Přejít na obsah

Držák na mobil


cosby

Doporučené příspěvky

Já mám na přesně ten samý tel. namontovanou HF sadu vedle radio přibližně v místě kde je dávaná orig. z fabriky. Když to dobře natočíš tak na tel. vidíš i dobře došáhneš  ;)

Akorát je trochu nevýhoda že do toho spolujezdec bouchá nohou. Dal bych to nad levej výdech topení.

ANi moc ne. Akorát pes občas do toho ducne čumákem. Tedy když jede na zemi ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky neni spatny, ale ty clipy me pripadaj jednoduzsi na zasah do vozidla

To je pravda, ale aby to nemělo špatnej vliv na ten telefon, když na to fouká to větrání a taky je blbí že ti to stíní to větrání. Jinak existují i nalepovací držáky na mobil ten mám já ale projistotu jsem ho přišrouboval, v té horní části palubky to zas tak nevadí ta dírka se pak docela zatáhne, kdyby ste to chtěli sundat, ale vlastně proč to sundat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Pořád jsem přemýšlel, kam přichytit držák na mobil--asi věčné téma všech. Většinou se připojí na odsávání ventilačky, ale určitě mi dáte za pravdu, že tam celkem zavazí a plandá sem a tam a dávat ho tam jen když potřebujete, se moc nikomu nechce. Nevím, možná se tu už něco ohledně držáků probíralo, ale dal jsem si ho napevno-ne do palubky, ale jen dvě dírky na rámeček u rádia post-12185-1198935339_thumb.jpg

post-12185-1198935353_thumb.jpg

post-12185-1198935365_thumb.jpg

post-12185-1198935376_thumb.jpg

Drží pevně a ničemu mi nezavazí.. Pak kdyby náhodou, tak stačí trošku tmelu a je po dírkách :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[quote name=Cary_mary_fuck' date='30.12.2007, 2:03 ' post='632751]

Ja uz sem tam drzak mela takhle... taky docela sikovne vyreseny ;)

Rekl bych, ze toho na tom telefonu asi moc nevidis, mozna by to chtelo nejak naklonit jako to ma Danone, budu muset drzacek taky nejak poresit. Jinak ten prvni prispevek mi prijde trochu prasarna, ale to je vec kazdeho -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...