozně pojistných podvodů bo by sis to nechal pojistit a za pět let by sis to raději nechal ukrást abys dostal cenu jako když to bylo nové a ty sis to pojištoval.

Ale 230tisíc je výsměch :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vys..t se na to!!Proc takovydle srace hned nepostrilej! :aggressive: Vnedeli mi v garazich OD Tesco Smíchov vybrali taky moji O1!Skoda 15 tis..kdyz jsem volal policii a rekl jsem jim ze mi vybrali auto a okolo me jsou vybrany taky 4 auta, prislusnik PČR mi rekl, co s tim ma delat, ze si mam zajet na nejblizsi policejni stanici a tam mi pomohou...po pul hodinovem jezdeni po Smichove sem ji nasel!SEpsali jsme protokol,vyfotili mi auto,a jel jsem domu...prý se to tam děje pořad... :kuk:

policista usedl k pocitaci a bavil se dal s kolegy...Neveril sem svým uším!Bohužel to nemam pojištění proti vloupání..takže nedostanu ani prd..dostali se tam pres kufr a vzali si uplne vsechno co slo...vcetne detskych autosedacek,rezervy a odevu v kufru!Vyrazil jsem tedy zklamany domu...za Prahou se ozvala rana a auto zastavilo...z kapoty se šíleně kouřilo a z pod motoru zacla chcat chlad. kapalina.Auto skoncilo v servisu a dneska rano prisla nejvetsi rana..volal mi mechanik ze ve vrtuli od chladice byla vrazena umělohnotna tyc...vrtule se netocila,chladic se natlakoval a roztrhl se...rikal ze tenhle pripad uz taky slysel zlodeji si pockaji jestli nenecham auto na miste do druheho dne a pres noc si ho odtahnou...na to jsem ani nepomyslel..prijel sem sice domu v 1 rano,skoda se vysplha nejspis pres 20 tis...ale co..ale ty zmrdy bych chtel videt.... :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždyť v těch garážích musí být přece kamery :feve:

Jinak mě ocenili ukradenou octavii 2002, výbava elegance (climatronic, stř.okno atd....), na 234tis, spoluúčast 5%, dostal jsem cca 218tis. Čekal jsem to horší. Smutný je, že když ti něco ukradnou, tak na tom vždycky prodělá poškozený. V autě jsem měl nový rádio (10tis) a nový kola 16" zimáky (14tis) a tyhle věci navíc ti nikdo nedá. Dle tabulek mají alu kola cenu okolo 2tis, rádio s cd taky max 2tis (přesně teď nevím, musel bych pustit ten program) :aggressive: Takže teď na to seru, na léto jsem sice koupil nový kola, ale zimáky nechám 15" plechy a do auta prachy cpát nechci. Pak zbydou jen oči pro pláč....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vys..t se na to!!Proc takovydle srace hned nepostrilej! :aggressive: Vnedeli mi v garazich OD Tesco Smíchov vybrali taky moji O1!Skoda 15 tis..kdyz jsem volal policii a rekl jsem jim ze mi vybrali auto a okolo me jsou vybrany taky 4 auta, prislusnik PČR mi rekl, co s tim ma delat, ze si mam zajet na nejblizsi policejni stanici a tam mi pomohou...po pul hodinovem jezdeni po Smichove sem ji nasel!SEpsali jsme protokol,vyfotili mi auto,a jel jsem domu...prý se to tam děje pořad... :kuk:

policista usedl k pocitaci a bavil se dal s kolegy...Neveril sem svým uším!Bohužel to nemam pojištění proti vloupání..takže nedostanu ani prd..dostali se tam pres kufr a vzali si uplne vsechno co slo...vcetne detskych autosedacek,rezervy a odevu v kufru!Vyrazil jsem tedy zklamany domu...za Prahou se ozvala rana a auto zastavilo...z kapoty se šíleně kouřilo a z pod motoru zacla chcat chlad. kapalina.Auto skoncilo v servisu a dneska rano prisla nejvetsi rana..volal mi mechanik ze ve vrtuli od chladice byla vrazena umělohnotna tyc...vrtule se netocila,chladic se natlakoval a roztrhl se...rikal ze tenhle pripad uz taky slysel zlodeji si pockaji jestli nenecham auto na miste do druheho dne a pres noc si ho odtahnou...na to jsem ani nepomyslel..prijel sem sice domu v 1 rano,skoda se vysplha nejspis pres 20 tis...ale co..ale ty zmrdy bych chtel videt.... :aggressive:

Teda upřímnou soustrast, dvojitý pech... Docela mně překvapuje, že to odnesl ten chladič, já když autí koupil, přišel jsem na nefunkční ventilátor až ve stoupání na Ještěd :wallbash: . Teplota se rozletěla nahoru zrovna v jednosměrném stoupání, kde se nedalo zastavit, já přijel nahoru, okamžitě zaparkoval, vyskočil otevřít kapotu a 1/2 hodiny chladil. Naštěstí ručička zůstala na hraně před červeným polem, v každém případě na mně turistí koukali jako na exota :smich: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda upřímnou soustrast, dvojitý pech... Docela mně překvapuje, že to odnesl ten chladič, já když autí koupil, přišel jsem na nefunkční ventilátor až ve stoupání na Ještěd :wallbash: . Teplota se rozletěla nahoru zrovna v jednosměrném stoupání, kde se nedalo zastavit, já přijel nahoru, okamžitě zaparkoval, vyskočil otevřít kapotu a 1/2 hodiny chladil. Naštěstí ručička zůstala na hraně před červeným polem, v každém případě na mně turistí koukali jako na exota :smich: .

jj,upřímně řečeno sem teplotu vubec nesledoval...jako vzdycky!! :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako tohle s tou tyčí jak mazec. Taky jsem o tom slyšel, ale nechtělo se mi věřit. Zažil jsem v práci už ledacos, ale tyč na vrtuli opravdu ne. No každopádně tyhlety "čórkaře amatéry" bych věšel za koule do průvanu. Nadělá to víc škody než je nutný, když už musí do toho vlézt pro rádio atd.

Každopádně kucí upřímě Vás lituju, ale jak se říká dětma nezatopíš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...