Jump to content

nezmar

Uživatel
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0 Neutral

About nezmar

 • Rank
  Nováček
 • Birthday 04/10/1979
 1. Prodám plexi budíků z Octavie II předface s maxidotem, použité, drobné škrábance - běžné opotřebení, nicméně funkční, rychlé jednání sleva.
 2. nezmar

  Syčení vzduchu

  zkontroluj podtlakovou hadici vedoucí k posilovači + ventilek posilovače. nejprve ale vyzkoušej správnoufunkci posilovače: 1) našlapat pedál brzd až ztvrdne, 2) držet, 3) nastartovat, 4) pedál by se měl lehce propadnout a ztvrdnout. takto musí posilovač fungovat. pokud ne, závada je 100% vadnej posilovač.
 3. Po zvednutí heverem podlož nápravu nebo rameno. Také můžeš podložit pod prahem těsně vedle heveru (před zvedáním s tím počítej a hever posuň o pár cenťáků na opačnou stranu od značky, než budeš podkládat) Neboj, v tomto místě je to dobře vyztuženo
 4. nezmar

  zadni okno

  Neřeš to. Mě se to taky objevilo v tom samém místě (vlevo dole), a od té doby je to pořád stejné. Okno drží, dovnitř nezatéká. Může to tam být z výroby a ani jsem si toho nevšiml.
 5. 2 roky jsem kočárky prodával, takže zkušenost mám. Za těch 99% se omlouvám. To jsem asi trošku přehnal, ale skutečně těch, co by se nevešli do fabule, bylo minimum. Samozřejmě s komfortem cestování to někdy nebude moc slavné.
 6. To se na mě nezlob, ale sundat z kočárku dvě kolečka, obrovskej problem co. O platu už vůbec nemluvím.Sestavenej kočárek nedáš do žádného auta (pokud nemáš dodávku) takže ho stejně musíš složit i do combi. Ale k věci. 99% kočárků se do krátké Fabky krásně vleze.
 7. nezmar

  Cikani

  Tady nejde o rasizmus, ale o konstatování holé pravdy. Takhle to prostě u nás v Čechach chodí.
 8. Mě se ta nová maska moc líbí. Můžeš prosím uvést katalog.číslo a cenu.
 9. nezmar

  Vrakáče

  Připojuji se k prosbě o pomoc, při hledání ŠKODA-hřbitova v regionu vysočiny. Bohužel ani Pelhřimovsko nenabízí vrakoviště této vyhlášené značky vozidel. (dokonce snad ani žádné jiné)
 10. nezmar

  Odkud jste?

  Pelhřimov ( to je až u Kojčic )
 11. nezmar

  CENA ZIMNÍCH PNEU

  Bylo mi doporučeno škodavrakoviště v Praze vedle Vršovického vlakáče. Prodávají tam prý nové pneu rovnou z palety. Já jsem tam ješte nebyl, ale známej byl velice spokojen. Nevím, zda je to pravda .....BARUM Polaris2 165/70R14 800kč. Jestli jste někdo z Práglu, zjistěte, co je na tom pravdy.
 12. nezmar

  Nekvalitní pneu?

  ABS samozřejmě nemám. Pneu mají najeto cca 20 000km a jsou origo z výroby. Brzdná dráha mohla klidně být delší a i rychlost mohla být maličko jiná. Byl to pouze odhad (pásmové měřidlo v autě běžně nevozím a (nejen) v krizovkách čumím většinou na silnici, než na tacháč) A hlavně jsem byl rád, že se nic nestalo. Mě šlo hlavně o to, co se mohlo stát s pneumatikami a z čeho se poučit do budoucna. S tou výměnou (předek-zadek) dobrý nápad ,při nejbližší příležitosti vyzkouším. Díky
 13. Nedávno mi na jedné křižovatce vyjel z vedlejší nějakej dědula. Naštěstí jsem to dobrzdil. Jel jsem jen asi 70-80km/h. Brzdná stopa byla odhadem asi 10m. Jde o to, že od té doby se občas při jízdě ozývá od předních kol rytmické duté klepání. Intenzita je závislá na rychlosti. Jako kdyby byla na obvodu kola malá nerovnost. Pneumatiky jsou na pohled v pořádku. Nechal jsem je znovu vyvážit, ale nepomohlo to. Nevíte náhodou někdo, k jakému požkození pneumatiky mohlo při brždění dojít? Zimní kola to nedělají. Nikdy jsem se s tím nesetkal.
 14. Zdravím. U Oktávie jsem se setkal s tím, že na dveřních pantech (všechny dveře) byla lehce povolená kónická vystřeďovací matice. Většinou na horním pantu. Proto také při dovírání dveře jakoby lehce nadskočily a v otevřeném stavu byla na dveřích ve svislém směru malá vůle. Po dotažení matice bylo vše O.K. Konstrukce pantu je velmi podobná, né-li stejná. Jestli tato závada způsobuje popsaný problém nevím. Každopádně doporučuji kontrolu.
×
×
 • Create New...