Přejít na obsah

Kočárek do Fabie 1?


JarinEsco

Doporučené příspěvky

Jak rikam, osobni zkusennost, mlada ma Fabii a kdyz veze malyho, nema problem, mame ten Quinny Buzz, sunda korbicku, kocar slozi a da do kufru (celkem asi 30s casu i s nandanim do kufru a polozenim korbicky na zadni sedacku vedle malyho v autosedacce), je fakt, ze plato ma vyndani, jinak to tam neda... Ale vedle kocaru v kufru je jeste misto na dalsi veci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se mi líbí, jak tu někdo může tvrdit že 99% kočárků se vejde do krátké Fábule aniž by to zkusil. Jelikož konstrukční řešení kočárků se různí tak bych zde takový blábol ani nepouštěl. Jsou druhy kočárků které do krátké Fábule opravdu dostaneš, ale komfort cestování se velice sníží. HAWK
2 roky jsem kočárky prodával, takže zkušenost mám. Za těch 99% se omlouvám. To jsem asi trošku přehnal, ale skutečně těch, co by se nevešli do fabule, bylo minimum. Samozřejmě s komfortem cestování to někdy nebude moc slavné.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

ja mam kratku fabku 1,4 44kW r.v. 2002 a kocar tam v pohode zmestim. Mam trojkombinaciu Steggi Praktik Air+

http://www.babyland.sk/kociky-babyland.php?Stred1=yes&Kod=124

a ked ho cely zlozim a zlozim aj kolecka, presne mi do kufra vojde. Je ho plny kufor, takze ked som potreboval odviezt viac veci, tak som zakupil box na strechu a uz nemam problem. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

ja mam kratku fabku 1,4 44kW r.v. 2002 a kocar tam v pohode zmestim. Mam trojkombinaciu Steggi Praktik Air+

http://www.babyland.sk/kociky-babyland.php?Stred1=yes&Kod=124

a ked ho cely zlozim a zlozim aj kolecka, presne mi do kufra vojde. Je ho plny kufor, takze ked som potreboval odviezt viac veci, tak som zakupil box na strechu a uz nemam problem. :)

A to se vyplatí lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

ZEKON: někdy neřešitelný problém, co?? lollol

Dokážu si živě představit, když už se slečně líbí, tak se nevejde do auta a jí to pak nevysvětlíš, že ten prostě koupit nemůžeš.. když se jí prostě líbím, tak se jí líbí a nic víc je nezajímá...

bože, ženský.. :feve::feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec chlapi,

mám na vás všechny dotaz. Jak je to s kočárkem ve Fabii hatchback? Mám v plánu odkoupit od strýce Fabii Classic 1,4 16V 55kW rok 2003, najeto poctivých 19500 km :palec2: , ale řeším, jak dám do kufru kočárek, páč se plánuje přírustek do rodiny :prc: .....Kufr se mi zdá být hodně malý.....Děkuji za jakékoliv reakce jak ke kočárku, tak k vybrané motorizaci - 1,4 16V 55kW. :)

Vopred sa ospravedlnujem za mierny offtopic, ale trosku to suvisi aj s touto temou.

Dokaze mi niekto vysvetlit, preco su zadne delene sedadla delene takym sposobom, ze za vodicom je 1 diel a na pravej strane za spolujazcom 2 diely ?

Ak chcem odviest nieco dlhsie (napr. lyze) a vyzuzit celu dlzku kabiny, tak sklopim aj predne sedadlo a tu "dvojku" na pravej strane, cize zostava mi len jedno miesto na sedenie na zadnych sedadlach.

Keby to bolo naopak ( lava "dvojka", prava "jednotka"), takl mi zostanu 2 miesta vzadu na sedenie.

Prezradí mi niekto pravý dôvod , spôsobu delenia zadnych sedadiel ?

Pokial mi chcete poradit, že si mam kupiť stresny nosic, záhradku a truhlu, tak sa netrapte, mna len skutocne zaujima dôvod, takehoto delenia.

Dakujem

JaLu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podla mňa by to nemalo logiku opačne.

veď si predstav, že potrebuješ prepraviť široký a dlhý predmet.

vždy môžeš sklopiť z predných sedačiek iba spolujazdcovu.

a môžeš využiť aj stredovú časť. a za vodičom ešte zostane aj núdzové sedadlo.

pri aktuálnom rozložení môžeš viesť predmet široký na dve sedadlá a dlhý na dĺžku kabíny.

ak by to bolo opačne, tak by si nemohol voziť široké a dlhé predmety.

mohli by byť iba široké na šírku dvojsedadla a dlhé po predné sedadlo alebo dlhé na kabínu a široké na jednu šírku sedadla.

vysvetlil som to ok? nechce sa mi vyrábať obrázky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podla mňa by to nemalo logiku opačne.

veď si predstav, že potrebuješ prepraviť široký a dlhý predmet.

vždy môžeš sklopiť z predných sedačiek iba spolujazdcovu.

a môžeš využiť aj stredovú časť. a za vodičom ešte zostane aj núdzové sedadlo.

pri aktuálnom rozložení môžeš viesť predmet široký na dve sedadlá a dlhý na dĺžku kabíny.

ak by to bolo opačne, tak by si nemohol voziť široké a dlhé predmety.

mohli by byť iba široké na šírku dvojsedadla a dlhé po predné sedadlo alebo dlhé na kabínu a široké na jednu šírku sedadla.

vysvetlil som to ok? nechce sa mi vyrábať obrázky.

