Přejít na obsah

Dámy za volantem OuTů


Tom Muaddib

Doporučené příspěvky

no jistě... taky trochu nadnešeně... :)

sorry, jestli se to někoho dotklo...

no neřekl bych... na počty kilometroosob bych řekl... že vedou dámy :)

ale no nic, předně bych rád věděl, kolik jich tu je... pochybuju že ty, co jsou tady (jestli tady jsou) mezi ně patří :)

jsem tady rok a myslím,že jsem tady žádnou nepotkal.. :);)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co?

za mě...

Fascinuje mě, jak moc jich dokážete rozbít :)

tvoje otízka je asi nesmyslná, žádný fanynky Okin tady asi nebudou, ne že by neexistovaly ale podobné fórum pro ně není nijak zajímavé ani dost důstojné-ostatně tvůj dotaz je toho důkazem-urážlivější formu už si asi zvolit nemohl,že??V naší firmě jezdí holky až do Španělska do Seatu, je to cesta dlouhá 1560 km, těžká i pro chlapa, přesto neměla žádná z nich havárku-je to dáno větší zodpovědnosti k sobě k autu, k majetku společnosti.Za 10 let u firmy jsem řešil 27 bouraček firemních vozů od prkotin až po totálku a ve všech případech to zavinili chlapi.Bylo by fajn kdyby tu byla i nějaká fanynka Okiny ale svým přezíravým přístupem každou odradíme-ostatně mají svůj klub i webové stránky-není to jen na Škodovku ony to berou jako tuning hobby na jakýkoliv vůz.Holky se Škodovkami jsou tam taky ale pozvání na účast do našeho fóra by vyžadovalo úplně jiný přístup a jiné chování.A já si nemyslím,že jsme nějakého slušného chování vůbec schopní.Nejsme mnohdy schopni chovat se slušně sami k sobě, jak bychom se asi chovali k fanynkám??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tvoje otízka je asi nesmyslná, žádný fanynky Okin tady asi nebudou, ne že by neexistovaly ale podobné fórum pro ně není nijak zajímavé ani dost důstojné-ostatně tvůj dotaz je toho důkazem-urážlivější formu už si asi zvolit nemohl,že??V naší firmě jezdí holky až do Španělska do Seatu, je to cesta dlouhá 1560 km, těžká i pro chlapa, přesto neměla žádná z nich havárku-je to dáno větší zodpovědnosti k sobě k autu, k majetku společnosti.Za 10 let u firmy jsem řešil 27 bouraček firemních vozů od prkotin až po totálku a ve všech případech to zavinili chlapi.Bylo by fajn kdyby tu byla i nějaká fanynka Okiny ale svým přezíravým přístupem každou odradíme-ostatně mají svůj klub i webové stránky-není to jen na Škodovku ony to berou jako tuning hobby na jakýkoliv vůz.Holky se Škodovkami jsou tam taky ale pozvání na účast do našeho fóra by vyžadovalo úplně jiný přístup a jiné chování.A já si nemyslím,že jsme nějakého slušného chování vůbec schopní.Nejsme mnohdy schopni chovat se slušně sami k sobě, jak bychom se asi chovali k fanynkám??

naprosto souhlasím..chování mnohých lidí vůči ženskému pohlaví je jak z doby předválečné.. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tvoje otízka je asi nesmyslná, žádný fanynky Okin tady asi nebudou, ne že by neexistovaly ale podobné fórum pro ně není nijak zajímavé ani dost důstojné-ostatně tvůj dotaz je toho důkazem-urážlivější formu už si asi zvolit nemohl,že??V naší firmě jezdí holky až do Španělska do Seatu, je to cesta dlouhá 1560 km, těžká i pro chlapa, přesto neměla žádná z nich havárku-je to dáno větší zodpovědnosti k sobě k autu, k majetku společnosti.Za 10 let u firmy jsem řešil 27 bouraček firemních vozů od prkotin až po totálku a ve všech případech to zavinili chlapi.Bylo by fajn kdyby tu byla i nějaká fanynka Okiny ale svým přezíravým přístupem každou odradíme-ostatně mají svůj klub i webové stránky-není to jen na Škodovku ony to berou jako tuning hobby na jakýkoliv vůz.Holky se Škodovkami jsou tam taky ale pozvání na účast do našeho fóra by vyžadovalo úplně jiný přístup a jiné chování.A já si nemyslím,že jsme nějakého slušného chování vůbec schopní.Nejsme mnohdy schopni chovat se slušně sami k sobě, jak bychom se asi chovali k fanynkám??

Co je na tom urážlivého... :) prosímtě..???

Mají svůj klub? Myslíš OctaviaClub? :)

Jaký jiný přístup, jako že jsou bohyně? ale to přeci není pravda :)

Nevidím an tom nic neslušného... stejně jako na větě... fascinuje mě, kolik jich dokážeme rozbít my...

K fanynkám? asi jako ke každému jinému ne? já v tom rozdíl nevidím... Ty jo?

No offense...

