Přejít na obsah

CIMBU MOTORSPORT


HONZA83

Doporučené příspěvky

kdyz bude cas tak bych se stavil sice to mam 260 tam a zpet ale to se da, ale je to trochu nuda na sprintech mi jeste zadny RS neujelo ani OI ani OII, tak jestli to am vubec cenu spis se stavte na brzde

No zese pokud by nekdo prijes s upravenou ORS nebo jen chiplou ORSII na 240PS tak nevim nevim..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj cena 800Kc je asi minimalne unosna z provoznich nakladu, jinak hromadny mereni neni spatnej napad ale nevim jestli budete mit cas a chut na sebe cekat prece jenom ukurtovat auto poradne nakou dobu trva, auta s vykonem pres 250 koni muzou dosahovat na brzde i 280kmh tacho, takze se vse musi delat poradne a s jistotou

minimum 800 kč :) Mě když kamarád měřil na brzdě tak mi ještě uvařil kafe než to vše nastavil. Ale chápu že tu brzdu nemůže nikdo provozovat zdarma, to by si jinak majitel sral do vlastního hnízda. A myslím že 800 kč je dobrá cena :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jester: uz by to bylo zahodno v seriovym stavu zatim zklamani oboje ORSII, kdyz tak vybiram svoej dalsi auto nevim co dal aby to byl koncern a trochu to fungovalo, ale ORSII v mem vyberu stejne nebude tak ani tak chci haldex nebo jiny 4x4, takova S3 asi neni ale spatna ale moznost srovnani zatim nebylo to kdyby prijelo do mimone tak bych se taky stavil :)

Miki RS: kafe tam mame taky , dokonce premium kvality :), mame tam i koutek pro zakazniky kde si muzou sedet na pohovce cist casopisy a nebo treba hrat hry na PS3 :)

Editováno: , autor: mvolesko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

minimum 800 kč :) Mě když kamarád měřil na brzdě tak mi ještě uvařil kafe než to vše nastavil. Ale chápu že tu brzdu nemůže nikdo provozovat zdarma, to by si jinak majitel sral do vlastního hnízda. A myslím že 800 kč je dobrá cena :palec2:

800,- bez dane je dnes rekl bych hodne dobra cena, kdyz beru v potaz nakup brzdy min 180T,- provoz, obsluhu atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Olafcv u motoru 1.8 Turbo 110 kW je chip cítit víc než u kteréhokoli jiného motoru v nabídce octávií - pokud máš rád pěkné svezení tak neuvažuj ani chíli a jdi do toho.

Co se týče Sportmotoru tak ještě jsem neslyšel že by někdo s jejich zákazníků nadával takže tam to bude bez obav. Navíc pokud máš starší octávii tak mají zajímavou slevu a naopak pokud máš 2001+ tak upravujou až na 150 kW což už zní velice lákavě :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...