Přejít na obsah

Subwoofer


Doporučené příspěvky

Koukal jsem na Dexon. Nevím jak hraje, protože jsem ho neslyšel, ale mají v akci nabídku autosub BBS 1255 (225/500W), autozesilovač SAC 2090 a sadu kabelů za 4490 Kč, a další dvě sestavy. Jedna za stejnou cenu a druhá za 5190 Kč. Jinak v autě mám komponetní Spectrony SPC26Z a hrajou velice dobře. Za málo peněz hodně muziky :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Mám Pioneer DEH-65BT, přední repro Infinity REF6010CS, zadní repro Hertz DSK130 a vymýšlím k tomu subwoofer. Hraje to fajn, ale chybí basy. Teď přemýšlím jak. Jestli subwoofer (jaký?) přímo z rádia, anebo musím zesilovač a z něj?

Díky za rady a poznatky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...tak odpověď na tvůj dotaz je velmi jednoduchá, ale SW na rádio by asi nebylo to pravé ořechové :) bez externího zesilovače se neobejdeš.

Teď jde o to o jaký SW by jsi měl zájem...jestli aktivní nebo pasivní?Vysvětlím, aktivní SW je SW s integrovaným zesilovačem tzn. že se jedná o montážní celek.

Pasivní SW je buď v boxu popřípadě je umístněný v podlaze nebo bočnici zavazadlového prostoru.

Dalším a hlavní ukazatelem je cena, která určí kvalitu reprodukovaných basů.

Můj návrh je použít subwoofer v BR boxu Bull Audio ESW-12 (2890,-) a zesilovač Crunch PZi100.2 (3390,-) a k tomu napájecí set (kabel a poj. pouzdro)

Tuto sestavu mám odzkoušenou a můžu doporučit :palec2:

post-845-1191091816_thumb.jpg

post-845-1191091850_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...tak odpověď na tvůj dotaz je velmi jednoduchá, ale SW na rádio by asi nebylo to pravé ořechové :) bez externího zesilovače se neobejdeš.

Teď jde o to o jaký SW by jsi měl zájem...jestli aktivní nebo pasivní?Vysvětlím, aktivní SW je SW s integrovaným zesilovačem tzn. že se jedná o montážní celek.

Pasivní SW je buď v boxu popřípadě je umístněný v podlaze nebo bočnici zavazadlového prostoru.

Dalším a hlavní ukazatelem je cena, která určí kvalitu reprodukovaných basů.

Můj návrh je použít subwoofer v BR boxu Bull Audio ESW-12 (2890,-) a zesilovač Crunch PZi100.2 (3390,-) a k tomu napájecí set (kabel a poj. pouzdro)

Tuto sestavu mám odzkoušenou a můžu doporučit :palec2:

Kolik je to i s tím napájecím setem? A rozměry subwooferu? Nemám moc místa, je to služební a kufr plný nářadí. A nějaká levnější varianta? Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...rozměry SW nejsou nijak dramatické a pokud by jsi chtěl SW nenáročný na prostor i finance tak ti můžu nabídnout aktivní SW respektive tubu, která ti v daném případě pomůže doplnit nízké kmitočty.Její nároky na prostor jsou minimální a odpadá i problém s instalací zesilovače.

Tato tuba je i včetně kabelového setu takže již k tomu není nic potřeba a nezbývá nic než nainstalovat.Pokud by jsi měl zájem tak mi napiš buď na ICQ nebo na mail.... :palec2:

post-845-1191150119_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Fancar: zatím koukám co a jak, díky za nabídky :worthy :worthy

To all: má někdo zkušenost s Pioneer TS-WX11A? :help: Vyhovovala by mi velikost i celkem cena, ale pokud by byla výrazně lepší hudba se zesilovačem a subwooferem, tak bych zvolil něco jako nabízí Fancar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...