Přejít na obsah

levé zpětné zrcátko


peta01

Doporučené příspěvky

Nějaký dobrák asi potřeboval levé zpětné zrcátko, tak si ho vypůjčil z mojeho miláčka. Fakt odborná práce, chybí jenom to zrcátko (sklo), hodně opatrně odmontované, takže elektr. ovládání funguje a kabely na vyhřívání jsou odpojený a taky nevypadají poškozeně.

Dá se někde sehnat jenom to sklo, nebo musím koupit celý zrcátko (připadá mi to zbytečný, když to není nijak poškozený)? Porřebovala bych to fakt rychle, nejpozději do konce týdne. Už jsem projela bazar a nic aktuálního tam není.

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějaký dobrák asi potřeboval levé zpětné zrcátko, tak si ho vypůjčil z mojeho miláčka. Fakt odborná práce, chybí jenom to zrcátko (sklo), hodně opatrně odmontované, takže elektr. ovládání funguje a kabely na vyhřívání jsou odpojený a taky nevypadají poškozeně.

Dá se někde sehnat jenom to sklo, nebo musím koupit celý zrcátko (připadá mi to zbytečný, když to není nijak poškozený)? Porřebovala bych to fakt rychle, nejpozději do konce týdne. Už jsem projela bazar a nic aktuálního tam není.

Dík

jasný, že se dá koupit jen to sklo, cena je tam cca 1300,- nové ve škodovce ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj přesně takový problém jsem měl..taky mi přes noc ukradli zrcátko-vyhřívané,taky levé...jsou to hajzli...Tak jsem jel hned druhý den ke sklenářovi..za 100 kč mi udělal nový...Ale přece jen v zimě je potřeba vyhřívaný,tak jsem si tady od jednoho uživatele zakoupil za 300 kč..krásná cena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Jj přesně takový problém jsem měl..taky mi přes noc ukradli zrcátko-vyhřívané,taky levé...jsou to hajzli...Tak jsem jel hned druhý den ke sklenářovi..za 100 kč mi udělal nový...Ale přece jen v zimě je potřeba vyhřívaný,tak jsem si tady od jednoho uživatele zakoupil za 300 kč..krásná cena.

Neměl by, prosím, někdo ještě jedno volné? Přestalo mi vyhřívat a teprve dnes jsem si všiml, že je ruplé vejpůl. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...Tak jsem jel hned druhý den ke sklenářovi..za 100 kč mi udělal nový...Ale přece jen v zimě je potřeba vyhřívaný,tak jsem si tady od jednoho uživatele zakoupil za 300 kč..krásná cena.

Tak při čtení takových řádků, nevěřícně kroutím hlavou kolem dokola. Kdo to kdy viděl, sférické sklo nahradit obyčejným odřezkem od sklenáře. A to plastový uchycení jsi tam nalepil kanagonem? :palec2: Jedinná omluva je, že už jsi si koupil nový a origo sklo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...