Přejít na obsah

Service INSP


juicy51

Doporučené příspěvky

Zdravim pani, posledny tyzden sa mi na pristrojovke namiesto ubehnutych kilometrov zobrazuje Service INSP, po par stovkach metrov sa to samo vypne. Cital som ze to upozornuje na technicku prehliadku auta ale neviete ako to mam vypnut?

Vypnout = nastavit nový interval.

Jukni do sekce "instalační manuály" nebo můžeš zkusit ještě odkaz v mém podpisu

"Jak nastavit ukazatele údržby - INSP..."

Je to OK? :palec2:

Editováno: , autor: Petr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

inak to ti nesvieti len tak pre srandu a ignoraciu ze zhasnem a jazdi sa dalej ved co ide to. ak to takto robis tvoja vec ale potom nezakladaj temy, auto nema dostatocny vykon, sklbe s nim a podobne. staraj sa o to a servisuj tak ako mas.

Ja mam auto z druhej ruky a myslim ze ostane az do dochodku u mna takze servisovat velmi nepotrebujem, ved viem ako s nim jazdim. Teraz nepoletim medzi sviatkami s tym do servisu, ale ked tam budem s niecim inym tak to spomeniem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
Zdravim pani, posledny tyzden sa mi na pristrojovke namiesto ubehnutych kilometrov zobrazuje Service INSP, po par stovkach metrov sa to samo vypne. Cital som ze to upozornuje na technicku prehliadku auta ale neviete ako to mam vypnut?

postup

Vypnout klíček, stisknout a držet nulovací tlačítko denního počítadla km a přitom zapnout klíček a držet tak dlouho dokud se neobjeví ----

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Ahoj lidičky koupil jsem si v dubnu 09 škodu fabii combi I z německa 1.4 16V 55 kw najeto 34000km teď mám najeto 39800 km a na počítadle se mi objevuje INSP což znamená servisní prohlídka ale v servisní knížce mám kontrolu napsanou při 41500 km tak se chci zeptat jestli to ještě pak odpočítává kilometry nebo mám jet hned na tu servisní kontrolu? A chci se zeptat jestli nevíte kolik to může stát když mi mají měnit olej,vzduchový filtr a brzdovou kapalinu. Díky moc za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mas asi rok, budto za rok na prohlidku, nebo pokud mas tolik kilometru....co nastane prvni, to plati. Klidne mohlo auto stat rok v garazi a stejne by ti to psalo, ze mas do servisu, nevim co je na tom divneho. S poctama to nema nic spolecneho, co je napsane nademnou je uplna blbost. 15000 za rok neni zadne pravidlo a odectenim se nezjisti, kdy jsi byl na prohlidce. Ja jel na prvni prohlidku a mel jsem 1400Km, druha 3800Km...Nemusi to byt 15000!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ÁÁÁ, pan chytrolín se ozval :feve: . Tak když má v servisce napsáno příští prohlidka při 41500 tak auto muselo mít najeté o 15000 km míň . Tak se to píše,vždy ti napíšou do servisky příští termín výměny oleje /aktuální počet km + 15000 km/ a pokud si byl na servisce u nějakého garážnika, tak se nedivím, že ti to nesedí. A jestli se ti nelíbí co píšu, tak na moje odpovědi prosím nereaguj, děkuji :)

Foto servisní knížky :

post-15711-1249751913_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja by som to tiez tipol na stoceny tachometer.

to je dobra blbost ze po roku statia v garazi sa ti rozsvieti insp. hehe.

takze PP ma kalenadar a odpocitava podla teba 365 dni?

a prehliadku si mal po 1500 km?

Tvoja vec ze si nesiel pri 15000km. Ale podla mna je to prehnane chodit na servisne prehliadky po 1500km.

Ale k otazke, bude ta stat podla teba tretia serviska priblizne 200-300€ aj s robotou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda už se to tu probíralo snad stokrát ISNP-je roční prohlídka kde je jedno kolik to má nejeto oběvuje se nezávisle na oleji a má pevný roční interval a OIL je vyměna oleje kdy vuz najede 15tiskm nebo 30tis dle oleje objevuje se nezávisle na roční prohlídce po určitém kilometrovém náběhu.Takže pokud má on ISNP je jedno kolik má najeto pokud za rok nenajel potřebny počet km.V servise to opět srovnají na stávající datum a 15tis km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj díky za radu pochopil jsem z toho co jsem potřeboval a pojedu na servisku a pak už budu vědět co a jak. Vím když si někdo koupí auto které se mu opravdu líbí že je nerad když ho někdo pomlouvá ale to auto je opravdu jako nový a když jsem si ho nechal u autorizovaného prodejce škoda prohlédnout tak mi to potvrdily. Navíc když někdo auto prodává a stočí kilometry tak stopí i servisku no a já když jsem to kupoval tak psali že není a pak jsem jí našel v kasliku. Posílám kopii a napište jestli tam uvidíte nějakou nesrovnalost. Díky

Editováno: , autor: Petr Fabia I
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mas asi rok, budto za rok na prohlidku, nebo pokud mas tolik kilometru....co nastane prvni, to plati. Klidne mohlo auto stat rok v garazi a stejne by ti to psalo, ze mas do servisu, nevim co je na tom divneho. S poctama to nema nic spolecneho, co je napsane nademnou je uplna blbost. 15000 za rok neni zadne pravidlo a odectenim se nezjisti, kdy jsi byl na prohlidce. Ja jel na prvni prohlidku a mel jsem 1400Km, druha 3800Km...Nemusi to byt 15000!

Díky za tvůj názor je to pravda buď rok nebo kilometry co je dřív. Znám staršího pána který si koupil nový auto a za rok měl najeto 1000km a šel na výměnu oleje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj díky za radu pochopil jsem z toho co jsem potřeboval a pojedu na servisku a pak už budu vědět co a jak. Vím když si někdo koupí auto které se mu opravdu líbí že je nerad když ho někdo pomlouvá ale to auto je opravdu jako nový a když jsem si ho nechal u autorizovaného prodejce škoda prohlédnout tak mi to potvrdily. Navíc když někdo auto prodává a stočí kilometry tak stopí i servisku no a já když jsem to kupoval tak psali že není a pak jsem jí našel v kasliku. Posílám kopii a napište jestli tam uvidíte nějakou nesrovnalost. Díky

Ahoj, já tě nechci strašit, jen mi to hned nešlo do hlavy, a servisku sem viděl nedávno na aukru za 90 kč, novou.

Jo a proč nemáš pi minulé prohlídce napsané datum? A jak počítam, tak furt mi nepasuje to datum prohlídek, je tam prosinec a leden. No a když si nenajel 15 000 km, tak se ti objevuje vyměna oleje po roce a já ti nevím, že by byl prosinec? Nikde nevidím vánoční stromeček. Nechci tě nějak strašit, jen říkám svůj názor :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, já tě nechci strašit, jen mi to hned nešlo do hlavy, a servisku sem viděl nedávno na aukru za 90 kč, novou.

Jo a proč nemáš pi minulé prohlídce napsané datum? A jak počítam, tak furt mi nepasuje to datum prohlídek, je tam prosinec a leden. No a když si nenajel 15 000 km, tak se ti objevuje vyměna oleje po roce a já ti nevím, že by byl prosinec? Nikde nevidím vánoční stromeček. Nechci tě nějak strašit, jen říkám svůj názor :)

Jasný já ti rozumím s těma kilometrama je to ale normální že se stahujou tak uvidíme zatím to šlape ale díky za rady moc mi to pomohlo. Ahoj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...