Asi to bude vec nazoru a potrieb, ale nemozem celkom suhlasit s tým sirokým predmetom, ten moze byt dlhy, tak akurat po

rychlostnú paku, alebo ak chceme vyuzit celu dlzku kabiny pri sklopeni predneho a aj tu sirku 2 strtedneho sedadla, tak musi mat tvar "L", ktore patricne napasujem do vzniknutého priestoru, ale je to asi len o tom ake predmety castejsie prepravujes. Ja som zatazeny na garnize, tyce , nejake dosky ... atd a tak by mi viac vyhovovalo opacne delenie.

Videl som niekolko hatchbackov, inych znaciek, kde je delenie presne opacne ako ma Fabia, takze to asi bude len o tom ako sa konstrukteri vyspali, ked navrhovali koncepciu karoserie. Super by bola stredná diera v zadnych sedackach, ale to je uz o inom.

Co chceme od auta za 350K, ktore som za nu dal pred 4 rokmi, vsak ?

JaLu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Já mam kombi a vejde se mi do auta i Athos od Patron Bohemia aniž bych musel sundávat kolečka. :p

Jinak kolega ma FRS a sehnal kočárek, kterej se mu vejde do do kufru, má však sundávací korbičku, takže do kufru dává jen podvozek. Má to nějakej tříkolovej, myslím od firmy CAM. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mam kombika a kocarek Quinny Buzz. Musim rict, ze ho dam pod roletu a jeste neco malo se tam vejde, ale nevim nevim jak byste to delali s kratkou ... Mozna golfovy hole tam clovek da, ale podvozek s korbou :unsure:

Jeste doplnuji jednu cerstvoiu zkusenost s tim samym kocarkem. ale u kratke F1. Vejde se tam i s korbou bez sundani plata. Je pravda, ze se musi sundat kolecka = jedno tlacitlko na kolecko = 2 sec., takze v interieru je misto pro dalsi 2 pasazery...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 7 měsíců později...

My kupovali kočárek nedávno, je to přesně TAKO JUMPER. Až na prodejně jsem si uvědomil, že jej budu muset převést včetně všech dílů příslušenství a že jsem si nevyklidil kufr.Ve finále jsem do fabky naložil podvozek a korbičku do kufru, sedák "sporťáku", autosedačku na zadní sedadlo, kufr s nářadím, lodničku s bordelem věcí k autu (tyto dvě veci mi normálně zabírají 2/3 kufru takže bedna musela za přední sedačku a lodnička z§stala v kufru, sebe a manželku a dokonce i přepravku s pudlem. A to vše bez sklápění sedadel. Při běžném provozu do kufru naložím podvozek i s korbičkou a kufr s nářadím pouze s tím že sundám jedno kolečko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jedn kočár mám doma -na ježdění po našem maloměstě

jeden kočár mám u tchyně-bydlí ve větším městě tak na ježdění tam

jeden kočár mám u našich-bydlí na vsi a tam mám takovej ten starej lodák a málá se v něm vozí snad nejraděj to je prostor

-protože toho bohdá nebude abych do svého autí cpal kočár.Navíc na jaře už bude malé přes 3/4roku tak dostane takový ty terení golfky na gumovejch kolečkách a to je tak max co jsem do auta ochoten dát

Editováno: , autor: Vlasta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 4 týdny později...
My sme v kratkej fabii vozili kočiar dost dlhu dobu. Bol sice "blsakova" 3kombinacia znacky ADBOR ale nemusel som dole davat ziadne kolieska, ked som ho daval do auta. Vosiel tak tak a na neho este nejake veci(tasky, deky.....)

Tak s kocarkem do fabie si myslim ze neni problem, i do kratke by to nemel byt problem. Ja mam Fabii I combi a i se 70l CNG nadrzi tam v pohode dostanu kocarek znacky TAKO. Staci ho normalne slozit a do kufru ho pak polozit jakoby nabok (jedna strana kolecek na podlaze kufru, druha v lufte) podvozkem smerem k operkam, nahoru se mi jeste vejde takova ta mekka vanicka se striskou a solakovou podlozkou. Do boku se daji jeste umistit tasky a drobne veci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec chlapi,

mám na vás všechny dotaz. Jak je to s kočárkem ve Fabii hatchback? Mám v plánu odkoupit od strýce Fabii Classic 1,4 16V 55kW rok 2003, najeto poctivých 19500 km :palec2: , ale řeším, jak dám do kufru kočárek, páč se plánuje přírustek do rodiny :prc: .....Kufr se mi zdá být hodně malý.....Děkuji za jakékoliv reakce jak ke kočárku, tak k vybrané motorizaci - 1,4 16V 55kW. :)

ahoj ja uplne vpohode tam dam trojkombinaci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Prvy kocar co som SKUSAL:abdor picolino - musel som demontovat kolecka a ochylit sedacky.

Ale.

Na 2. krat to uz bolo ono.Vrele doporucujem>>>>> Chicco trio ct 0.1!!! lol

Je to 3kombinacia.

Vanicku vozim vedla autosedacky co bola s kocarom.

spodok vlozim do kufra.sklopim rucky a dam tam aj ovalny kosik od poliakov s nakupom.2 ruksaky s oblecenim a pitim pre dietatko.igelitku s oblecenim pre nas a malu bednicku z "bordelom" a lekarnickou.

Idealny kompromis. Kupil som pouzity ale som spokojny.Nemenil by som.Ma 4 kolecka. :p

Hadam dakomu pomoze.Uz som ho tam daval 50 krat aspon. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...