Přejít na obsah

Pípák světel


kostrapat

Doporučené příspěvky

Čau, mám problém od výměny budíků, mi nefunguje pípák zapnutých světel při otevření dveří, když jsem dal testovat akční členy ve VAGU tak pípák funguje a stropní světlo též reaguje na otevření dveří, problém bude asi v nastavení, nevíte někdo číslo kanálu kde se to dá nastavit?Stát jsem zkoušel i Německo i Evropu, to nepomáhá. Díky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ve stejnou dobu jsem měnil i komfortku vlastně tak to bude možná tou komfortkou asi neni uplně OK když nekomunikuje s budíkama

Jaky mas rok vyroby? Stava se to lidem co meni budiky za novejsi -3.generaci a pritom maji starsi generaci zbytku. Pokud komfortka nekomunikuje spravne s dvermi,nemaji budiky informaci o otevrenych dverich. Pipak je v budikach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze jeste jednou...komfortku mas podle oznaceni 2,5generaci ta je puvodni nemenil jsi ji? Budiky jsi menil proc? Pred vymenou budiku ti vsechno chodilo jak ma? A po vymene budiku ti aspon chvili slo vsechno nebo ne?

Měnil jsem budíky i komfortku současně,budíky jsem měnil kvůli ukazateli na naftu,pípak před tim fungoval,komfortka má uplně stejný označení jako ta před tim akorát ty budíky maj na konci místo 810 F ver.04, 811 F ver.07,nevim jestli to vadí nebo ne, zkoušel jsem tam vrátit ty budíky co tam byly a taky nic,takže nevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze jeste jednou...komfortku mas podle oznaceni 2,5generaci ta je puvodni nemenil jsi ji? Budiky jsi menil proc? Pred vymenou budiku ti vsechno chodilo jak ma? A po vymene budiku ti aspon chvili slo vsechno nebo ne?

Měnil jsem budíky i komfortku současně,budíky jsem měnil kvůli ukazateli na naftu,pípak před tim fungoval,komfortka má uplně stejný označení jako ta před tim akorát ty budíky maj na konci místo 810 F ver.04, 811 F ver.07,nevim jestli to vadí nebo ne, zkoušel jsem tam vrátit ty budíky co tam byly a taky nic,takže nevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...