Zaráží mně, kolik lidí je na jednu ironickou větu zareagovat slohovkou na moralizační téma... :)

Tak, moc jsem toho nenapsal, to je pravda, ale přečet jsem už toho dost a nemám ani zdaleka pocit, že by na jedné nevinné větě bylo v poměru s ostatními texty něco v nepořádku :)

Pokud se Tě to (nebo nějaké Dámy) nějak dotklo, tak se hluboce omlouvám... rozhodně to nemělo vyzník nijak ofenzivně... (ale asi jak je kdo zvtahovačnej... :/ )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

naprosto souhlasím..chování mnohých lidí vůči ženskému pohlaví je jak z doby předválečné.. :feve:

To je pravda, stejně jako chování mnohých lidí je silně postmodernistické... :/

Jinak nevím, proč by to měla být nesmyslná otázka, pokud někdo NEVÍ jestli tady jsou skutečně pouze muži, tak ta otázka smysl má..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tvoje otízka je asi nesmyslná, žádný fanynky Okin tady asi nebudou, ne že by neexistovaly ale podobné fórum pro ně není nijak zajímavé ani dost důstojné-ostatně tvůj dotaz je toho důkazem-urážlivější formu už si asi zvolit nemohl,že??V naší firmě jezdí holky až do Španělska do Seatu, je to cesta dlouhá 1560 km, těžká i pro chlapa, přesto neměla žádná z nich havárku-je to dáno větší zodpovědnosti k sobě k autu, k majetku společnosti.Za 10 let u firmy jsem řešil 27 bouraček firemních vozů od prkotin až po totálku a ve všech případech to zavinili chlapi.Bylo by fajn kdyby tu byla i nějaká fanynka Okiny ale svým přezíravým přístupem každou odradíme-ostatně mají svůj klub i webové stránky-není to jen na Škodovku ony to berou jako tuning hobby na jakýkoliv vůz.Holky se Škodovkami jsou tam taky ale pozvání na účast do našeho fóra by vyžadovalo úplně jiný přístup a jiné chování.A já si nemyslím,že jsme nějakého slušného chování vůbec schopní.Nejsme mnohdy schopni chovat se slušně sami k sobě, jak bychom se asi chovali k fanynkám??

Rosto, ty jseš jako jeden z mých kolegů, kterej má taky na všechno odpověď . Bohužel se opět pleteš, tentokrát v tom, že tu žádný fynynky nebudou. Vygeneruj si ze seznamu členů jen ženský a uvidíš, co jich tu je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rosto, ty jseš jako jeden z mých kolegů, kterej má taky na všechno odpověď . Bohužel se opět pleteš, tentokrát v tom, že tu žádný fynynky nebudou. Vygeneruj si ze seznamu členů jen ženský a uvidíš, co jich tu je.

Otázka zní, kolik jich má nové octy... :)

Což já je taky okouk, ale nějak jsme nedokázal zjistit, kdo z nich co řídí... ale jsou tam pravda i dámy s hodně příspěvkama...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rosto, ty jseš jako jeden z mých kolegů, kterej má taky na všechno odpověď . Bohužel se opět pleteš, tentokrát v tom, že tu žádný fynynky nebudou. Vygeneruj si ze seznamu členů jen ženský a uvidíš, co jich tu je.

Jirko problém není kolik jich tu je nebo není ale jakým způsobem byly osloveny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem netvrdil...

Ještě jednou, pokud to někoho urazilo... tak se upřímně omlouvám...

Chtěl jsem, aby to rozproudilo diskuzi... a ono sice rozproudilo, ale nežádaným směrem...

OK, opravdu si nemyslím, že by se tu nějaká fanynka ozvala ale zkus se podívat na tyto adresy:

http://fight-for-dear-life.blog.cz/0710/kv...a-od-nas-ze-any pokud by ta OI byla tý fanynky tak má opravdu velice pěknou Okinku.

Nebo: www.girlstuning.com je to ale uzavřený web. jen pro fananky ale samozřejmě můžeš zkusit moderátorku webu Žabičku kontaktovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, opravdu si nemyslím, že by se tu nějaká fanynka ozvala ale zkus se podívat na tyto adresy:

http://fight-for-dear-life.blog.cz/0710/kv...a-od-nas-ze-any pokud by ta OI byla tý fanynky tak má opravdu velice pěknou Okinku.

Nebo: www.girlstuning.com je to ale uzavřený web. jen pro fananky ale samozřejmě můžeš zkusit moderátorku webu Žabičku kontaktovat.

Jen pro přesnost a snad naposled na toto téma...

Rozhodně bych to nebral, jako oslovení, byl (je) to můj "názor" a je myšlen vcelku nadneseně a nemá žádné reálné podklady, jen subjektivní vjemy, rozhodně bych ho nedeterminoval, ajko nějaký fakt, nebo "slovo do pranice", opravdu jsem to tam napsal jen proto, že jsme tam něco prostě napsat musel.

Pokud se to někoho dotklo, je mi to líto, může mít samozřejmě jiný názor a nemyslím si že tento konflikt názorů by měl být signálem konfliktu mezi osobami...

Ještě jednou se omlouvám a mnoho bezpečných kilometrů v novém roce... PF 2008...

BTW na web uřčo mrknu, díky za tip...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen pro přesnost a snad naposled na toto téma...

Rozhodně bych to nebral, jako oslovení, byl (je) to můj "názor" a je myšlen vcelku nadneseně a nemá žádné reálné podklady, jen subjektivní vjemy, rozhodně bych ho nedeterminoval, ajko nějaký fakt, nebo "slovo do pranice", opravdu jsem to tam napsal jen proto, že jsme tam něco prostě napsat musel.

Pokud se to někoho dotklo, je mi to líto, může mít samozřejmě jiný názor a nemyslím si že tento konflikt názorů by měl být signálem konfliktu mezi osobami...

Ještě jednou se omlouvám a mnoho bezpečných kilometrů v novém roce... PF 2008...

BTW na web uřčo mrknu, díky za tip...

no,raději už to neřešme..Vše nej v novém roce tobě i ostatním členům.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...