Přejít na obsah

MaxiDOT na 2,5 generaci


drass

Doporučené příspěvky

Hmm, tak já mám facelifta, koupeného v dubnu 2001, výroba ale byla září 2000. Díval jsem se na označení komfortky a je tam 1JO 959 779 Q, mělo by to být prej 2,5 generace. Má někdo doma , k tomu nějaké tabulky , nebo něco, kde by se to dalo přesně zjistit ? Auto má všechny dveře v elektrice, ale crentrál je jen klíčem. Dala by se tam dodělat orig. dálka , popř.existují na tady toto vystřelovací klíče?

Musel by sis sehnat 2tlac z prvnich Fabii nebo ty co meli stare Pasaty nebo GIV takovy hranatejsi ty jsou na 2,5gen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 5 měsíců později...
Kdyz jsem byl u Honzy72 tak jsme jeden zkouseli. S hlavni nabidkou nevim. Jen si pamatuju ze ukazoval u auticka jen dvere ridice.

Mas to tez tak? Kolik si za nej dal? Je to celkem vzacne zbozi...

j.

No dveře nemám zatím zprovozněny, musím dotáhnout 1 drát ze dveří řidiče a 2 ze dveří spolujezdce. Maxík ukazuje zvlášť dveře řidiče

a zvlášť zbytek tzn. spolujezdec a zadní oboje najednou. Tak mi to alespoň říkal Vaša při montáži, pokud se mýlím ať mně někdo opraví, nevím to na 100%.

cena za maxík od honzy byla 4.000 Kč.

Ty ho máš taky......?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Díky za odpověď..

Ještě mám jednu otázečku, http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=35732&st=0 se píše že maxidot 2,5gen zobrazí otevřené dveře, podloženo fotkama, ale mě to takhle vůbec nefunguje. Koupil sem maxidot 2,5 na komfortku 2,5, předtim sem měl polodot a ten ukazoval kontrolku otevřených dveří, tohle nic. Je v tom nějaká finta, nebo mám smůlu a budíky tuhle funkci nepodporují? Je to na GIV 1j0920845c

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Díky projdu si to pinování..

Neví někdo k čemu slouží třetí konektor na maxidotu 2.5 gen?

Potřebuji někde najít co je přesně který pin v tom konektoru od rádia/navi, neví někdo?? Chci připojit D-Dot a myslím že ho budu muset připojit k tomuhle konektoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...