Přejít na obsah

MaxiDOT na 2,5 generaci


drass

Doporučené příspěvky

Tak mam otazocku. Mam maxidot na 2,5 gen a ked necham zapnute svetla tak mi nepipaju. Podla mna ma 2,5 generace trosku inak prepinovany konektor lebo na starych budikoch fungoval a aj na jednych co som mal 1/3 maxidot to fungovalo (dokonca sa mi nanich aj zobrazovala ledka otvorenych dverí) a na uplne novich maxidot budikach mi to nepipa. Neni tam nahodou ten pin otvorenia dvery niekde inde ako na 3 gen ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 8 měsíců později...

Vim ze tu o maxi-dotu bylo uz hodne, ale neco mi vrta v hlave...Nedavno jsem kouknul do navodu k octuli..a koukal jsem ze v nem je zminka o maxi-dotu a to mam modelovy rok 2000 tedy komfort 2,5generace, stejne tak je tam psano i o kontrolce otevrenych dveri, ktera podle me taky fungovala az se treti generaci stejne jako maxik. Jak je tedy vyresen maxik, pokud si ho nekdo objednal z vyroby na 2,5generaci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, tak já mám facelifta, koupeného v dubnu 2001, výroba ale byla září 2000. Díval jsem se na označení komfortky a je tam 1JO 959 779 Q, mělo by to být prej 2,5 generace. Má někdo doma , k tomu nějaké tabulky , nebo něco, kde by se to dalo přesně zjistit ? Auto má všechny dveře v elektrice, ale crentrál je jen klíčem. Dala by se tam dodělat orig. dálka , popř.existují na tady toto vystřelovací klíče?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, tak já mám facelifta, koupeného v dubnu 2001, výroba ale byla září 2000. Díval jsem se na označení komfortky a je tam 1JO 959 779 Q, mělo by to být prej 2,5 generace. Má někdo doma , k tomu nějaké tabulky , nebo něco, kde by se to dalo přesně zjistit ? Auto má všechny dveře v elektrice, ale crentrál je jen klíčem. Dala by se tam dodělat orig. dálka , popř.existují na tady toto vystřelovací klíče?

hiii, já mám první generaci rok 97 a vystřelováky jsem si na to normálka sehnal, vystřelovákz jdou na všechno... Jen se musí trochu chtít... Já teda vystřelovák komplet vykuchal a upravil jsem svou dálku do vystřelováku lol

Jo a klíček jsem taky upravil ten můj origo. Ono se to toiž dá vyndat a jen přehodit, drží to tam na čepu, kterej vyťukneš a vložka ti vypadne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsi mi moc teda neporadil. Psal jsem, že nemám originální dálku na klíči, mám ji řešenou přes alarm META. Klíče mám obyč , nevyklápěcí , takže bych těžko mohl něco z nich přehazovat a upravovat .Planžeta na obyčejném klíči se nedá vyčepovat a přehodit na kloub vystřelováku, je tam totiž napevno zalitá v umělé hmotě.

Tohle mně napadlo dávno, bohužel to takto nejde.Napadl mě jiný způsob, a to přehodit plošný spoj z METY do toho klíče, jenže ten je o dost větší než prostor v tom klíči a tak jedině by se musel ubrousit.Problém je v tom , že bych musel odbrousit tolik, že tím přeruším uplně jednu cestičku na tom plošňáku, tak nevím jestli bych to tím nezkur...l . Muselo by se to dopájet třeba kouskem drátku, jestli by to teda šlo.

Chtěl jsem pomoct zjistit typ té mojí komfortky, a co vlastně umožňuje, jestli by se nadali sehnat of. klíče (frekvence) a jen nechat vyfrézovat novou planžetu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, tak já mám facelifta, koupeného v dubnu 2001, výroba ale byla září 2000. Díval jsem se na označení komfortky a je tam 1JO 959 779 Q, mělo by to být prej 2,5 generace. Má někdo doma , k tomu nějaké tabulky , nebo něco, kde by se to dalo přesně zjistit ? Auto má všechny dveře v elektrice, ale crentrál je jen klíčem. Dala by se tam dodělat orig. dálka , popř.existují na tady toto vystřelovací klíče?

Použité generace imobilizéru: Fabia-Všechny motorizace-3.generace

Octavia_ 1.6 55kw,1.6 74kw//ECE/,1,8 110kw 1 .generace 2.0 85kw/EU2,D4,EU3,latino a EU4do01/02-2.generace 1,9 81kw,1,9 74kw a 96kw,1,9 66kw,1,4 55kw,1,6 75kw,2,0 85kw/EU4/,1,8 110kw/EU3,EU4/ 3,generace

Superb-všechny motorizace 3,generace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodím ale až zítra,v hlavě to nenosím,tak na ně musím mrknout.

To jako dokazou i ukazat jaky dvere jsou otevreny? Bez nutnosti prekopat vse na 3. generaci?? To chci taky :-) co by se stalo kdybych je dal na diesel? Krome toho ze jsou tam otacky do kterejch to urcite nedostanu tak nic ne? Nebo by nesli vubec prizpusobit?

Editováno: , autor: tomina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...